Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Honorowi dawcy krwii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Honorowi dawcy krwii



    Mam pytanko czy któraś z Was oddaje może krew i wie ile czasu po porodzie można oddać pierwszy raz.
  •    
       

    #2
    Ja byłam oddać 2 lata temu i ku mojemu zdziwieniu nie pobrali mi bo jak się okazało miałam anemię....

    Skomentuj


      #3
      Po minimum 6 miesiacach mozna oddac krew.
      Ja przed ciaza oddawalam dosc regularnie - teraz niestety stacja krwiodawstwa zostala zamknieta i pozostaja chyba tylko busy

      Skomentuj


        #4
        ja tez oddaje krew,
        jak goplana napisala , po porodzie po 6 miesiacach juz mozna- pod warunkiem ze ustala juz laktacja, i oczywiscie organizm nie ma anemii
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          #5
          Dziewczyny a wiecie cos na temat oddawania szpiku(dla chorych na bialaczke)?Pomyslalam ze moze nie bede zakladac nowego watku skoro piszecie o dawcach...

          Skomentuj


            #6
            Duzo waznych info znajzdiesz tutaj http://www.fundacjauj.pl/

            Skomentuj


              #7
              A co byś chciała konkretnie wiedzieć na temat tych szpików i ich oddawania?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Chyba tego szpiku i jego oddawania
                Troszke pisalysmy o tym w N akazdy temat ale tam to tak barzdiej wspomniane jest tylko.

                Skomentuj


                  #9
                  WszystkoZawsze sie zastanawialam dlaczego jest tak malo dawcow.Czy to takie skomplikowane i bolesne?Ja bym sie chetnie moim podzielila

                  Skomentuj


                    #10
                    Dzieki,poczytam...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Bo jest malo kasy na pzrebadanie dawcow a pozatym ciezko znalezc odpowiedniego dawce dla konkretnej osoby.Bo to nei tak ze biora szpik i on tam gzdies czeka. Oni badaja tylko Twoja krew a jak znajdzie sie biorca to Cie wzywaja.

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja tez przed porodem oddawalam regularnie teraz jeszcze karmie i dzieki Wam wiem ze nie mam po co tam isc...
                        Dzieki

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X