Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nie publikujcie zdjęć swoich pociech!w wanienkach,po kapaniu....

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• werna
    replied
    Odp: nie publikujcie zdjęć swoich pociech!w wanienkach,po kapaniu....

też to bardzo popieram, nigdy nie wiadomo co w głowie takiego pedofila siedzi, nie zamieszczam nawet normalnych zdjęć, po co ? jak chcesz się pochwalić koleżance jakie masz piękne dziecko wyślij jej na maila ! ja tak robię

Leave a comment:

•    

• kitty249
    replied
    Napisane przez nicola
    witam a ja ma przed sobą gazetę "rodzice" i jest tak dzidzius golasek w pełni w art.masaż..i dużo fotek w samych pampersach.
    Najważniejsze ,żeby nie były pokazywane genitalia( ale zdarza się niestety)
    Dokładnie w pampersie jeszcze mozna pokazac ale bez niego to juz przesada.

Leave a comment:

• lala82
    replied
    Ja jak umieszczam zdjęcie w wanience to zawsze odpowiednio ocenzuruję i nie widać tego co nie trzeba.

Leave a comment:

• KarolinaK
    replied
    Nawet wywołując zdjęcia u fotografa trzeba uważać, jakie zdjęcia się daje, bo może się zdażyć, że za dużo "nagich" zdjęć dziecka może zwrócić uwagę firmy, a ona sama może zadziałać i zwrócić się do policji, bo akurat posądzi o pedofilstwo.

Leave a comment:

• gabi
    replied
    Racja, mamy teraz takie czasy, że lepiej uważać.

Leave a comment:

• mami
    replied
    Tak dziś trzeba bardzo uważać...

Leave a comment:

• demira
    replied

Tez to popieram. Generalnie dzieci na zdjeciach powinny byc ubrane Zwroccie uwage, ze w czasopismach dla rodzicow nie ma nagich cialek dzieci.
    D

Leave a comment:

•    

• nie publikujcie zdjęć swoich pociech!w wanienkach,po kapaniu....

dopiero sie zalogowałam dlatego zeby poprosic wszytskich rodziców zeby nie publikowali zdjec swoich dzieciaczkow na stronach internetowych,zdjec ktore sa dla pedofili pokarmem codziennym!nie podajmy naszych dzieci im na tacy!

Working...
X