Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    u mnie dziś golonko z indyka Moja babcia to kupuje i tak chwali więc i ja zakupiłam zobaczyć czy rzeczywiście takie dobre Będzie z tego gulasz do tego kasza gryczana i ogóreczki z przetworów

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      u mnie dziś golonko z indyka Moja babcia to kupuje i tak chwali więc i ja zakupiłam zobaczyć czy rzeczywiście takie dobre Będzie z tego gulasz do tego kasza gryczana i ogóreczki z przetworów
      No jestem bardzo ciekawa czy wyszło? Udało się? Było smaczne?
      Ja nigdy nie jadłam tego i w sumie jestem ciekawa, bo brzmi bardzo zachęcająco i smacznie.

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
        No jestem bardzo ciekawa czy wyszło? Udało się? Było smaczne?
        Ja nigdy nie jadłam tego i w sumie jestem ciekawa, bo brzmi bardzo zachęcająco i smacznie.
        Powiem tak mięsko jest bardzo dobre Ja jednak wziełam za mały kawałek bo jednak kość duża a mało mięska odchodzi Dało nam się podzielić ale jak więcej jest mięska to oczywiście lepiej smakuje Ale ogólnie polecam

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Kurczak kokosowy w cieście. Uwielbiam azjatycką kuchnię.
          To był jeden z owych przedziwnych, niepojętych i niewyobrażalnych, zagadkowych ludzi powołanych, by zwyciężać i uwodzić.

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            U mnie dziś zrazy z sosem pieczeniowym ,ziemniaki i buraczki na ciepło
            a chodzą za mną jeszcze krokiety ale niestety nie mam już grzybków suszonych chyba ze zrobię z pieczarkami ale się zobaczy

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              oj zrazy za mną też chodża i buraczki - ale ja nie robie na ciepło bo B. nie je ich i Zosia też nie bardzo, a Beatko dzięki Tobie wpadł mi pomysł na obiad - tak nie wiedziałam co zrobić a tutaj mam krokiety z zamrażalniku i będzie obiad - bo jakoś dziś na coś innego weny brak

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                Dziś u nas była kaczka pieczona i ziemniaczki też pieczone w piekarniku i wcześniej ugotowany rosół z kaczki Ależ pyszności
                Ja ugotowałam tylko rosół resztą zajął się mąż

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  U mnie będzie dziś spaghetti bolognese z soczewicą. Co prawda za soczewicą nie przepadam, ale może w tym wydaniu mi zasmakuje.

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    u mnie dzisiaj na słodko ryż z jabłkiem, cynamonem i śmietaną mniam Lara5 ale zrobiłaś mi smaka tą pieczoną kaczką i ziemiaczkami :P od samego czytania ślinka leci chyba jutro czekają mnie zakupy

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      U mnie dziś powtórka ze wczoraj bo został mi gulasz a ziemniaki przerobię na kopytka a jeszcze nie wiem czy bedzie z surówką z kiszonej kapusty czy może po prostu ogórek ze słoika

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        U mnie dzisiaj na stole placki ziemniaczane a dla dziecka wymyśliłam na dzisiaj ryż z jabłkiem, masełkiem i cynamonem :P

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          U mnie wczoraj były pierogi ruskie więc dzisiaj będzie powtórka i będą podsmażone pierogi ruskie ale myślę też jakąś zupkę ugotować ale nie wiem jeszcze jaką ?

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Ja dzisiaj mam z głowy, bo na obiad idziemy do mamy jedynie dla córeczki coś muszę upichcić :P

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              A za mną chodzą łazanki albo gołąbki hmm coś kapuścianego mi się chce Tylko że łazanki to najlepsze robi moja mama

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Ja dostałam na obiadek kurczaka w sosie, z pyszną sałatką cezara i ziemniaczkami w koszulkach Tak mogłabym jeść codziennie :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X