Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samotna mama szuka towarzystwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    samotna mama szuka towarzystwa

    witam, jestem tutaj nowa osoba
    niejestem juz bardzo mloda ale mlodo sie czuje
    jestem samotna mama 3 letniej coreczki
    mieszkam w Warszawie
    bardzo dokucza mi samotnosc, ojciec dziecka mieszka daleko zagranica i od roku niewidzial wlasnego dziecka i predko nie zobaczy nie interesuje go
    ja pracuje zawodowo ale po pracy sama jestem z coreczka i ta samotnosc bardzo mi dokucza miewam nawet rozne mysli stany depresyjne
    bardzo bym prosila o odzew na moj watek czy sa tutaj inne samotne mamusie rodzice, jak sobie radzicie
    a moze jest ktos chetny z dzieckiem na spotkania weekendowe itp?
    zeby razem spedzic czas z dziecmi
    pozdrawiam serdecznie Maida
  •    
       

    #2
    CZesc Ja jestem z Olsztyna no i odpadają spotkania w week Ale mozemy sobie poklikac za pomoca wiadomosci na forum.
    Jestem mamą 2 -letniego Szymonka. Ojciec dziecka widzial go tylko raz po porodzie. Ale takie jest życie. POzdraiwam

    Skomentuj


      #3
      hej witam cie Maida ja jestem takze matka 7 miesiecznej NIkoli nie jestem samotna matka ale nie widze przeszkod zeby utrzymywac kontakt ze soba jesli chcesz spotkania odpadaja bo mieszkamy za daleko ale popisac zawsze mozna pozdrawiam:*

      Skomentuj


        #4
        Doris

        Witam.Ja tez nie jestem juz mloda.Mam dwoch synow,chorych(cukrzyca,astma oskrzelowa.)Sama ich wychowuje.Mozemy popisac,poniewaz mieszkam w wielkopolsce i nie mozemy sie spotkac.Mam nadzieje,ze odedzwiesz sie.Bede czekala.Pozdrawiam.

        Skomentuj


          #5
          Witam
          Ja tez jestem sam z 14 miesiecznym synkiem
          Na poczatku bylo licho a nawet bardzo zle. Depresja nie jest mi obca
          ale postawialm sobie kilka pytan:
          czy on czyli ojciec dziecka jest warty moich łez
          i czy planuje tak przez cale zycie i jeszcze kilka innych
          i powiedzialam DOŚC
          jak narazie szalu u mnie nie ma tyle ze zyje ja bardziej spokojnie nie jestem taka nerwowa
          a reszta mam taka nadzieje ze sie ulozy strasznie w to wierze
          Dziecko jest chodzącym cudem jedynym , wyjątkowym, niezastąpionym.

          Skomentuj


            #6
            WITAM wszystkie mamusie!ja tez jestem tutaj nowa,szukam pocieszenia,moze wsparcia,rady....????wiem napewno,ze jest mi cięzko!jestem mama 9-mies synia i jestem przeszczesliwa,majac takiego maluszka!moj problem polega na tym,ze jestem z ojcem dziecka,nasze relacje ze soba sa okropne-nie kochamy sie nie szanujemy,on czesto wyjezdza ale kiedy wraca sa ciagle klotnie-oczywiscie,ze jesetm zla mama,itd.itp.bycie ze soba nic mi nie daje!chcialabym odejsc, i ty sie zaczynaja schodki!niestety nie mam gdzieJestem osoba bezrobotna,bez domu(teraz mieszkamy na lokatornym)w moim rodzinnym domu pojawia sie alkohol,nie chce zeby dziecko na to ptrzylo!nie mam kasy,nie mam nikogo-kto moglby mi pomoc,chcialabym pujsc do pracy ale niestety nie dam rady samej wynajac stancji,wynajac opiekunke i zarobic tyle,zeby na to wszystko wystarczylo i zeby miec dla malego na pampersy!czy ktoras z was byla w podobnej sytuacji?pomozcie!jak zakonczyc cos jezeli nie mam warunkow ,zeby zaczac cos nowego...............

            Skomentuj


              #7
              hej kate a z kad jestes?? moze mmozna jakos sobie pomoc??
              ja mam 14 miesieczna coreczke ma na imie julia czekam na odp i pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Hej
                jestem mamą ośmioletniego Janka, ale nie lubię określenia samotna, wolę mówić o sobie samodzielna.
                Zostałam z Jankiem sama jak miał dwa latka, ale własciwie od samego początku wszystkie obowiązki wychowawcze spoczywały wyłącznie na mnie. Tak więc właściwie od początku bylismy tylko we dwoje. W międzyczasie byłam w trzyletnim związku, który zakończył się razem z rokiem 2008. Chyba wracam do mojej rzeczywistości...
                To co mogę powiedzieć to tyle, że do wszystkiego można się przyzwyczaić. Obecny stan jest dla mnie mobilizujący, nauczyłam się z tym żyć.
                Nie wiem czy jestem wystarczająco przekonywująca. Chcę Wam tylko powiedzieć, że nie ma co płakać i załamywac się, trzeba wziąć się w garść i być przykładem i oparciem dla swojego dziecka.
                Pozdrawiam Wszystkich
                Jeśli nie ja, to kto ?

                Skomentuj


                  #9
                  Hej ja jestem z Ostródy
                  I też powiem, że ciężko o towarzystwo - wprawdzie można poznać kogoś z dzieckiem na spacerze, ale same wiecie, jak to jest, żeby się tak naprawdę zgrać za każdym razem, jeśli dzieci (szczególnie te małe) mają różną porę spania, a teraz zimą to nie wychodzi się, kiedy tylko dusza zapraganie

                  Skomentuj


                    #10
                    witam

                    jestem samotną mamą. Mam dni w ktorych mi smutno... jeśli Wam też zapraszam na gg 10033721.
                    pozdrawiam
                    ..Głupim nazywa się człowiek, który mając kochającą
                    go osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że
                    potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu
                    okaże się jego największym wrogiem..

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Witajcie,
                      jestem mamą 5-miesięcznego Krystianka i zupełną debiutantką na internetowym forum. Bardzo chętnie porozmawiam z kimś, kto podobnie jak ja został ze swoim Maluszkiem sam. Mieszkam w Warszawie, więc bardzo chetnie spotkam się z Tobą i Twoim Szkrabkiem Majda.

                      Skomentuj


                        #12
                        Cześć Ruda, ja mam 2 letnią Amelkę i choć nie jestem sama to bywął samotna- chętnie poklikam lub wybiore sie do parku

                        AMELKA 08.02.2007

                        Skomentuj


                          #13
                          Bardzo mi miło, że się odezwałaś dpietrzak81. Miło mi będzie z Tobą porozmawiać (nr GG 5782316). Ucałuj swoją małą Panieneczkę.

                          Skomentuj


                            #14
                            hej

                            Witajcie dziewczyny!
                            Nie jestem pewna czy nadal tu zaglądacie. Ja trafiłam tu nie przez przypadek, ponieważ "lada moment" zostanę samotną mama cudownego rocznego synka. Trochę (a nawet bardzo) się tego obawiam i dlatego ostatnio ślęczę na różnych forach. Acha, jestem z Warszawy. Jesli któraś z was by chciała pogadać to dajcie znać

                            Skomentuj


                              #15
                              WItaj Gagaga
                              Kiedy Twój synek ma urodzinki?
                              Ja jestem sama od początku urodzenia Amelki ,
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X