Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiek Mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Napisane przez nicola
    Każdy ma swój bagaż doświadczeń,ja tylko wyraziłam swoje odczucie a Ty swoje zdanie .
    Ja nie odciągałam swojego macierzyństwa, ale lepiej być mamą póżniej niż wcale
    jasne że tak i to chyba nie ulega wątpliwości!
    nie ważny wiek mamy ale radośc jaką daje jej macierzyństwo czy ma 20 czy 30 lat!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      do wszystkiego trzeba dojrzec.ja w wieku 20 lat sama bylam jeszcze dzieckiem
      shannon

      Skomentuj


        #48
        pierwsze i narazie jedyne w wieku19lat

        Skomentuj


          #49
          Pierwsze i jak narazie jedyne dziecko urodzilam po 30 tce.Byl to swiadomy wybor,ciaza planowana i chciana.
          Powiem ,ze w wieku dwudziestu kilku lat nie bylam jeszcze gotowa na macierzynstwo,dlatego to odwlekalam.Zanim urodzilo sie moje dziecko bylismy z mezem prawie 8 lat po slubie.W koncu nadszedl odpowiedni czas ,dojrzalismy do tej decyzji i zdecydowalismy sie na dziecko.Nie zaluje,ze tak pozno.

          Skomentuj


            #50
            a ja 19

            Skomentuj


              #51
              ja 24 lata pierwsze dziecko

              Skomentuj


                #52
                Witam wszystkie mamusie coś nas ostatnio mało na tej stronce mam nadzieję że dołączą do nas jeszcze inne mamusie będzie nam bardzo miło.


                ______________________
                DAWIDEK MA SKOŃCZONE 6 MIESIĘCY
                [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

                url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Ja miałam 24 lata, ale córcia ma w książce zdrowia wiek mamy 25 lat, bo rocznikowo.

                  Skomentuj


                    #54
                    w tym roku urodziłam pierwsze dziecko i mam 24 lata
                    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                    Skomentuj


                      #55
                      Ja mam 30 lat- nie jestem mamusia- jeszcze- dlatego , iż dopiero teraz znalazłam odpowiedniego człowieka, wyszłam za mąż i staramy sie o dzidzię. Każdy ma swój czas.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        pierwsze dziecko 20 lat
                        drugie 24 ....

                        w glebi duszy marzy mi sie jeszcze 1 ale tak po 30
                        zobaczymy co z tego bedzie
                        Zdjecia Hani i Szymka

                        Hania ur.06.01.2003
                        Szymcio ur.07.05.2007

                        Skomentuj


                          #57
                          21 lat
                          moim zdaniem nigdy nie ma idealnego wieku bo zawsze w zyciu cos trzeba poswiecic na rzecz tej malej pociechy- studia, szkola praca-ale gdy sie kocha i chce jak najlepiej dla dziecka to wszystko mozna pogodzic

                          Skomentuj


                            #58
                            Ja urodzilam pierwsze dziecko jak mialam niecale 28 lat
                            drugie chcialabym urodzic przed 35 zobaczymy jak to wyjdzie
                            chociaz jak sie przytrafi wczesniej to bede sie bardzo cieszyc
                            Patryczek


                            http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                            Skomentuj


                              #59
                              W lutym bede rodzic, majac 21 lat ..no liczac rocznikiem to 22 :P

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                #60
                                A co myslicie o tym ze 17latka chciala miec dziecko ze swoim 18letnim chlopakiem, bo przjechala do niej kuzynka z dzieckiem i tez chciala miec takie malutkie, slodziutkie i kochane dziecko?
                                Za 2 miesiace ma rodzic i ponoc wogole o siebie nie dba tak jak powinny to robic kobiety w ciazy.
                                Dla mnie deyczja nie przemyslana i jakas taka chora, a dziewczyna i ten chlopak nieodpowiedzialni.
                                Sama mam 19 lat i specjalnie powazna osoba nie jestem ale w zyciu bym w ten psoosb nie podeszla do rodzenia dzieci "bo malutkie i slodziutkie".
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X