Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sex Podczas Ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sex Podczas Ciąży

    Ja również odkąd jestem w ciąży to mam większą ochotę na sex i mam nadzieję, że to mi już tak zostanie
  •    
       

    #2
    też jestem tego ciekawa i nasi mężowie chyba też
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Ciaza to nic ale po porodzie moze byc jeszcze lepiej tak jak w moim przypadku mocniej odczuwam wszystko i jestem bardzo zadowolona z mojego pozycia(tzn naszego pozycia bo przeciez nie sama)
      Wikunia 04.08.2008r

      Skomentuj


        #4
        jesli po porodzie ma być jeszcze lepiej to mmm... cudo! ja tam ciagle mam taka ochote na seks ze moglabym mojego mezczyzne rozszarpac, jemu tez sie to bardzo podoba wiec oboje mamy żywimy wielka nadzieje ze to nie zniknie po porodzie. poza tym teraz praktycznie przy każdym stosunku mam orgazm, a czasami to taki silny i długi, że moje kochanie smieje sie ze mi zazdrosci ze on tez chce tak dlugo . i w ogole ciagle to ja go zaciagam do łózia. superowo

        Skomentuj


          #5
          Pozycje z brzuszkiem

          Witajcie
          Mam pytanie, jakie pozycje seksualne są dla was najwygodniejsze i najprzyjemniejsze w ciąży. Wtedy, gdy brzuszek jest już wyrażnie powiększony co ogranicza wybór pozycji

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pozycje z brzuszkiem

            Trochę mnie dziwi fakt, że ten temat w ogóle nie jest komentowany. Dziewczyny, nie ma sie czego wstydzić!!!
            Seks w ciąży jest przyjemny tak samo jak przed - tylko czasem sił brakuje

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pozycje z brzuszkiem

              n jasne, że jest przyjemny. My się w ogóle kochamy dość różnie, brzuch nie był specjalnym ograniczeniem

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pozycje z brzuszkiem

                Najlepiej chyba na boku lub klasyczna. I na stojąco pod prysznicem.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pozycje z brzuszkiem

                  U nas sprawdzała się pozycja leżąca na boku Mogłam wtedy wygodnie leżeć i nic nie robić ;P Oprócz tego na jeźdzca też się sprawdzała i od tyłu na stojąco To by było chyba na tyle ;P



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pozycje z brzuszkiem

                    ehhhh my musieliśmy o tych sprawach zapomnieć ... ciąża zagrożona od początku była ... i zakaz od lekarki był ważniejsze było zdrowie dziecka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pozycje z brzuszkiem

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ehhhh my musieliśmy o tych sprawach zapomnieć ... ciąża zagrożona od początku była ... i zakaz od lekarki był ważniejsze było zdrowie dziecka
                      Musiałaś leżeć w szpitalu na podtrzymaniu? Czy jak? Moja pierwsza ciążą też była bardzo problemowa i miałam praktycznie ciągle lezeć w domu i nic nie robić.



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pozycje z brzuszkiem

                        [QUOTE=agibee;345306]Musiałaś leżeć w szpitalu na podtrzymaniu? Czy jak? Moja pierwsza ciążą też była bardzo problemowa i miałam praktycznie ciągle lezeć w domu i nic nie robić.[/QUOT

                        mnie szpital ominął - efffff ale ciągle było groźnie, pierwsze krwiak zagrażał Niuni, usunął sie na dobre coś koło 13 tygodnia częściowo się wchłonąl ale było też krwawienie - ehhh pamiętam ten strach jak to pisze bo mam ciarki na plecach, potem było chwilę spokoju i 20 tydz. Zośka obrócona głowa w dół i skrócona szyjka - lekarka skierowała mnie do szpitala - wyszłam po 3 dnia z nakazem leżenia - sobie leżałam, leżałam jak minął 33 tydz. to mogłam się troszku ruszać by jakoś przygotować się do porodu by mieć siłę wydać dziecko na świat

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pozycje z brzuszkiem

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          ehhhh my musieliśmy o tych sprawach zapomnieć ... ciąża zagrożona od początku była ... i zakaz od lekarki był ważniejsze było zdrowie dziecka
                          ja tez o sexie w ciazy moglam zapomniec, po pierwsze non stop w spzitalu po drugie jak probowalismy to non stop odczuwlam niesamowity bol, a po trzecie ciagle wymiotowalam wiec nie mialam nawet ochoty na sex

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pozycje z brzuszkiem

                            Oj pod koniec ciąży już jest bardzo ciężko Polecam pozycję na łyżeczki od tyłu Brzuszek, nawet gdy jest bardzo duży w niczym nie przeszkadza.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pozycje z brzuszkiem

                              My musieliśmy zrezygnować z seksu przez częste infekcje ( nie chcę zarazić męża), a czasem mam taką ochotę.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X