Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak ochoty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Brak ochoty na seks

    Napisane przez arabelka91 Pokaż wiadomość
    U nas jest tak, ze ja mam ciągle ochote na seks a mój mąż nie Podejrzewam, że cierpi na potencję i rozważam zakup tabletek z xxxx Podobno jest bardzo skuteczna na tego typu zaburzenia. Może być tez tak, że już go nie pociągam i dlatego chcę najpierw z nim szczerze pogadać.
    Ja to stosowałam, pomogło mi i mogłam odstawić
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:27. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Brak ochoty na seks

      Zasadniczo tak to już jest, że mąż wciąż ma ochotę, a my już nie zawsze... Jest to podobno całkiem normalne. Wiąże się to z naszą kobiecością, z dniami płodnymi itp. Więc nie ma się co martwić.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Brak ochoty na seks

        Czasem najprostsze sposoby są najlepsze. Wystarczy zmienić partnera i ochota sama przyjdzie.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Brak ochoty...

          Popieram, żebyście wspólnie obejrzeli jakieś xxxx. To dobra metoda, bo zazwyczaj wtedy się nabiera ochoty na małe co nieco Wybierzcie taki film, który wpadnie w gusta Was dwojga.
          Last edited by disne; 23-06-2020, 19:28. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Brak ochoty...

            Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być naprawdę różne, zależy też jak długo już jesteś w takim stanie? Najlepiej porozmawiać szczerze z partnerem, a jeśli macie problemy z komunikacją, to udajcie się do seksuologa, to żaden wstyd. Polecam także sięgnąć po jakieś preparaty na wzrost libido typu xxxx . Film dla dorosłych może nie zadziałać, jeśli problem leży w waszych głowach...
            Last edited by disne; 23-06-2020, 19:29. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Brak ochoty...

              w każdym małżeństwie przychodzą takie momenty że się nie chce, ale to wcale nie musi oznaczać że straciło się zainteresowanie partnerem. Wpływ na to mają inne czynniki jak zmęczenie, stres itp.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Brak ochoty...

                Dwójka maluchów, praca i żadnej pomocy od rodziców ani teściów (też pracują) - to w zupełności wystarczy, aby odeszła ochota na cokolwiek. Ja tak miałam, kiedy urodziło mi się drugie dziecko (starsze wtedy miało 2,5 roku). Przez pierwsze 7-8 miesięcy wyglądałam jak zombie, spałam po 4 godziny na dobę i to nie ciągiem :/. Nie miałam nikogo, kto by mi pomógł, a mąż pracował, często chodził na nadgodziny, bo utrzymać 4-osobową rodzinę + psy łatwe nie jest. Teraz wróciłam do pracy, syn chodzi do przedszkola, a córka do żłobka i jest zupełnie inaczej. Ochota też wróciła
                Ale wcześniej było zaje.....cie ciężko i jedyne co kojarzy mi się z tamtym okresem, to ciągła chęć spania, mycie włosów raz na 4 dni, rozciągnięty i brudny z mleka i śliny dres, wory pod oczami, drażliwość i ZERO zadowolenia z życia Nawet nie wiecie jak ja zazdrościłam innym kobietom tego, że pomaga im mama i teściowa. Mnie nie pomagał nikt :/

                Btw. próbował ktoś xxxx?
                Last edited by disne; 23-06-2020, 19:29. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Brak ochoty...

                  Moim zdaniem aby była ochota na cokolwiek to partner też musi się postarać i pomóc kobiecie w ogarnięciu dzieciaczków i domowych obowiązkó tak aby wieczorkiem można było spędzić jeszcze trochę czasu razem

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Brak ochoty...

                    Wbrew pozorom nie tylko u kobiet spada libido po narodzinach dziecka Dla mężczyzny to też trudny czas, o czym niestety zapominamy. Problem może też być w tym, że kobieta większość czasu poświęca dziecku i mężczyzna czuje się trochę odsunięty i może dlatego też nie ma ochoty na seks. Warto porozmawiać, zapytać, o co chodzi. Można spróbować różnych sposobów na podniesienie libido (tu można poczytać xxx erozkosz ). Ale najważniejsza jest rozmowa
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:31. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Brak ochoty...

                      Maggiczna masz rację, dla mężczyzn to też nowa sytuacja i ich ochota też może być mniejsza. Moim zdaniem partnerzy muszą po prostu oswoić się z nową sytuacją i być blisko siebie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Brak ochoty...

                        Tabletki na zwiększenie libido u kobiet - xxxx Na mnie działa bardzo fajnie podnosi mi ochotę na seks i potęguje doznania.
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 19:26. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Brak ochoty...

                          czasem przytłoczenie nową sytuacją powoduje pewne niecęci to naturalne, trzeba odnaleźć się w nowej sytuacji. Ale najistotniejsze to wspólna rozmowa i tym co nas niepokoi

                          Skomentuj


                            Odp: Brak ochoty...

                            Napisane przez dana458 Pokaż wiadomość
                            Tabletki na zwiększenie libido u kobiet - xxxx Na mnie działa bardzo fajnie podnosi mi ochotę na seks i potęguje doznania.
                            Nigdy nie miałam na szczęście takich problemów ale faktycznie takie tabletki są dobrą alternatywą której można spróbwać, na pewno nie zaszkodzą.
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 19:26. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Brak ochoty...

                              U mnie libido wyraźnie spadło po urodzeniu drugiego dziecka. W sensie seks mógłby dla mnie nie istnieć. Z czego to może wynikać? Bo chyba nie jest to normalna sytuacja, że kobieta zaraz po 30stce jaką jestem traci zainteresowanie nagle tymi sprawami?
                              Zważywszy, że kocham mojego męża, jest dla mnie dobry itd.

                              Skomentuj


                                Odp: Brak ochoty...

                                Napisane przez jmalinowska Pokaż wiadomość
                                U mnie libido wyraźnie spadło po urodzeniu drugiego dziecka. W sensie seks mógłby dla mnie nie istnieć. Z czego to może wynikać? Bo chyba nie jest to normalna sytuacja, że kobieta zaraz po 30stce jaką jestem traci zainteresowanie nagle tymi sprawami?
                                Zważywszy, że kocham mojego męża, jest dla mnie dobry itd.
                                Rzeczywiście dziwna sprawa. U mnie też zmniejszyło się libido w okresie połogu, ale po jakimś krótkim czasie wróciło do normy.

                                Może zwiększ aktywność fizyczną - nie pozostaje ona bez przyczyny na te sprawy. Dobre efekty przynosi również suplementacja. Mam tutaj na myśli przede wszystkim libido therapy. Podobno dostępny jest w aptece, ale do tej pory zamawiałam przez internet - bo taniej. Konkretnie będzie to ten tutaj xxxx
                                Last edited by disne; 23-06-2020, 19:26. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X