Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urodziny dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    urodziny dziecka

    niektóre mamy chciały takiego watku wiec sie podziele z wami jak to było z urodzinami mojej pierwszej córki.

    Moja starsza córka miała organizowane urodziny. Pierwsze przyjęcia odbywały sie domu. Torta zamawiałam zawsze w cukierni w kształcie zabawki która była w tym czasie modna i ulubiona przez moją córkę ( patrz przez trzy lata królewna ). Kupowałam zawsze plastikowe talerzyki, serwetki itp w jednej bajowej tonacji, a jak poszła do przedszkola i potem do szkoły to było to poza domem. Duzo dzieci wiec organizacja taka sama ale miejsce inne. Mc Donalds , Kfc a potem juz anikino. To ostatnie polecam .

    Moje maleństwo tez bedzie obchodziło urodzinki tak jak starsze
  •    
       

    #2
    A ja jestem przerażona tym, gdzie teraz dzieci obchodzą urodziny
    McDonald,KFC, Aqua Park, kino..... i jeszcze Bóg wie gdzie.

    Przepraszam może się mylę, ale jak moje dziecię urośnie na tyle, że
    trzeba będzie mu wyprawić urodziny np na 10 osób w takim miejscu
    to oszaleję. Na koszty składa się: jedzenie, wynajęcie miejsca, transport
    A nie można w domu po prostu ??

    Skomentuj


      #3
      Mozna w domu. Raz sie dalam skuścic. Przyszło 8 dziewczynek ( bo kazda wazna dla mojej córki pozatym rewizyta ) razem z rodzicem. Wypadało zrobic sałatke ciasta itd , dziewczynka tez jakis deser którego połowa zawsze zostaje a pozatym przyjecie trwało niemiłosiernie długo , byly problemy bo za malo miejsca itd. A na zewnatrz masz plac gdzie sie wybawia i zazwyczaj trwa to 2 godzinki, a koszty wbrew pozorom nie jest tak strasznie :-) kupujesz chpisy czy chrupki, paluszki, codo picia szampan i tort.
      usmiech i radośc dziecka sa bezcenne

      Skomentuj


        #4
        Ja to wszystko rozumiem, ale wiecie o co mi chodzi.......

        O to, że już wizyta do takiego miejsca nie jest żadną a trakcją,
        bo jak się pójdzie w takie miejsca 10 razy w roku (czyli prawie co
        miesiąc) no bo powiedzmy te 10 dzieci zrobi urodziny w tych miejscach
        to jaka z tego radość??

        A jak mój syn pójdzie na takie urodziny a ja mu zaproponuję imprezę
        w domu..... Kurcze mam nadzieję, że wyrośnie na rozsądnego
        chłopca

        Skomentuj


          #5
          Napewno bedzie rozsadny Impreza w domku jest super tyle ze nie dla dziecaków z klasy. Moja córa trafiła do takiej klasy ale mam nadzieje ze druga córcia zadowoli sie tylko przyjeciami rodzinnymi

          Skomentuj


            #6
            urodziny dziecka

            Moim zdaniem urodziny dziecka nie powinny byc organizowane w barach takich jak MacDonald poniewaz to nie jest zdrowe jedzenie i dobre wyjscie z sytuacji.Wielu rodzicow popełnia ten błąd tylko i wyłacznie z wygody czy unikniecia problemu ze sprzataniem.
            Lepiej jest urządzać przyjecie na własnym podwórku,czy we własnym domu,ponieważ bedziemy pewni że nasze dziecko oraz inne dzieci nie zatruja sie niezdrowym jedzeniem,nie bedziemy sie martwiz ze jakies dziecko nam zginie,oraz bedziemy miec pewnosc ze któres z rodziców niebedzie nam miec za złe ze ich dziecko jadło to czego oni nie chcieli zeby nawet próbowało

            Skomentuj


              #7
              Jezeli bede mojemu dziecku wogole wyprawiac urodziny dla kolezanek i kolegow (ja nigdyn nie mialam i nigdy nie marudzilam z tego powodu) to napewno w domu. Sama jako dziecko chodzilam do domu kolezanek i kolegow na urodziny i bawilismy sie swietnie. Tata mnie odstawial o 16 i o 20 po mnie przychodzil bo tak ustalali rodzice kolezanki do ktorej akurat szlam "prosze przyjsc po corke o 20" i jakos nigdy zaden rodzic nie wpadl na pomysl zeby zostac na tych urodzinach wraz ze swoja pociecha. Jak dla mnie takei wproszenie sie to juz bezczelnoscia.
              Najgorsze jest jednak to ze kiedys dzieciom wystarczyly jakies slodycze i w ostatecznosic kanapki, a teraz to po prostu "musi" byc cos cieplego - frytki, pizza, hot dogi itp. co juz jest przesada, a rodzice nie chcac robic gorszych urodzin swemu dziecku chca wykazac sie czyms jeszcze lepszym, takie przebijanie sie kto wiecej, a jak dla mnie chodzi przezde wszytskim o nastroj, by dzieci sie nie nudzily i KFC czy Mc Donald nie da sam z siebie nastroju do swietnej zabawy. Wydaje mi sie, ze nie tylko nasze dziecko ale i rodzice powinni sie jakos zaangazowac by zabawiac malych gosci, wymyslic jakies gry i konkursy, stad tez uwazam ze osobno powinno sie robic przyjecie dla kolegow i dla rodziny.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja z tego co pamietam zawsze mialam urodziny robione w domu i bylam bardzo zadowolona zreszta wszyscy z mojej klasy tak wlasnie wyprawiali imprezki Mam nadzieje, ze moje dziecko nie bedzie wydziwiac,i zostanie przy "tradycji" rodzinnej.
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj


                  #9
                  Dom to miejsce gdzie dzieci czuja sie bezpieczne ,a jednoczesnie jest dla nich atrakcją to że są w domu kolegi czy koleżanki szczególnie dla mlodszych dzieci.
                  Pozatym wydaje mim sie że w takich miejscach jak KFC czy Mac Donald dzieci wcale tak dobrze by się nie bawiły przynajmniej na dłuższa chwile.

                  Skomentuj


                    #10
                    Urządzając przyjecie dziecku w domu również dla nas rodziców może być to świetna zabawa

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja tez jestem za imprezami w domu :P

                      Skomentuj


                        #12
                        przyjecie w domu tak pod warunkiem ze masz warunki adzieci nie zamienia ci chaty w pobojowisko.ale tak naprawde to dziecko, a nie nastolatek nie duzo trzeba zeby sie cieszylo i czy to bedzie w knajpie w domu czy nawet na placu zabaw przed domem to i tak bedzie szczesliwe.a reszta to juz od rodzicow zalezy gdzie im wygodniej. co do finansow wydaje mi sie ze domek tanszy, ale w knajpie nie trzeba sprzatac.wszystko ma swqoje plusy i minusy
                        PAULINKA 31.8.2003
                        VICTORIA 20.5.2008

                        12.1.2009r raczkowanie
                        13.1.2009 pozegnanie cycunia
                        16.1.2009 samodzielne siadanie

                        Skomentuj


                          #13
                          zawsze dzieci mozna zachecic do pomocy w sprzataniu napewno spodoba im sie zmywanie i zabawa w wodzie

                          Skomentuj


                            #14
                            Obecnie panuje moda na imprezy w knajpach wyzej wymienionych.Jak dziecko pojdzie juz do szkoly i jego kolezanki i koledzy zaprosza go na urodziny do restauracji to ono tez bedzie chcialo miec urodziny w takim miejscu,zeby nie byc gorsze.
                            Moje dziecko kilka dni temu skonczylo rok impreza oczywiscie byla w domu ze wzgledu tez na wiek jubilata.W tej chwili nie moge powiedziec na 100%,ze jak dorosnie nie bedzie mial imprezy w knajpie.Tego nie wiem.Nie wiem tez jakie beda trendy.A moze powroci znow czas na imrezy domowe.
                            Moj 12 letni bratanek ostatnie urodzinki mial na kregielni-dzieciaki przynajmniej spedzily ten czas bardzo aktywnie.
                            Pozdrowiam

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez nicola
                              Można zrobic w domu...McDonald,KFC, Aqua Park, [FONT="Comic Sans MS"]tak moda ,ale jest to wygodne dla rodziców,osobiście nie jestem z taka formą organizownia urodzin...
                              mojej córce torty będe robić sama ,dla mnie to przyjemność i zero trudności ...nawet księżniczkę
                              Ja torty również robie sama . Gdy moja córeczka kończyła 3 latka ((zaledwie miesiąc temu)) to zrobiłam jej małą imprezke w domu i była przeszczęśliwa!! Mc Donald-y itd uważam za jedną z nagorszych rodzji imprez urodzinowych. Niestety moja siostra idzie na łatwizne i woli takie miejsca. Akurat McDonald to wydatek rzędu 180 za 10 dzieci, tort, coś do zjedzenia i za opiekunke która maluje dzieciom buźki. Jednak jak dla mnie to strata kasy i szkoda tych małych brzuszków.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X