Strona Główna>Klub Młodej Mamy - Poznajmy się!

Klub Młodej Mamy - Poznajmy się!

Chcesz podzielić się swoimi przeżyciami i zobaczyć zdjęcie smyka w miesięczniku "Twój Maluszek"? To proste! Zobacz jak to zrobić.Poznajmy się!
Na łamach miesięcznika "Twój Maluszek"  mamy dzielą się swoimi przeżyciami, wspomnieniami,  problemami i sposobami na ich rozwiązanie , a także małymi i większymi radościami. Teraz i ty możesz do nich dołączyć. Powspominaj, pochwal się lub zwierz. Czekamy na twoje wypowiedzi na forum (powinny zawierać minimum 1000 znaków). Koniecznie dołącz do nich zdjęcie dobrej jakości (w formacie jpg i rozmiarze 1024x768 px lub 1 MB). Najlepsze opublikujemy w jednym z kolejnych numerów "Twojego  Maluszka", a ich autorki otrzymają atrakcyjne nagrody niespodzianki.


Zasady przystąpienia do Klubu Młodej Mamy:
1) Zdjęcie zamieszczone w wątku KMM powinno być w formacie jpg o rozmiarach 1024x768 px lub 1 MB.
2) Wypowiedź pod zdjęciem powinna zawierać obowiązkowo min. 1000 znaków.
3) W przypadku wyboru Twojego zdjęcia, Redakcja może zwrócić się z prośbą o przesłanie mailem zdjęcia w lepszej jakości celem publikacji w miesięczniku "Twój Maluszek".
4) Zamieszczenie wypowiedzi + zdjęcia w wątku KMM jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację zdjęcia i wypowiedzi w miesięczniku "Twój Maluszek".
5) Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6) Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

 

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoœci
Copyrights 2019 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całoœci lub w częœci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.