Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Relacje z partnerem

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• werna
    replied
    Odp: Relacje z partnerem

nasz ślub we mnie nic nie zmienił, tak samo kocham mojego faceta, ale mąż się zmienił jest bardziej odpowiedzialny, wydoroślał i traktuje mnie poważniej

Leave a comment:

•    

• beatris20
    replied

Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    U nas była taka sytuacja, że ja z mężem mieszkałam 5 lat przed ślubem na swoim, dotarliśmy się na tyle, że ślub niczego nie zmienił to był w naszym przypadku tylko papierek
    U mnie bardzo podobnie, jakoś nigdy nie miałam parcia na ślub i dla mnie to nic nie zmienia poza sprawami prawnymi , ułatwia wiele formalności. Chociaz sam ślub i przysięga sprawiła że jednak ten związek tak wewnętrznie odczuwa się bardziej poważnie, odpowiedzialniej.

Leave a comment:

• ladybzyk
    replied

Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
    Czy ślub zmienił Wasze relacje z partnerem?Czy umocnił Wasz związek czy może spowodował rutynę?

W naszym przypadku musze odpowiedzieć:i tak i nie.Myśle,ze ślub wzmocnił nasz związek;jesteśmy sobie blizsi;wiemy że będziemy ze sobą do końca.To jest wspaniałe,ale...często się kłócimy;nawet błachy powód napędza ogromną sprzeczkę.Wydaje mi się,ze teraz mój mąż jest bardziej pewny siebie i tego,że żonie można powiedzieć wszystko.Nawet jeśli to będzie dla niej przykre...
    U nas była taka sytuacja, że ja z mężem mieszkałam 5 lat przed ślubem na swoim, dotarliśmy się na tyle, że ślub niczego nie zmienił to był w naszym przypadku tylko papierek

Leave a comment:

• ladybzyk
    replied

Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Patka - może to przejściowe tylko Teraz same stresy bo idą święta i przez to te kłótnie Ale nie możecie jeden dzień świąt u ciebie a drugi u męża rodziny czy odwrotnie ?
    Nie mogą, bo wcześniej Patka pisała, że jej rodzina zaprosiła ją za granicę i chciała jechać do nich w tym roku a mąż chce u mamusi, rok temu pewnie też było u niego, tak?

Leave a comment:

• Lara5
    replied

Patka - może to przejściowe tylko Teraz same stresy bo idą święta i przez to te kłótnie Ale nie możecie jeden dzień świąt u ciebie a drugi u męża rodziny czy odwrotnie ?

Leave a comment:

• patka_m89
    replied

Cieżko do niego sie mówi jak do osła normalnie,nie wiem coś czuje ,ze to wszystko długo nie potrwa wiecie co jest najgorsze ze Ja zamiast miłości odczuwać zaczynam do niego nienawiść....

Leave a comment:

• Lara5
    replied

Trzeba czasem iść na kompromis wIem że to nie łatwe ale jakoś musisz mężowi przegadać Na pewno znajdziesz jakiś sposób Aby tylko święta były udane
    Po trzech latach świąt u nas 4 były u teściów bo nas wtedy zaprosili więc skorzystaliśmy z tego

Leave a comment:

•    

• ladybzyk
    replied

To mu to powiedz, że jak mu nie wstyd! Że zachowuje się jak egoista, maminsynek, i czy mu nie wstyd, że go właśnie tak postrzegasz? Może coś do niego dotrze. A jeśli nadal będzie chciał zostać przy swoim, to odpuść, powiedz, że czasem trzeba być mądrzejszym i być ponad to, z zastrzeżeniem, że następne Święta spędzacie z Twoją rodziną, żeby skały sra*********! Ooooo.

Leave a comment:

• patka_m89
    replied

Wiecie co dziewczyny tylko,ze ten pomysł miałam i nawet z nim przerobiłam niestety chyba wychodzi z niego egoista patrzy tylko na swoją rodzine to jest straszne aż same łzy mi lecą

Leave a comment:

• ladybzyk
    replied

Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    Patka współczuję Ci, ale musicie usiąśc i na spokojnie porozmawiać i ustalić zasady, jedne święta u Twojej rodziny, drugie u męża. Powiedz mu po prostu , że jest Ci przykro że tylko z jego rodziną chce spędzać święta, że Twojej rodzinie jest też przykro. Tylko nie obrażaj jego rodziny- bo awantura gwarantowana .
    Ha ha kurde, wyjęłaś mi to z ust, zresztą identyczny post napisałam wyżej

Leave a comment:

•    

• beatris20
    replied

Patka współczuję Ci, ale musicie usiąśc i na spokojnie porozmawiać i ustalić zasady, jedne święta u Twojej rodziny, drugie u męża. Powiedz mu po prostu , że jest Ci przykro że tylko z jego rodziną chce spędzać święta, że Twojej rodzinie jest też przykro. Tylko nie obrażaj jego rodziny- bo awantura gwarantowana .

Leave a comment:

• ladybzyk
    replied

No to ciężki temat w ogóle, mamy dział teściowie tam każda swoje żale wylewa, bo nie jesteś niestety jedyna.
    Zawsze możecie dojść do takiego kompromisu, że w ten rok jedziemy z dzieckiem za granicę na Święta a w następny rok spędzamy te Święta tutaj, coś w tym stylu może?

Leave a comment:

• patka_m89
    replied

Chyba tak mozna powiedzieć,ze pępowiny nie odciął chciałam w tym roku ponieważ dzieco nam sie urodziło spędzić święta z rodzina niestety połowa mojej rodziny mieszka zagranica chciałam wraz z partnerem wyjechać za granice niestety on nie chce zostawić rodziców hmmm no i jak tu podzielić to.....
    I Właśnie przez to sie nonstop klocimy....

Leave a comment:

• ladybzyk
    replied

Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
    Ostatnio moje relacje z partnerem są bardzo słabe...
    szczerze mówiąc ciagle sie klocimy i co najgorszewalka jest wieczna o nasze rodziny i jak tu żyć
    jesteśmy razem 5 lat ale jak pojawiło sie dziecko jest wieczna walka i nie wiadomo dlaczego moze to zmęczenie?
    szczerze mówiąc aż płakać sie chce
    Patka, ale o co dokładnie, piszesz o rodzinę ale jak o rodzinę się kłócicie, napisz coś więcej. Chodzi o teściów, Twoich rodziców, męża, że pępowiny nie odciął czy o co?

Leave a comment:

• patka_m89
    replied

Ostatnio moje relacje z partnerem są bardzo słabe...
    szczerze mówiąc ciagle sie klocimy i co najgorszewalka jest wieczna o nasze rodziny i jak tu żyć
    jesteśmy razem 5 lat ale jak pojawiło sie dziecko jest wieczna walka i nie wiadomo dlaczego moze to zmęczenie?
    szczerze mówiąc aż płakać sie chce

Leave a comment:

Working...
X