Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

Głównie zależy to od pary i preferencji. Są zwolennicy golenia na tzw. zero, a są i zwolennicy którzy lubią mniej lub więcej zarośnięte. Osobiście jestem za goleniem na zero.

Skomentuj

ja mogę zrozumieć jeszcze jak facet goli pachy ale jak się depiluje to mnie już zalatuje, wiadomo jakimi skłonnościami.

Skomentuj

Hejka wam! Co myślicie o tej depilacji laserowej? Czy jest skuteczna? Chętnie poznam wasze opinie. Pozdrawiam!
        Carpe diem!

Skomentuj

oczywiście że mężczyźni powinni się tam golić
          pożyczki przez internet
          pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
          szybka pożyczka przez internet
          chwilówka na dowód przez internet
          porównywarka chwilówek

Skomentuj

Witam ponownie was! Doczytałam tu https://clinicacosmetologica.pl/arty...jsc-intymnych/ ,że taka depilacja nie boli i jest bardzo skuteczna. Chyba wyślę tego swojego faceta bo naprawdę męczy się z takim zwykłym goleniem.
            Carpe diem!

Skomentuj

Napisane przez flowerka Pokaż wiadomość
              Hejka wam! Co myślicie o tej depilacji laserowej? Czy jest skuteczna? Chętnie poznam wasze opinie. Pozdrawiam!
              Tak.Jest skuteczna. W zasadzie to jedyny rodzaj depilacji, który jest w stanie dać całkowite usunięcie włosków Inne rodzaje depilacji nie są niestety takie skuteczne... Ważne jest jednak aby zdecydować się na dobry laser. Najlepiej light sheer. Daje on o wiele lepsze efekty niż depilacja ipl, który to nie jest lasrem a jedynie depilacją światłem ( takie mini depilatory możecie sobie kupić za ok 2000 zł w sklepach rtv - efekt utrzymuje się przez 2 miesiace).

Wracając do tematu to myślę,że wizyty mężczyzn u kosmetyczek już dawno nie są tematem tabu i faceci bardzo czesto decydują sie na depilacje. Ważny jest dla nich wygląd, ale również i kwestia higieny osobistej:
              http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/s...ia-u-mezczyzn/

Mniejsza ilość włosów pozwala utrzymać lepszą higienę.

Skomentuj

No jasne, że nie boli, ale to bardziej zależy od urządzenia i operatorki, bo na rynku jest setki różnych urządzeń do epilacji. Tu jest lista gabinetów z Warszawy jakby któryś Pan szukał https://medycynaestetyczna.waw.pl/gabinety-warszawa/

Skomentuj

Może być skrócone ale na pewno nie jakiś gąszcz...

Skomentuj

Working...
                  X