Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co nas pociąga w mężczyznach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    uwielbiam bardzo wysokich i szczupłych facetów z brązowymi włosami - taki jest mój mężczyzna

    ale ja kocham w nim to, że ma totalnie inną osobowość niż ja, jest spokojny, opanowany i przede wszystkim nie potrafi kłamać hehe
    jest optymista i zawsze znajduje w różnych sytuacjach cos pozytywnego

    mam nadzieje, że nasze połączenie ja-BYK, on-PANNA wytrwa jak najdłużej, bo nasz związek jest bardzo cieżki - ciągła potrzeba konpromisu i cierpliwości... za to Go kocham

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      co nas pociąga w mężczyznach

      ja zawsze zwracam uwage na zeby bo wydaje mi sie ze jak facet niedba o zeby to nie dba o reszte ciala, uwielbiam facetow z bialymi zabkami:

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
        Cześć dziewczyny chciałam zapytać na co szczególnie zwracacie uwagę w wyglądzie mężczyzny?
        A może nie wygląd tylko coś innego Was pociąga?
        Dlaczego wybrałyście obecnych partnerów?

        Mój mąż to połączenie moich ulubionych cech fizycznych i psychicznych. Jest miły, ma piękne brązowe oczy dba o siebie i daje mi poczucie bezpieczeństwa. Nigdy nie nadwerężył mojego zaufania i dlatego go wybrałam
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          1 głos
          2 dłonie
          3 pośladki
          4 dobre cechy charakteru

          to lubię w facetach...

          Skomentuj


            #20
            Odp: co nas pociąga w mężczyznach

            w mężu fizycznie to dłonie, oczy, pupa, bicepsy, ramiona, hmm jakby to męska mocno zarysowana szczęka, głos też, no męski męski męski a jednak dywanu na klacie brak co niby takie męskie a jak ja się z tego powodu cieszę to ojej

            a charakter hmm jest dobry
            dobry dla mnie i dobry w ogóle, lubi pomagać ludziom
            jest troskliwy i ma ciekawą mieszankę uwaga: odpowiedzialności i spontaniczności

            Skomentuj


              #21
              Odp: co nas pociąga w mężczyznach

              Ta ciepła klata do której można się przytulić w łóżku w nocy

              Skomentuj


                #22
                Mnie w mężczyznach pociągają wyrzeźbione biodra i ten seksowny wzrok

                ____________________
                Myślę, że znalazłeś projektowanie wnętrz warszawa sprawdź promocja tylko do ?..
                Last edited by szefathena1974; 21-02-2014, 10:25.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: co nas pociąga w mężczyznach

                  mnie pociąga przede wszystkim jego inteligencja, jest bardzo mądry, przepiękne przesłodkie oczka no i mega mega sexowny tyłeczek jak go tylko widzę to się podkręcam

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X