Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiek Mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
    A co myslicie o tym ze 17latka chciala miec dziecko ze swoim 18letnim chlopakiem, bo przjechala do niej kuzynka z dzieckiem i tez chciala miec takie malutkie, slodziutkie i kochane dziecko?
    Za 2 miesiace ma rodzic i ponoc wogole o siebie nie dba tak jak powinny to robic kobiety w ciazy.
    Dla mnie deyczja nie przemyslana i jakas taka chora, a dziewczyna i ten chlopak nieodpowiedzialni.
    Sama mam 19 lat i specjalnie powazna osoba nie jestem ale w zyciu bym w ten psoosb nie podeszla do rodzenia dzieci "bo malutkie i slodziutkie".
    Oj to moim zdaniem bylo bardzo nie powazne z ich strony. Przed nimi jeszcze tyle zycia zeby miec dzieci,chodzi mi tu o planowana ciaze ( bo co innego z wpadki ) Tak czy siak mysle,ze to nie byla dobra decyzji,bo to moze byc potem tak, ze to rodzice ich beda tym Dzidziusiem sie zajmowac,poza tym jak mozna robic dzieci nie majac zapewnionej przyszlosci dla Niego? Z czego zamierzaja zyc? Siedziec na garnuszku swoich rodzicow? ( no chyba ze pracuja i maja dosc pieniedzy na utrzymanie siebie i Dzidziusia) Moim zdaniem w tym wieku nie powinno sie planowac Dzieci,nie w tych czasach napewno. Potem wiekszosc Dzieci oddaja albo zostawiaja czy tez zabijaja..

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      diabeleckeja jak rodzilam mialam 19lat teraz mam 20

      Skomentuj


        #63
        patiew i co w wieku 17 lat sobie je zaplanowalas
        bo ja siue bez bicia przyznaje ze zaliczylam totalna wpade, a raczej moj byly chcial mnie w ten sposob przy sobie zatrzymac ehhh...
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          #64
          Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
          Oj to moim zdaniem bylo bardzo nie powazne z ich strony. Przed nimi jeszcze tyle zycia zeby miec dzieci,chodzi mi tu o planowana ciaze ( bo co innego z wpadki ) Tak czy siak mysle,ze to nie byla dobra decyzji,bo to moze byc potem tak, ze to rodzice ich beda tym Dzidziusiem sie zajmowac,poza tym jak mozna robic dzieci nie majac zapewnionej przyszlosci dla Niego? Z czego zamierzaja zyc? Siedziec na garnuszku swoich rodzicow? ( no chyba ze pracuja i maja dosc pieniedzy na utrzymanie siebie i Dzidziusia) Moim zdaniem w tym wieku nie powinno sie planowac Dzieci,nie w tych czasach napewno. Potem wiekszosc Dzieci oddaja albo zostawiaja czy tez zabijaja..
          Właśnie! Niestety niejednokrotnie zdarza się tak, że kiedy bardzo młodzi ludzie decydują się na dziecko, bo takie 'słodkie i maleńkie' w ogóle nie wiedzą co to znaczy być odpowiedzialnym za drugiego człowieka i najczęściej w takich wypadkach dziećmi tych młodych rodziców zajmują się dziadkowie właśnie, a chyba rodzicielstwo na tym w ogóle nie polega. Ja urodziłam mając lat 21, dla mnie to trochę wcześnie, bo chciałam trochę pożyć własnym życiem, ale ja od ponad 3 lat mieszkam w Anglii całkiem sama, tj z dala od rodziny, mój mąż miał 26 lat kiedy nasz synek się urodził, ale kiedy zachodziłam w ciążę byliśmy całkowicie niezależni, do tej pory tak jest, po porodzie nikt z rodziny nie pomagał nam przy dziecku...Nie jestem osobą która lubi coś komuś zawdzięczać, może to źle, albo nie. Na dzień dzisiejszy jestem dumna z tego, że to MY, a nie nasza rodzina jesteśmy w stanie zapewnić naszemu dziecku godziwe warunki.
          Dziecko to nie tylko zachwyt rodziny i znajomych że takie malutkie i słodziutkie, to nie tylko tysiące słodkich fotek w albumie, to nie tylko pasmo słodkich uśmiechów i malusich śliczniusich ubranek. Dziecko to również mnóstwo wyrzeczeń, kilkadziesiąt pobudek w nocy, różnej maści ulewań, wymiotów, chorób i płaczu...
          Last edited by Jasmin; 07-12-2008, 16:21.

          Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

          Różności do postów
          GALERIA OLAFKA

          Skomentuj


            #65
            pierwsza corcie urodzilam w wieku 26 lat, a druga w wieku 29 lat

            Skomentuj


              #66
              Mam 27 lat, a moja córcia w czwartek kończy 7 tygodni
              Wcześniej nie byłam gotowa na dziecko...trochę czasu zajęło mi dorastanie do myśli o dziecku...a teraz jest....wymarzone


              Skomentuj


                #67
                ja mam 25 lat i córeczkę, która w środę kończy 10 tygodni...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68


                  Ja mam 20 lat i 4 miesiecznego synka

                  Skomentuj


                    #69
                    Napisane przez sylwia262611 Pokaż wiadomość
                    Hej kobietki pochwalcie się ile miałyście lat kiedy zostałyście MAMUSIAMI
                    Syn - 23 lata i troszkę
                    Córcia - prawie 39

                    Skomentuj


                      #70
                      corcia- 3dyszki na karku
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Ja o tym że jestem w ciąży dowiedziałam się jak miałam lat 19 (do 20 brakowało mi 4 miesięcy)

                        Skomentuj


                          #72
                          25lat mam, urodziłam w styczniu 2008.

                          Skomentuj


                            #73
                            urodziłam swoją córeczkę dwa dni po moich 24 urodzinach

                            Skomentuj


                              #74
                              Ja mam 21 lat i 10 dni temu urodziłam naszego kochanego synka

                              Skomentuj


                                #75
                                Witajcie. ja mialam 19 lat gdy urodzilam coreczke. pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X