Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tu trafiają wątki z konkursami, które się zakończyły - nadal możecie je przeglądać :)

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-11-2014, 15:57
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

Ciągle wymyślamy, jak zdobyć dla Was nowe nagrody i mamy dobre wieści: do Partnerów konkursu obok My Sweet Angel, Szumisie.pl i NUK, dołącza w listopadzie Party lite Polska <3

Co Wy na to?

Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży!

Zadanie:
1. zrób zdjęcie brzuszka i napisu "listopad 2014" (napis też musi mieć zrobione zdjęcie, nie może być dopisany później)
2. umieść zdjęcie (do 2 MB) w galerii:
http://forum.babyonline.pl/forum/gal...ages.php?c=449
3. zaproś znajomych do oceniania zdjęcia (ostateczna decyzję podejmuje jury)
4. warunkiem udziału jest uzupełnienie danych adresowych do wysyłki nagrody w serwisie ja.w.polki (logowanie tym samym użytkownikiem i hasłem, co na forum)

Partnerami konkursu są firmy: Szumisie, która podarowała - jakże inaczej - Szumisia, My Sweet Angel, która przygotowała dla Was w nagrodę komplety pościeli i dodatków do pokoju maleństwa, firma NUK, która przygotowała smoczki i PartyLite Polska - podarowało piękne i przepachnące świece!

W listopadzie możecie wygrać:
- świecę Party Lite "Joy of Autumn" (Radość jesieni)

- Szumisia!
Serce Szumisia nie bije, ale... szumi jak suszarka do włosów. Ten dźwięk uspokaja, ponieważ przypomina Maluszkowi to, co słyszał w brzuchu Mamy. Mechanizm, który bardzo łatwo można uruchomić, automatycznie wyłączy się 20 minutach, kiedy dziecko już spokojnie śpi.

- akcesoria My Sweet Angel, zestaw Little Boat (komplet):
rożek niemowlęcy (wymiary: 80x80 cm | materiały: 100% bawełna, silikonowa włóknina wysokopuszysta. Zapinany na szeroki rzep, co pozwala na dowolną regulację. Dodatkowo wiązany na szeroką szarfę, zdobiony falbanką. 3-warstwowe obszycie - na zewnątrz kolorowa bawełna, wewnątrz biała, pomiędzy miękkie i ciepłe wypełnienie ze sprężystej antyalegicznej włókniny silikonowej), pokrowiec na pudełko chusteczek (wymiar: uniwersalny | materiały: 100% bawełna. Bardzo praktyczny i piękny drobiazg. Wykonany z materiałów pasujących do kompletów pościeli. Zapinany na zamek, zdobiony falbankami. Pasuje na każdy wymiar chusteczek. Piękny upominek dla Maleństwa i jego mamy, ozdobny woreczek na drobiazgi (wymiary: 34x23 cm | materiał: 100% bawełna Woreczek w kolorystyce pościeli z pięknymi kokardkami. Pozwoli przechować wszystkie drobiazgi Dziecka typu smoczek czy grzechotki w jednym miejscu.); śpiworek (wymiary: 76x62cm | materiały: 100% bawełna, silikonowa włóknina wysokopuszysta. Produkt antyalergiczny, ciepły i miękki. Sprawdzi się w łóżeczku jak i na spacerze. Kształt gruszki pozwala Dziecku swobodnie się poruszać. Zapinany na zameczek. Ozdobiony pięknym haftem)

- Komplet pościeli pościel My Sweet Angel, zestaw Little Boat: poszewka na poduszkę (wymiary: 60x40 cm | materiał: 100% bawełna) + poszewka na kołderkę (wymiary: 120x90 cm | materiał: 100% bawełna. Zapinana na suwak. Efektowne połączenie różnych tkanin. Na środku poszwy znajduje się duży haft lub koronka. Motywy te pojawią się na innych elementach zestawu, tworząc elegancką i niepowtarzalną całość.)

oraz trzy smoczki NUK z bajkowej kolekcji!:

Wyodrębniliśmy cztery równorzędne nagrody:
- Szumiś + smoczek
- świeca
- pościel + smoczek
- akcesoria do pokoju dziecięcego + smoczek

Laureaci będą ogłoszeni 5 grudnia i każdy będzie miał prawo wyboru nagrody, w zależności od dostępności

Od redakcji dokładamy książeczki "Bobas - instrukcja obsługi"

Na zdjęcia z napisem "listopad 2014" czekamy do 30 listopada, wyniki poznacie do 5 grudnia, a 1 grudnia ruszy kolejna edycja... i tak, nomen omen, na okrągło
Nieprzeczytane 03-11-2014, 16:09
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

Ale super nagrody
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-11-2014, 21:45
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

Nagrody świetne, szczególnie akcesoria motyw marynarski - przesłodkie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-11-2014, 14:16
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

Bardzo ciekawy konkurs, podoba mi się to, że laureaci wybierani są przez jury a nie przez ilość "likeów" i ilości znajomych na facebooku
Nagrody fantastyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-2014, 20:07
macdzia's Avatar
macdzia macdzia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macdzia.polki.pl

Zdjęcia: 64

Chętnie wygrałabym takiego Szumisia :-) ale inne fotki pełen profesjonalizm..a u mnie takie domowe brzuszkowe ;-) ale powiem Wam, że swietnie się bawiłam z rodzinką gdy robili mi ten dyniowy brzuszek..mieliśmy niezły ubaw..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2014, 17:59
martyna0001 martyna0001 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
martyna0001.polki.pl

Zdjęcia: 4

My tez marzymy o Szumisiu. Wlasnie wgralam zdjeia.Mam nadzieje,ze ie lapie bo dzisiaj jeszcze 30.11
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-12-2014, 12:24
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168

33 prace! Zabieramy się za przeglądanie, a tym czasem możecie już szykować zdjęcia grudniowe!
Nieprzeczytane 01-12-2014, 13:34
marzena-161 marzena-161 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
marzena-161.polki.pl

Zdjęcia: 12

Z miesiąca na miesiąc coraz większy wybór i coraz trudniejszy Macie ciężki orzech do zgryzienia ale to dobrze bo widać, że przyrost naturalny wzrasta
Powodzenia !
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2014, 16:09
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Zdjęcia: 109

Nagrody naprawdę fajne z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2014, 16:55
macdzia's Avatar
macdzia macdzia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macdzia.polki.pl

Zdjęcia: 64

Rany..już się nie mogę doczekać..jestem tu nowa i chętnie bym coś wygrała :-)
Taki Szumiś albo pościel, bardzo by mi się przydała :-)) Dzidziuś w drodze..wydatków sporo..a te rzeczy są poprostu cudne :-)))
Tymczasem niedługo fotki grudniowe..juz szukam inspiracji he he..trzymam kciuki za Was dziewczyny z brzuszkami !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania