Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dziecko najlepszy srodek antykoncepcyjny!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziecko najlepszy srodek antykoncepcyjny!!!

    Juz od jakiegos czasu zauwazylam ze moja mlodsza cora ma chyba jakis czujnik w glowie. Victoria ma 6 miesiecy a jej lozeczko stoji obok naszego bo takiego malca dobrze miec zawsze na oku. ale musze przyznac ze ona ma nas tez na oku, mianowicie w pokoju mozna skakac i krzyczec a ta spi niebożadko male ale wystarczy ze z mezem zaczniemy sie przytulac i juz oczy szeroko otwarte,a na buzi wielki usmiech. ja niewiem jak to sie dzieje ale moze to jakais naturalny odruch organizmu tzn taki obronny. <nic nie robcie bo jeszce cos zrobicie i bede musiala mamusia sie podzielic i na dodatek w centrum uwagi nie bede> czy wy tez tak macie bo u nas to bardzo czesto.
    PAULINKA 31.8.2003
    VICTORIA 20.5.2008

    12.1.2009r raczkowanie
    13.1.2009 pozegnanie cycunia
    16.1.2009 samodzielne siadanie
  •    
       

    #2
    u nas nie mamy z Gabrysiem problemu, moze dlatego ze zawsze przy spiochu się kochalismy, moze ona sie budzi bo dziwia ja inne odglosy nie wiem co mozecie zrobic
    naszego malca smiech budzi i glosniejsza rozmowa jak nikogo nie ma i np przez telefon

    Skomentuj


      #3
      U nas na początku tez tak było
      Teraz mały śpi we własnym pokoju i każdy ma spokój

      Skomentuj


        #4
        u nas nie wazne gdzie spal. jak ja mialam dobrze to byl cichutko i smacznie spal. jak tylko moj mezczyzna zaczynal miec dobrze.... byla pobudka
        skubany wie, ze mamie przeszkadzac nie mozna
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #5
          Młodcza córa zwykle wtedy nie śpi ale to nie ona u nas jest problemem a to starsza zawsze wie kiedy przyjść do pokoju a ma już 3 latka więc jest bardziej kumata. Mimo, że włańczamy jej gre by czymś się zajeła to zawsze wie kiedy przyjść. Za to gdy tylko leżymy czy się ubieramy to ona w najlepsze gra i ma nas w nosie

          Skomentuj


            #6
            Oj tak! Nasza malutka też budzi się gdy zaczynamy cokolwiek robic albo jestesmy w trakcie i to bardzo często. Widocznie jak wspomniała któraś z Was ma jakiś radar w główce.

            Skomentuj


              #7
              Widać że to nie jest sprawa poszczególnych par ale większości z nas a kiedyś myślałam że to tylko moje dziecko takie uzdolnione jest

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                A u nas choc dzidzia ma dopiero 4mies a ostatnio jak tatus byl z nami to miala 3mies i tak ma radar choc nie wydajemy zadnych odglosów po cichutku zaczniemy sie kochac to maly aniolek od razu placz i trzeba przerywac w najbardziej ekscytujacym momencie ale to tylko w dzien ma taki radar jak zapadnie w nocna drzemke to mozemy figlowac do woli
                Wikunia 04.08.2008r

                Skomentuj


                  #9
                  no to widac ze wyjsciem z sytuacji jest seks w nocy jak dla niektorych . ale ja mysle ze jak wasze dzieci nie placza i sie usmiechaja to bardziej nie tyle ze wlacza im sie radar, ale wyczuwaja ta fajna atmosfere i gorace uczucie. wiec nie ma sie co przejmowac. najwyzej beda malymi erotomanami! :P przynajmniej ja tak bede robila jak juz urodze mojego malego dziubka.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: dziecko najlepszy srodek antykoncepcyjny!!!

                    u mnie nie ma akurat z tym problemu,nie przyzwyczajalam dziecka do ciszy, wiec gdy usnie nic jej nie przeszkadza, i spokojnie moge z panem mezem zajac sie soba.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X