Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

    Dla mnie to bez znaczenia, gdyby mój mąż ma ochotę i goli sobie tamtą strefę to bardzo dobrze, ale gdy nie to też nie robię z tego problemu. To on ma się z tym dobrze czuć

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

      Dla mnie narządy intymne wydepilowane są po prostu bardziej higieniczne Jak czasami zarośnie nie jest to dla mnie jakieś obrzydliwe, ale mimo wszystko milej jak nie drapie krzakami

      Skomentuj


        #93
        Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

        Ha ha ja osobiście depiluje się cała depilatorem, zostawiam sobie w miejscu intymnym tylko taki paseczek, a mąż, no cóż, on też się depiluje, po prostu nie lubi mieć dywanu kłaczorów przed ptaszkiem he he no i w sumie jakoś tak ładniej mu bez tego "dywanu" he he he
        Tylko czasem mnie kłuje, jak mu tam odrasta

        Skomentuj


          #94
          Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
          Ha ha ja osobiście depiluje się cała depilatorem, zostawiam sobie w miejscu intymnym tylko taki paseczek, a mąż, no cóż, on też się depiluje, po prostu nie lubi mieć dywanu kłaczorów przed ptaszkiem he he no i w sumie jakoś tak ładniej mu bez tego "dywanu" he he he
          Tylko czasem mnie kłuje, jak mu tam odrasta
          strefe bikini też depilatorem woow, chyba jakiś dobry depilator masz albo taka twarda jesteś

          Skomentuj


            #95
            Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

            Mnie też nie obrzydzają krzaczki, ale sa jednak irytujące, przeszkadzają w majteczkach. Wolę jednak ja sa króciutkie, albo na zero. Choć czasem się wkurzam jak odrastają bo sa też takie niewygodne te początkowe kiełki

            Skomentuj


              #96
              Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              strefe bikini też depilatorem woow, chyba jakiś dobry depilator masz albo taka twarda jesteś
              Tyle lat, że już nie czuje bólu, jednak mam ten swój paseczek. Pamiętam swój pierwszy raz z depilatorem, pachy depilowałam, ach nie będę pisać, bo to było

              Skomentuj


                #97
                Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                [QUOTE=ladybzyk;355574]Tyle lat, że już nie czuje bólu, jednak mam ten swój paseczek. Pamiętam swój pierwszy raz z depilatorem, pachy depilowałam, ach nie będę pisać, bo to było [/QUOT
                Podziwiam Cię!!
                Ja kiedyś nogi depilowała, i było spoko, do czasu jak mi się śpieszyło i ogoliłam kika razy maszynką, i znów ten ból i jakos już nie mogę się przekonać :/ ale chyba też depilator musze zmienić, bo wydaje mi się że mi wiecej tych włosków łąmie niż wyrywa. A depilacja pach - nie bałaś się? Ile czasu zajmuje Ci teraz depilacja nóg?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                  10 lat temu 4h...ból, pot i łzy...
                  Teraz? 30 minut pachy, myszka, nogi

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                    ladyzbyk i pewnie skóra już tak przyzywczajona, że krostki szybko znikają? Bo ja to mam takie czerwone kropy ze czasem i dwa dni musiałam nogi chować
                    Ojej ja to bym chciąła żeby chociaz nogi mi zajmowały pół godizny.a uda tez depilujesz?

                    Skomentuj


                      Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                      ladyzbyk i pewnie skóra już tak przyzywczajona, że krostki szybko znikają? Bo ja to mam takie czerwone kropy ze czasem i dwa dni musiałam nogi chować
                      Ojej ja to bym chciąła żeby chociaz nogi mi zajmowały pół godizny.a uda tez depilujesz?
                      Pachy, bikini, uda, łydki.
                      Powiem też dodatkowo, że jestem po lasero-depilacji. Chyba 2 lata temu mąż mi fundnął depilacje laserem. Sam depilował sobie pachy. Chciał sobie tam na dole też to zrobić ale Pani powiedziała, że ona tego tam u Panów nie robi, że tylko u kobiet

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                        Pachy, bikini, uda, łydki.
                        Powiem też dodatkowo, że jestem po lasero-depilacji. Chyba 2 lata temu mąż mi fundnął depilacje laserem. Sam depilował sobie pachy. Chciał sobie tam na dole też to zrobić ale Pani powiedziała, że ona tego tam u Panów nie robi, że tylko u kobiet
                        ale miałaś jeden zabieg czy kilka?
                        hehe ale to mąż cwaniaczek , chciał aby Pani go tam wydepilowała niezle

                        Skomentuj


                          Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                          ale miałaś jeden zabieg czy kilka?
                          hehe ale to mąż cwaniaczek , chciał aby Pani go tam wydepilowała niezle
                          Ha ha a no chciał się pozbyć tego gąszczyka
                          Nie, u mnie to była seria, bodajże 7 zabiegów, już nie pamiętam dokładnie.

                          Skomentuj


                            Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                            No ja rozumiem, ale odważny, mój gdybym go przymusiła bo może i by poszedł na taką depilację, ale do kobiety to raczej wątpie

                            Skomentuj


                              Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                              No ja rozumiem, ale odważny, mój gdybym go przymusiła bo może i by poszedł na taką depilację, ale do kobiety to raczej wątpie
                              Można wybrać się do Pana Kosmet...yka/ologa? Hmmm, jak zwał tak zwał ale powiem szczerze, ten zawód jest raczej zdominowany przez "płeć piękną"

                              Skomentuj


                                Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                                Myślę, ze warto zebrać się w kilka osób i wypożyczyć laser do domu. Na Wilczej jest taka wypożyczalnia gdzie nawet szkolą i instruują jak go używać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X