Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kto mieszka z teściami?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• slonecznamama
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

Wszystko zależy jak się dogadujecie. Jeżeli dobrze, to może to być całkiem ciekawa przygoda

Leave a comment:

•    

• braap
    replied

Ja mieszkam, ale tylko do końca tygodnia, bo zdecydowałam się wynając mieszkanie w Sopocie, które znalzłam tutaj http://www.russjan.com/wynajem-sopot,180,pl.html . Kocham swoich teściów, ale jeśli się nie wyprowadzimy to nasze relacje ulegną zmianie i obawiam się, że przestaniemy ze sobą rozmawiać. Jestem zdania, że dzieci powinny mieszkać z dala o rodziców i teściów.

Leave a comment:

• slonecznamama
    replied

Zależy jakich macie teściów. Czasami to może być przyjemne, a czasami lepiej uciekać, bo jeśli nie zdążycie to może zniszczyć wasz związek.

Leave a comment:

• werna
    replied

ja mieszkałam, ale na szczęście tylko przez trzy miesiące, nie wytrzymała bym dłużej, ciągłe wściubianie nosa w nie swoje sprawy, ocenianie , gdanie

Leave a comment:

• 27otsifem
    replied

tylko nasza babcia nie czuje sie wykorzystywana, nie poskarży sie nic nie powie ze jej nie pasuje - bo hmm szwagerce moje sie nie odmawia ... moj maz nie raz nie dwa powiedzial szwagierce to i owo ale nie trafia do niej nic, jak babca w tamtym roku zlamala noge bardzo powaznie ile bylo lamentu z strony szwagierki co ona zrobi z dziecmi, kto bedzie jezdzil z nimi na basen a jak trzeba bylo zawiesc babcie na kontrole czy codzienna rehabilitacje jak maz nie mogl to tez byl lament ze musi sie zwalniac z pracy itd. - wem wiem nie powinnam wypominac i sie zalic ale nio nie po drodze mi z ta kobitkom jak nic

Leave a comment:

• Lara5
    replied

Też nie chcę od teściów żadnej pomocy ale teraz tak się złożyło że trochę nam zależy Najlepiej to jest się na swoim aby później nie było żadnych wypominań
    Zależy jakich ma się teściów ale to jednak w przyszłości może być różnie

Leave a comment:

• jjmka
    replied

No to tym bardziej się nie dziwię że nie chcesz żeby Ci pomagała, bo pewnie ma pełne ręce roboty u Twojej szwagierki, i co kobitka ma się rozdwoić? Takie juz są te babcie że chcą jak najlepiej i nie chcą się przyznać do tego że są wykorzystywane.

Leave a comment:

•    

• 27otsifem
    replied

mnie też ale ja sie nie odzywam bo babcia twierdzi ze musi im pomagac bo pracują, bo to czy tamto bo szwagierka chora (ona jest chora co po chwikę ;/ ale to juz inny temat i raczej z prawdziwymi chorobami nie wiele ma wspólnego - wazne aby sie nia interesowac), ja za nią za bardzo nie przepadam ze względu własnie na jej podejscie do zycia

Leave a comment:

• jjmka
    replied

No tak, to jest niesprawiedliwe, nie myślą o tym że teście też mogą mieć inne plany, pewnie uważają że swoje już przeżyli a teraz są po to aby pomóc i ulżyć swoim dzieciom w obowiązkach, wkurza mnie takie podejście!

Leave a comment:

• 27otsifem
    replied

nio ja nie chce korzystac z tej ich pomocy - ja raczej bałabym się tego wypominania ze strony szwagra, szwagierki ;/ oni mają inne podejście do zycia chetnie korzystają ze wsparcia ze dziadkowie opiekują sie ich dziecmi w dzien w dzien, babcia jeździ w nimi na basen, drabia lekcje (to nie istotne ze ona ma cos innego zaplanowane ;/) ja tak ne chce i nie umiem tak

Leave a comment:

•    

• jjmka
    replied

Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    to ja mam tak z teściem ze jak jest obok to sie strasznie pilnuje by cos nie tak nie powiedzic i w konwersacji z nim nie czuje sie swobodnie, ja też nie mam co narzekac bo pomagają a raczej maja checi pomagac - my z mężem staramy sie jak najmniej krzystac z tej pomocy bo hmm tacy jestesmy ze wszystko sami chcemy zrobic, zapracowac
    No pewnie, bo kiedy jest dobrze to jest dobrze, ale nigdy nie wiadomo kiedy coś się posypie i czy za jakiś czas nie zacznie się wypominanie. My też raczej staramy się nie nadużywać tej pomocy, też zdajemy sobie sprawę że rodzice są w takim wieku że mają soje życie i nie mogą być na każde nasze zawołanie.

Leave a comment:

• 27otsifem
    replied

Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Tak, raczej z humorem ale też trochę dystyngowanych, wykształconych co da się wielokrotnie odczuć, ale z pewnością nie wywyższająch się przez to, aczkolwiek nie czuję się przy nich do końca swobodnie, bo pilnuję się aby nie palnąć jakiegoś głupstwa. Ale nich chciałabym ich zamienić na innych, wiem że zawsze mogę na nich liczyć.
    to ja mam tak z teściem ze jak jest obok to sie strasznie pilnuje by cos nie tak nie powiedzic i w konwersacji z nim nie czuje sie swobodnie, ja też nie mam co narzekac bo pomagają a raczej maja checi pomagac - my z mężem staramy sie jak najmniej krzystac z tej pomocy bo hmm tacy jestesmy ze wszystko sami chcemy zrobic, zapracowac

Leave a comment:

• jjmka
    replied

Tak, raczej z humorem ale też trochę dystyngowanych, wykształconych co da się wielokrotnie odczuć, ale z pewnością nie wywyższająch się przez to, aczkolwiek nie czuję się przy nich do końca swobodnie, bo pilnuję się aby nie palnąć jakiegoś głupstwa. Ale nich chciałabym ich zamienić na innych, wiem że zawsze mogę na nich liczyć.

Leave a comment:

• 27otsifem
    replied

Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    mój ulubiony temat Mogę godzinami pisać dlaczego lepiej NIE mieszkać razemz teściami! mieszkałam trochę z teściami. Choć teściową mam blisko, to właśnie moją mama, która mieszka na drugim końcu miasta zazwyczaj mi z córką zostaje i właśnie taka odległość jest optymalna. 20 minut samochodem- ani daleko, ani blisko w sam raz
    ja tez do swojego rodzinnego domku mam 20 minut wiec tez sadze ze to optymalna odległosc
    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    No niestety czasem zdarzają się takie teściowe że nie idzie się z nimi dogadać, ja akurat mam super teściów, powiedzieli mojemu mężowi jasno, że cokolwiek się stanie to oni i tak będą po mojej stronie, hehe
    moja jest okiej, nie mam co narzekac ale jejteksty po urodzeniuu Zosi mnie niekiedy powalają , a Ty jjmka musisz miec lajowych tesciowych i z humorem

Leave a comment:

• jjmka
    replied

No niestety czasem zdarzają się takie teściowe że nie idzie się z nimi dogadać, ja akurat mam super teściów, powiedzieli mojemu mężowi jasno, że cokolwiek się stanie to oni i tak będą po mojej stronie, hehe

Leave a comment:

Working...
X