Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strasznie się wkurzyłam!!!

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Strasznie się wkurzyłam!!!

  Wkurza mnie matka mojej przyjaciółki. Jest to kobieta z "głębokiej prowincji" i jak ostatnio byłam z moją przyjaciółką u niej na weekend (na wsi - coś dla zdrowia) to stwierdziła, że my (ja i moja przyjaciółka) to chyba dzieci nie będziemy już miały... Mamy po 27 lat (ten sam rocznik), a ta z takim tekstem na "dzień dobry" prawie. Weekend był już dla mnie do d..., bo co takiej powiedzić???
 •    
     

  #2
  Dziewczyny, a Was nie denerwują tego typu teksty, i jeszcze mówienie, bo kiedyś to było lepiej, bo...

  Skomentuj


   #3
   To, że kiedyś to wszystko lepsze było, to już chyba taki standard. Niestety nasze społeczeństwo, a przynajmniej znaczna jego część uwielbia interesować się życiem innych, a zwłaszcza ich krytykować!

   Ja osobiście darowałabym sobie wypadziki do mamy koleżanki (ona zresztą chyba też nie była tekstami mamusi zachwycona). Na szczęście jest sporo pięknych miejsc wartych odwiedzenia w Polsce!

   Skomentuj


    #4
    I co, poprawił Ci się już nastrój?

    Skomentuj


     #5
     Witaj, teraz już tak! Jak to się mówi: "czas leczy rany"! Ostatnio, to nawet się z kumpelą śmiałyśmy z tego naszego wypadu relaksacyjnego.

     Ale ludzie, to czasem nie mają zahamowań. Dobrze, że ta moja koleżanka, mimo poglądów swojej matki, ma takie świeże podejście do wielu tematów Zresztą inaczej, to pewnie byśmy się nie kumplowały...

     Skomentuj


      #6
      A co to ją obchodziTo twoje życie

      Skomentuj


       #7
       a co ją to obchodzi?!
       co za babsko!
       Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

       Skomentuj

       •    
           

        #8
        Odp: Strasznie się wkurzyłam!!!

        nie przejmuj się, ja urodziłam swoje pierwsze dopiero w wieku 28 lat i bardzo się z tego cieszę, tez wszyscy gadali, ale przynajmniej życia poużywałam a teraz mogę się spokojnie zająć maluchem, jako już dojrzała do macierzyństwa osoba .

        Skomentuj

               
        Working...
        X