Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

    Jestem ciekawa jak organizujecie sobie dzień z maleństwem, jak znajdujecie czas na te wszystkie domowe obwiązki i czy macie jakieś plany "sprzątania"
    bo mi niezawsze wszystko wychodzi...





  •    
       

    #2
    nie mieszkam sama,więc zawsze sobie zrobię to co zaplanuje.to chyba jedyny plus mieszkania z rodzicami....

    Skomentuj


      #3
      kruszynka zapraszam do wątku (anty)świątecznego, tam już
      zaczęliśmy taką dyskusję

      Skomentuj


        #4
        oki:-)





        Skomentuj


          #5
          Odp: sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

          ja też czasami nie zdążę na przykład posprzątać podłóg, niestety czasem sobie to odpuszczam, ale resztę na szczęście nadążam robić

          Skomentuj


            #6
            Odp: sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

            Ja sprzątam , jak mały śpi. Na całe szczęście mamy podział obowiązków domowych z mężem, więc nie muszę obskakiwać całego mieszkania sama. Czasami sprzątamy po łepkach

            Skomentuj


              #7
              Odp: sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

              U nas z tym teraz nie jest tak różowo, bo synek śpi tylko raz dziennie, ale jak tylko zaśnie to staram sie zrobić jak najwięcej w domu. Czasami cos tam sobie uszykuje na obiad juz wieczorem i na drugi dzień mam szybciej obiadek dla męża,.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

                Syn od małego bardzo boi się odkurzacza, więc Np. odkurzanie mieszkania jest możliwe tylko w taki sposób, że jedno z rodziców z nim wychodzi a drugie odkurza. Inaczej to jest płach, histeria.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

                  mi dzieci pomagają w porządkach starszy syn jest zapalony w pomocy a młodsza jeszcze nie potrafi ale za to bawi się i nie psoci w tym czasie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

                    U mnie w domu zawsze wszystko jest zrobione. Wstaję o 6:00 rano żeby mieć około półtorej godziny dla siebie zanim córka wstanie. W tym czasie robię sobie poranną gimnastykę, oglądam serwisy informacyjne jednocześnie, jem spokojne śniadanie i serfuję po necie Później wstaje córka i zajmujemy się nią. Kiedy zajmie się zabawą przygotowuję obiad, sprzątam, robię pranie, wieszam pranie. NAstępnie robimy sobie spacer i ewentualne zakupy. Prasuję kiedy mąż jest w domu. Wieczorem do 21:00 zasypia i z mężem mamy czas dla siebie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

                      Kiedyś udawało mi sie wstać przed dziećmi i sprzątnąć to co zostało z poprzedniego dnia, wstawić pranie i przygotować śniadanie. Teraz natomiast synek budzi się o 6 i robota idzię z nim dużo wolniej. Nadrabiam wszystko gdy mały idzie na południowe spanie. w tedy robię kilka rzeczy na raz i zawsze mam taki zapęd do pracy że wyrabiam się przed pobudką małego i nawet zdążę posiedzieć przed netem. Gdy wstanie synek je obiad i jedziemy po córkę do przedszkola. A gdy wrócimy to plan sam się układa. Nigdy nie mogę przewidzieć co będziemy robić, czym się bawić. Tak mamy gdzieś do 17, pózniej dzieciaczki wybierają ciche zabawy a ja sprzątam co zdążyły nabałaganić. A gdy o 19 tata wraca do domu to dzieci po kolacji siedzą już w wannie.
                      Gdy pójdą spać to mamy czas na swoje zajęcia, a później trochę dla siebie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

                        Grunt to się nie stresować, jak nie uda nam się wszystko zrobić, co zaplanowałyśmy. Z małym dzieckiem nie da się wszystkiego przewidzieć. Ogarniam podczas drzemek, a jak jestem zbyt zmęczona to sobie odpuszczam.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

                          Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                          Grunt to się nie stresować, jak nie uda nam się wszystko zrobić, co zaplanowałyśmy. Z małym dzieckiem nie da się wszystkiego przewidzieć. Ogarniam podczas drzemek, a jak jestem zbyt zmęczona to sobie odpuszczam.
                          Ja też nie sprzątam na siłę w końcu dom nie muzeum tylko miejsce w którym się żyje i może być w nim trochę ,,bałaganu". Jak na podłodze są porozrzucane zabawki to znak że w domu coś sie dzieje i że jest wesoło

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: sprzątanie- organizacja dnia z maluchem...

                            Dokładnie tak. A jak mąż czasami też obiadu nie dostanie to bez przesady, mój jest na szczęście na tyle wyrozumiały i wie, że czasami na prawdę można mieć dosyć.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X