Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubieranie niemowlaka na spacer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ubieranie niemowlaka na spacer

    Błagam ja mam z tym problem. mam 2 miesięczna córcie i nie chce jej przegrzac mówia jedna warstwa wiecej niz dorosły. A jak mi jest goraco jak przeciez dzwigam i pcham wózek itd. Dziewczyny jak wy ubieracie niemowlaczki na polko.
  •    
       

    #2
    Body długi rękaw, sweter i kombinezon jak jest dość gruby i ciepły.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      To prawda, że trzeba ubierać takiego niemowlaka o jedną warstwe więcej niż siebie, ponieważ Ty ciągle idziesz i masz inne krążenie a takiemu leżącemu dzieciaczkowi, bez ruchu zawsze jest zimniej. Na pewno go nie przegrzejesz jeżeli założył o jedną bluzeczke więcej niż Ty masz na sobie. Dopiero chodzące dziecko trzeba ubierać lżej, bo biega i się męczy, więc wtedy mogłoby sie przegrzać.

      Skomentuj


        #4
        urobea to dość trudne pytanie, bo każde dziecko jest inne.
        Mój syn zmarzluchem nie jest więc ubieram mu jedną warstwę więcej
        niż siebie.
        Trzeba wziąć pod uwagę, że tak małe dzieci nie potrafią regulować
        ciepłoty ciała i to, że akurat nam jest gorąco to dzieciom niekoniecznie.
        Oczywiście nie wolno też przegrzać Malucha, więc przy takiej pogodzie
        jak ubierzesz body z długim rękawem na wierzch bluzkę i rajstopy lub
        pajaca i kombinezon (albo spodnie i kurtkę) to jest ok.
        Sprawdzaj mu karczek co jakiś czas, wtedy będziesz wiedziała czy dziecku
        zimno czy ciepło

        Skomentuj


          #5
          my zakładamy body, bluzeczkę i kombinezon, czapkę

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
            urobea to dość trudne pytanie, bo każde dziecko jest inne.
            Mój syn zmarzluchem nie jest więc ubieram mu jedną warstwę więcej
            niż siebie.
            Trzeba wziąć pod uwagę, że tak małe dzieci nie potrafią regulować
            ciepłoty ciała i to, że akurat nam jest gorąco to dzieciom niekoniecznie.
            Oczywiście nie wolno też przegrzać Malucha, więc przy takiej pogodzie
            jak ubierzesz body z długim rękawem na wierzch bluzkę i rajstopy lub
            pajaca i kombinezon (albo spodnie i kurtkę) to jest ok.
            Sprawdzaj mu karczek co jakiś czas, wtedy będziesz wiedziała czy dziecku
            zimno czy ciepło

            Ja ubieram małego dokładnie tak jak pisze colleen. Body z długim rękawem na wierzch bluzkę i rajstopy lub pajaca i kombinezon (albo spodnie i kurtkę)
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              #7
              A jak ubieracie swoje maleństwa w takie upały jak teraz? Ja ubieram w podkoszulek cienkie spodenki z dł. nogawkami, skarpetki i kapelutek a co z sukieneczkami? Ubieracie w nie maleństwa? I co do nich? Moja córcia ma 5 miesiecy.



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                mój synek 12 lipca skończy 8 miesięcy. W takie upały ubieram go w body z krótkim rękawkiem i krótkie spodenki. Bez skarpetek i bucików. Na główkę obowiązkowo kapelusik lub czapka z daszkiem.


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ubieranie niemowlaka na spacer

                  jedna warstwa więcej niż ty, ale przed zgrzaniem się ;p wiadomo nie można brać tej zasady po uwagę gdy ty jesteś zmęczona, rozgrzana, a dziecko tylko siedzi.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X