Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sex w ciąży

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• werna
    replied
    Odp: Sex w ciąży

można uprawić sex w ciąży ale tylko jeśłi jest wszystko ok, jak macie ochotę to to róbcie, na początku szczególnie nic się nie stanie, powodzenia

Leave a comment:

•    

• Lara5
    replied

ladybzyk - no przecież już nie długo a ja po porodzie i tak musieliśmy swoje odczekać

Leave a comment:

• ladybzyk
    replied

Ha ha ha ale z Was "małpy"

Leave a comment:

• Lara5
    replied

Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    Mój mąż na razie jest bohater ale myślę , ze pod koniec ciaży będzie sie bał że jak zaczniemy się kochać to zacznę rodzić i może go to blokować dlatego nie chwalę mu się o takiej możliwości- nie będe go stresować
    To tak lepiej meza nie stresować

Leave a comment:

• beatris20
    replied

Mój mąż na razie jest bohater ale myślę , ze pod koniec ciaży będzie sie bał że jak zaczniemy się kochać to zacznę rodzić i może go to blokować dlatego nie chwalę mu się o takiej możliwości- nie będe go stresować

Leave a comment:

• Lara5
    replied

Juz 31 tydzień muszę pomyśleć o tym suwaczku
    Też się cieszę że mam ochotę i nie mam przeciwskazań, bo to zdrowo się kochać w ciąży i samopoczucie tez fajniejsze Jestem w formie ciągle
    My w drugiej ciąży szaleliśmy do końca bo też chcieliśmy trochę przyśpieszyć ale się nie dało :/

Leave a comment:

• Lara5
    replied

Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Aj przestańcie, bo mi żal dupę ściska, że ja tak nie mogę
    Oj przecież nadrobicie zaległości

Leave a comment:

•    

• ladybzyk
    replied

Aj przestańcie, bo mi żal dupę ściska, że ja tak nie mogę

Leave a comment:

• beatris20
    replied

Juz 31 tydzień muszę pomyśleć o tym suwaczku
    Też się cieszę że mam ochotę i nie mam przeciwskazań, bo to zdrowo się kochać w ciąży i samopoczucie tez fajniejsze Jestem w formie ciągle

Leave a comment:

• Lara5
    replied

W moim przypadku w ciąży było o wiele lepiej A po ciąży też Mogłabym nawet powiedzieć że jeszcze lepiej niż przed ciążą ale naprawdę tak jest

Leave a comment:

•    

• ladybzyk
    replied

To pewnie zależy od hormonów jakie na nas działają. Bo ja naprawdę nie mam zadnych oporów, teraz wiadomo że ze względu na brzuszek wkurzają mnie nie które pozycje, albo to że taka jestem nie zgrabna w ruchach :d ale w pierwszym i drugim trymestrze jak jeszcze moje kształty mnie nie ograniczały to mogłam non stop aż mąż miał biedny dosyć
    Zazdroszczę Ci. Teraz to mi nawet chodzić nie wolno, bo brzuch twardy, szpital mnie czeka i nawet nie pytam ginekologa o sex, bo by mnie chyba zabił, że kobito, Ty chodzić nie możesz a sexu Ci się zachciewa

A w którym jesteś tygodniu? Suwaczek byś sobie zrobiła

Leave a comment:

• beatris20
    replied

To pewnie zależy od hormonów jakie na nas działają. Bo ja naprawdę nie mam zadnych oporów, teraz wiadomo że ze względu na brzuszek wkurzają mnie nie które pozycje, albo to że taka jestem nie zgrabna w ruchach :d ale w pierwszym i drugim trymestrze jak jeszcze moje kształty mnie nie ograniczały to mogłam non stop aż mąż miał biedny dosyć

Leave a comment:

• ladybzyk
    replied

To samo ja, zimna jak lód, nic nie czuje, w ogóle, nic nic

Leave a comment:

• marzena_161
    replied

beatris nic a nic kompletnie. Mąż wyposzczony i załamany i zdruzgotany Ale cóż - chciało sie mieć dziecko to cierp. Ja nie miałam od pierwszych dni ochoty nic a nic, ani w pierwszym ani drugim trymestrze.

Leave a comment:

• 27otsifem
    replied

ja nosiła pod sercem dziopke - ochota była ale tez i zakaz był więc obalam teorie

Leave a comment:

Working...
X