Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zorganizować sylwestra?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak zorganizować sylwestra?

    Rodzice!! jak zorganizować sylwestra, gdy w domu ma się małego szkraba?
    Macie jakiś fajny pomysł?
  •    
       

    #2
    poczekać aż dzidzia zaśnie....wypić szampana, siusiu, paciurek i spanko hahahaha
    tak na poważnie to my zostawiamy córkę u dziadków i idziemy do znajomych

    Skomentuj


      #3
      A sami będziecie czy przychodzą znajomi??

      Skomentuj


        #4
        Rodzice!! jak zorganizować sylwestra, gdy w domu ma się małego szkraba?
        Macie jakiś fajny pomysł?


        No
        właśnie jak ja zostaje w domku , będzie spokojnie bo niema co szaleć przy dziecku.A co z godziną 0.00 kiedy będą strzelać?? Pozwolić mu oglądać a potem znów położyć spać?
        U nas fajerwerki trwają ok 30 min , zanim wszyscy zejdą wypiją szampana a to sąsiedzi , więc trochę minie.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #5
          hmm, w zeszlym roku Vincent mial 3 miesiace na sylwka i bylismy z nim u znajomych na domowej impezie, z tym, ze dla synusia byl to zwyczajny dzin jak codzien, o tej samej godzinie kapany, karmiony i moze tylko zasnal z pol godzinki pozniej niz zwykle bo to jednak nowe miejsce bylo, fajerwerki przespal ;
          w tym roku idziemy do tych samych znajomych ale szczerze mowiac to nie jestem w 100% pewna czy rowniez pojdzie tak gladko jak rok temu, tak czy siak bede probowac aby wszystko bylo wg grafiku
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            #6
            w tamtym roku Sylwka przespalam bo maz mial 1-go na rano do pracy.
            W tym roku znajomi przychodza do nas, maly pojdzie spac jak zawsze.Wiadomo glosnej muzyki nie bedzie.Byc moze synek nie obudzi sie o 0:00 a jesli tak tp na pewno nie bede mu pokazywac fajerwerkow by sie nie rozbudzil.

            Skomentuj


              #7
              No właśnie u nas też będzie "normalnie" szampan o 24:00 i spać

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                u mnie dokładnie tak samo ale jakos nie brakuje mi szaleństwa, w karnawale potańczymy, mamy nawet umówiona opiekę do dzieci

                Skomentuj


                  #9
                  Ale nie tylko "rodzice" mają problem z sylwestrem .... ja z mężem też siedzimy w domu bo znajomi nas wystawili ble

                  Skomentuj


                    #10
                    My wyjatkowo w tym roku bedziemy siedzieli w trójke w domku. Objerzymy jakis film, wypijemy szampana i nyny
                    Bartuś 26.06.08
                    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11


                      My z mężem zostawiamy synka u dziadków a sami jedziemy do znajomych nad morze a o północy szampanik i fajerwerki na plaży a o której mamy zamiar wrócić do domu to się okaże w trakcie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak zorganizować sylwestra?

                        nam się udało zrobić super domówkę z malutkim szkrabem, maluch po prostu spał w oddzielnym pokoju, a my się bawiliśmy ze znajomymi w salonie.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X