Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wieczór we dwoje(+dzieci)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wieczór we dwoje(+dzieci)

    Może pomożemy sobie i podpowiemy co można zrobic zeby urozmaicić nasze wieczory z partnerem, gdy nie można wyjść bo dzidzia śpi i nie można jej porzucić na dłuższą chwilę.

    Myśmy mieli wczoraj nietypowy wieczór bo prądu nie było wiec siedzielismy sobie przy świecach,bez muzyki i tak sobie wspominalismy różne nasze wypady,i wtopy i nietypowe miejsca miłości smiechu było dużo a i mile się skonczyło...
  •    
       

    #2
    my czasem gramy ze starszym synem w gry planszowe
    chińczyka lub monopol. jak Szymek nie śpi to lubi rozwalać wszystko wkoło planszy. ha ha!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      My z mężem spędzamy 4 wieczory w tygodniu bo w pozostałe ja pracuję i jestem w domu północą.Ale jak jestem to siedzimy sobie i czasem obejrzymy jakiś fajny film,dużo rozmawiamy,czasem gramy w państwa i miasta Naszym ostatnim urozmaiceniem wieczorem był wspólna kąpiel po prysznicem
      Alanek 14.09.2006

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wieczór we dwoje(+dzieci)

        Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
        my czasem gramy ze starszym synem w gry planszowe
        chińczyka lub monopol. jak Szymek nie śpi to lubi rozwalać wszystko wkoło planszy. ha ha!

        Ostatnio poprzez tą akcję społeczną Wieczór Gier Rodzinnych przy patronacie SuperNiani wiele osób zaczyna grać w gry planszowe ze swoimi pociechami... i ja rózniez zdałam sobie sprawę że za mało czasu spędzam z moim dzieckiem

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wieczór we dwoje(+dzieci)

          W sobotę wieczór(przeważnie) oglądamy we troje jakiś film familijny czy komedię,do tego jakaś kolacja.Bywa,że układamy razem puzzle czy robimy różne stworki z ciastoliny.Weekend należy do nas,gdyż w tygodniu oboje pracujemy i jakos nie ma czasu na wspólna zabawę.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wieczór we dwoje(+dzieci)

            Wczoraj oglądalismy "kung-fu pandę" Dziś będziemy grać w grę planszową, naszą pierwszą wspólną, zobaczymy się sprawdzi a do tej pory zwykle rysowaliśmy coś, budowaliśmy, lepiliśmy z plasteliny/ciastoliny, a nawet gotowaliśmy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wieczór we dwoje(+dzieci)

              Wiecie co, chyba jednak reklama Wieczoru gier rodzinnych robi swoje coraz więcej ludzi przypomina sobie o tego typu grach

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wieczór we dwoje(+dzieci)

                mysle ze to otwiera ludziom oczy ze kiedys sie nie siedzialo tylko przed telewizorem, przypomnieli sobie jak to milo bylo ograc rodzicow
                i nie trzeba dzieciom kupiowac jakiejs wymyslnej gry, bo ten najzwyklejszy chinczyk moze stac sie ulubiona gra, bo grana wspolnie a nie tylko w gronie dzieci.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wieczór we dwoje(+dzieci)

                  Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                  mysle ze to otwiera ludziom oczy ze kiedys sie nie siedzialo tylko przed telewizorem, przypomnieli sobie jak to milo bylo ograc rodzicow
                  i nie trzeba dzieciom kupiowac jakiejs wymyslnej gry, bo ten najzwyklejszy chinczyk moze stac sie ulubiona gra, bo grana wspolnie a nie tylko w gronie dzieci.

                  i dobrze, że właśnie ludziom sie otwiera oczy... że jednak taka akcja ma swój pozytywny odzew. No i patronat Super Niani też chyba robi swoje

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wieczór we dwoje(+dzieci)

                    pomysł zacny choć nie chodzi jedynie o sama idee grania ale raczej o przemyslana promocje produktow w niektorych krajach takie inicjatywy prowadza rzadowe jednostki odpowiedzialne za sprawy spoleczne, rodzinne, edukacyjne ...
                    ja swoja droga od dawna realizuje idee "uczy i bawi" wsrod moich maluchow, tak juz zostalam wychowana i tez swoim dzieciom staram sie zaszczepic zamilowanie do gier edukacyjnych
                    dlatego ze zabawa i nauka to pelnowartosciowa rozrywka moim zdaniem

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wieczór we dwoje(+dzieci)

                      moje dzieciaki juz od dawna uwielbiaja gry, zwlaszcza ukladanki i zgadywanki bo to jeszcze maluchy (3 i 5 l).. najbardziej te na spostrzegawczosc jak "Bystre Oczko"

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wieczór we dwoje(+dzieci)

                        ja bardzo polecam urządzić sobie super balkon, sztuczna trawka, pufka, romantyczne lampiony, zarówno pijemy tam winko wtuleni jak i wypacamy kalorie, bo trenujemy razem, a dziecko bezpiecznie śpi albo wychodzi do nas na balkon

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X