Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

    Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

    Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 5 bonów na ubrania ciążowe













    fot. materiały prasowe/kolaż Edipresse



    Każda kobieta chce wyglądać pięknie i czuć się komfortowo, zwłaszcza w tym szczególnym okresie, jakim jest ciąża. Powyciągane dresy i t-shirty wyrzućcie w kąt. Czas na wygodne i kobiece sukienki, pomysłowe T-shirty i bluzki.
    Firma My Tummy oferuje modne i kobiece fasony sukienek, które przyszła mama wykorzysta zarówno w ciąży, jak i podczas karmienia piersią. Znajdziecie tu również koszulki ciążowe z wesołymi nadrukami, które pięknie eksponują brzuszek mamy.
    Ubrania My Tummy wykonane są z bezpiecznych dla skóry i delikatnych materiałów, tak żeby przyszła mama czuła komfort przy ich noszeniu.
    Weź udział w naszym konkursie i wygraj bony do sklepu mytummy.pl

    Zadanie konkursowe:
    Zadanie konkursowe składa się z dwóch części:
    1. Dokończ zdanie: Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to…
    2. Wejdź na stronę www.mytummy.pl i wybierz swój HIT My Tummy! Pod swoją wypowiedzią prześlij link do produktu, który najbardziej Ci się podoba!


    Nagrody w konkursie:
    Do wygrania 5 bonów do sklepu internetowego My Tummy, każdy o wartości 200 zł.

    Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia!

    Regulamin konkursu czytaj tu.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

    Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to myśl o tym, że za kilka miesięcy wezmę moje maleństwo w ramiona, to radość z tego że w domu mam już jedną pociechę dzięki której każdy dzień jest ciekawy. Dobre samopoczucie jest zawsze bo wiem że mam dwóch mężczyzn którzy mnie kochają i wspierają. Dobre samopoczucie to szalone dni w gronie rodziny i wieczory przy książce. Dobre samopoczucie mnie nie opuszcza

    http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazowa-carla.html

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

      1.
      Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to lody jogurtowo-truskawkowe z polewą czekoladową, posypane orzeszkami, to coś dla ducha
      Dobry sposób to oczywiście przede wszystkim kupowanie ubranek dla rosnącego w brzuszku maluszka i oglądanie ich w internecie godzinami, wybieranie najładniejszych i wyobrażanie sobie jak będzie ślicznie w nich wyglądał.
      Ostatni sprawdzony sposób to czytanie książek(to coś dla mamy) i bajek wieczorami na głos, maleństwu w brzuszku do snu ( to coś dla dzidziusia) bardzo zacieśnia to więź między matką a rosnącym dzieckiem, które z każdym dniem uczy się rozpoznawania głosu swojej mamusi

      2. Najbardziej podoba mi się :
      http://www.mytummy.pl/bluzka-ciazowa...-ii-biala.html

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

        Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży...to najlepszy pod słońcem mąż,kochający,czuły i opiekuńczy,który gdy tylko widzi moje zmęczenie,spuchnięte stopy to zrobi mi masaż stóp i pleców.Gdy miewam poranne mdłości potrafi przygotować zdrowe i lekkie śniadanko.Każdą wolną chwilę od pracy poświęca dla nas zabierając nas poza miasto,na wieś,nad jezioro,do lasu na spacery.Potrafi przytulić,rozśmieszyć i pomilczeć gdy tylko mam na to ochotę.
        Wybrałabym: http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...kobaltowa.html

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

          1. Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to...zakupy A dokładnie to zakupy dla malucha. Kiedy łapała mnie chandra i miałam możliwość to pędziłam do sklepu i nawet zakupiony jeden słodki bodziak poprawiał nastrój i samopoczucie. Gdy natomiast nie miałam możliwości jechać na zakupy samopoczucie poprawiało mi oglądanie zdjęć z usg mojej Fasolki. Cieszyłam się, że już wkrótce się spotkamy. Od razu humor był inny

          2. Najbardziej podoba mi się:
          http://www.mytummy.pl/koszula-ciazowa-biala.html



          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

            Jestem teraz w 32 tygodniu ciąży i miałam różne momenty w czasie tego cudownego, ale też czasem trudnego okresu.. były to chwile wielkiej euforii na myśl o nowym życiu we mnie, ale i trwogi kiedy okazało się, że istnieje jakieś zagrożenie. Nauczyłam się, że najlepszym sposobem na dobre samopoczucie jest wsłuchanie się we własny organizm, nie bagatelizowanie jego sygnałów i nie wahanie się, by prosić o pomoc innych w różnych obowiązkach, by móc pozwolić sobie na maksimum wypoczynku i mieć czas na kontakt z maluszkiem rozwijającym się w brzuszku, wyczuwaniem jego ruchów..

            Mój wybór to: http://www.mytummy.pl/top-do-karmienia-rozowy.html

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

              Mój sposób na dobre samopoczucie to relaks i wyczuwanie ruchów mojego maleństwa. Jestem w 20 tygodniu takze kazdy delikatny ruch powoduje radość i uśmiech na Mojej twarzy.
              Pozatym uwielbiam ogladać strony z akcesoriami i ciuszkami dla Mojego Maleństwa

              http://www.mytummy.pl/t-shirt-ciazow...ko-listki.html

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to… wylegiwanie się na leżaku w cieniu z talerzem pełnym pysznych owoców i zimnym sokiem oraz czytanie ulubionych książek, na co mogę sobie teraz pozwolić bez wyrzutów sumienia

                HIT My Tummy wg mnie:
                http://www.mytummy.pl/t-shirt-ciazowy-bocian.html

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                  Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to… pół naszej wspólnej sekundy.
                  I szczęście moje odbijające się w jego wielkich, ciemnych oczach.
                  I jego zapach na koszulce, w którą na ten krótki moment wtulam nos.
                  Pół sekundy. Uścisk dłoni. Przypomnienie - jesteś tu. Zawsze tu jesteś. Obok.

                  Mój wymarzony HIT:http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...-koralowa.html

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                    Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to wiara w samą siebie...że dam radę, że sprostam obowiązkom bycia mamą. Oczekiwania na upragnione, wymarzone dziecko trwały 5 lat...Nic więcej mi nie potrzeba..Oj kłamię w tej chwili - potrzebuję ramion, bliskości mego męża i słów " KOCHAM CIĘ"

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                      Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to…
                      gdy patrzę w lustro zawsze w moim brzuszku widzę moje dziecko.
                      Nie widzę nic poza dzidziusiem - niedoskonałosci ciała są nieistotne.
                      Świadomość ze dam nowe życie sprawia ze codzień się uśmiecham.

                      http://www.mytummy.pl/tunika-ciazowa-candy-losos.html

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                        Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to traktowanie ciąży jak swoją najlepszą przyjaciółkę, dla której napisałam ode…

                        Oda …do mojej ciąży!!

                        Ciążo moja póki, co jedyna,
                        Nie widziałam czy mieszka w Tobie chłopak czy piękna dziewczyna….
                        Ale było to dla mnie bez znaczenia,
                        Codziennie mówiłam Ci dzień dobry a wieczorem do zobaczenia.

                        Byłaś ze mną we dnie i w nocy,
                        Widziałaś dużo, moje słabe dni i gdy byłam pełna magicznej mocy.
                        Przez te kilka miesięcy zaprzyjaźniłam się z Tobą,
                        Bo wiedziałam, że jesteś moją przyjaciółką i okrywałam Cię nieraz własną garderobą..

                        Ukrywałam Cię przed złym i złowieszczym światem
                        Wiosną jak i gorącym latem.
                        Miałaś dla mnie wymiar intymny i osobisty,
                        Więc czasami do Ciebie szeptałam, ale nie pisałam listy.

                        Czy sprawiałaś mi problemy?? Owszem czasami,
                        Coś mnie pobolewałaś, duża byłaś, i radość mieszała się wraz ze łzami.
                        Szpital kilka razy odwiedzałyśmy razem,
                        Ale i tak pozytywnie myślałam i nazywałam Cię ŚWIETNYM OKAZEM!!!

                        Książkę o Tobie kupiłam,
                        Bo się z Tobą przez dziewięć miesięcy zaprzyjaźniłam.
                        Suplementy diety, właściwe odżywianie – pamiętałam.
                        Bo wiedziałam, że kogoś bardzo ważnego pod swoim sercem miałam.

                        Muzyki z Tobą słuchałam, na spacery razem chodziłyśmy,
                        I się wspólnie świeżym powietrzem dotleniałyśmy.
                        Masaże i aromaterapie Ci fundowałam,
                        I codzienne o Ciebie troskliwie dbałam.

                        Dużo Ci o sobie i świecie opowiadałam,
                        I codziennie Ci się wnikliwie przyglądałam.
                        Pamiętałam, aby nie dopuścić do nadwagi,
                        Dlatego przy jedzeniu miałam dużo rozwagi.
                        Oczywiście na …dziwne zachcianki też miałam ochotę,
                        Codziennie a nie tylko w sobotę.
                        Hmm..nawet bajki do brzuszka czytałam,
                        I się nieraz w głos się śmiałam.

                        Do lekarza Cię zaprowadziłam,
                        Bo chciałam abyś zdrowa i prawidłowa była.

                        Na basen ze mną chodziłaś,
                        I się dobrze ze mną bawiłaś.
                        Rozpieszczałam Cię jak potrafiłam,
                        I dobrą energie Ci słałam….

                        I po dziewięciu miesiącach nadszedł czas rozstania,
                        Nie obyło się to łatwo i bez ważnego pytania.
                        Odeszłaś ode mnie ….ale coś mi w zamian zostawiłaś,
                        Ważył 3100 i moją miłością to cudo było!!
                        W ruch poszedł skalpel i noże, aby się udało,
                        I aby móc wydobyć z Ciebie maleńkie synka ciało!!!
                        Komplikacje, gdy odchodziłaś były bardzo duże,
                        Chodź słońce wznosiło się już ku górze…
                        Synek urodził się …..z wadami,
                        A łzy cisnęły mi się wówczas między oczami.
                        Ale nie mam do Ciebie pretensji, o nic Cię nie winie,
                        Widocznie tak miało być …i staje po Twoje stronie.
                        Oczywiście zostawiłaś też mi w spadku fałdki na brzuchu,
                        Ale to nie Twoja wina, po prostu potrzeba mi więcej ruchu!!!!

                        Odę do ciąży napisałam,
                        Bo bardzo tego chciałam.
                        Chciałam, aby i ona wiedziała,
                        Że ją często wspominam i dobrze zapamiętałam….!!
                        Ciążo Ty moja JEDYNA – zapamiętałam Cię na lata,
                        Dzięki Tobie mam wspaniałego synka i jestem wewnętrznie bogata.’’


                        2,

                        http://www.mytummy.pl/bluzka-do-karm...fioletowa.html

                        ''Bluzka do karmienia,
                        Fajna bo nie jest ani niebieska ani różowa.
                        Stylowa jak dla mnie ,
                        Z wesołym kolorem jednocześnie,
                        Bardzo mi się spodobała
                        I taką właśnie dla siebie i ( dziecka ) mieć bym chciała .
                        Do karmienia bardzo użyteczna,
                        sportowa i w tych chwilach bardzo pożyteczna .''

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                          Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to…
                          pewność i radość z tego, że pod moim sercem bije drugie, mniejsze...
                          pewność i radość z tego, że za niedługo będę mogła poczuć ruchy mojego maleństwa...
                          pewność i radość z tego, że za niedługo wszystko zmieni się o 180 stopni...
                          wielka radość z tego, że po 9 miesiącach, wezmę do rąk moje maleństwo, poczuję nieskończoną miłość i bliskość...


                          Mój HIT My Tummy to prześliczna sukienka...
                          http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazowa-kate.html

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                            Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to uświadomienie sobie, że za jakiś czas przytulę do swego serca jakże upragnione maleńkie dzieciątko, ukoronowanie naszej miłości. Wyobrażając sobie przyszłość- wspólne chwile spędzone już we trójkę, dodaję sobie siły i mocy by walczyć jak lwica by ciąża jak i sam poród przebiegł jak najbardziej pomyślnie. Otwierając szafę i przyglądając się ubrankom maleństwa wyobrażam sobie jego małe rączki , stópki, na które już niedługo założę te słodkie buciki. Dotykając już całkiem masywnego brzucha i szeptając czułe słowa - czuję jak dzieciątko się porusza, daje mi znak, że mnie słyszy i wszystko z nim w porządku. USG 4 D kiedy widzę jego wciąż wiercące się ciałko- myślę jak będzie wyglądało, czy będzie chłopcem ganiającym za piłką czy dziewczynką z kokardą we włosach - choć tak naprawdę to dla mnie nieważne. Słysząc głośny dźwięk dobiegający z urządzenia- Tak, to serduszko mojej pociechy- łzy szczęscia leją się po policzku, kiedy lekarz oznajmia, że wszystko jest ok i nasz synek urodzi się w październiku. Patrząc na męża skaczącego z radości, mówiącego do lekarza jak do najlepszego kolegi, że będzie miał z kim mecze oglądać- chwila bezcenna. Przekazując informację pozostałym członkom rodziny, widząc jak największemu twardzielowi (mojemu tacie) oczy błyszczą się jakby zaraz miał uronić łzę.
                            Ciągłe gratulacje i życzenia powodzenia...

                            http://www.mytummy.pl/t-shirt-ciazowy-bocian.html

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                              1. Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to POZYTYWNE NASTAWIENIE DO ŻYCIA, które uprawiałam na długo przed zajściem w ciążę. Nie od dziś wiadomo, że śmiech to zdrowie a dystans do siebie i świata pozwala każdy dzień kończyć ze spokojną głową. Bardzo ważne jest właśnie nasze podejście do samych siebie, gdyż w ciąży ciało się zmienia, hormony mogą wpływać na nasze nastroje a my musimy przygotowywać się do bycia najlepszą mamą dla swego maluszka. Aktualnie jestem w 2 miesiącu ciąży i gdy mam gorszy dzień to oglądam ulubioną komedię, bawię się z rozbrajającymi mnie kotami lub włączam kabarety. Pomocny jak zwykle jest dotyk ukochanego działające lepiej niż niejeden lek przeciwbólowy oraz długa rozmowa z przyjaciółką.

                              2. Zachwyciła mnie koncepcja tejże sukienki:http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...maragdowa.html

                              Nie dość, że jest w przepięknym szmaragdowym odcieniu (czułabym się w niej jak Dorotka w Krainie Oz) to jeszcze ma wiele kombinacji noszenia jej. Genialne rozwiązanie w zależności od wielkości brzuszka i preferencji każdej mamy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X