Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    monika, ale czemu cie to dziwi?
    przeciez jezeli przyjmujesz kolende to uwazasz sie za katoliczke, wiec chrzest niby powinno sie robic najszybciej jak sie da(wrazie czego) kiedys mroz nie mroz dzieci chrzczono ok 1 mies zycia!!!
    inna sprawa ze parom bez slubu koscielnego nie chca chrzcic tez jest ok(no chyba ze jakas dziwna sytuacja albo samotna matka to powinni chrzcic), jezeli ktos nie zyje w duchu to po co dawac dziecku zly przyklad. jak bedzie chcialo to sie moze nawet po 40 ochrzcic.(bo co ,komunia wazna tak... ale sakrament czy prezenty??)
    przeciez to tak naprawde wlasnie ich dzialka, czy chrzest czy slub itd. jezeli nie chcesz tych pytan nie przyjmoj kolendy. nic nie jest z przymusu.to tak jakby sie denerwowac ze przy kredycie pytaja cie ile zarabiasz...
    dodam ze dewotka nie jestem, do kosciola zadko chodze.

    a nauki przed chrztem sa chyba wszedzie. to normalne zeby zapoznac sie z przebiegiem uroczystosci i z tym zeby uswiadomic po co sie chrzci. mysmy mieli tydzien przed, spotkanie 1h wieczorem w sobote

    Skomentuj

    •    
         

      cześć Mamcieale dawno mnie nie było więc muszę wszystko nadrobić

      Juleńko to dla Ciebie:

      Skacze zajączek po łące,
      usiadł przy biedronce.
      Ta mu oznajmiła,
      że Julka roczek skończyła.
      Teraz oboje się głowią,
      jaki prezent na roczek jej zrobią.
      Bukiet stokrotek ułożyli
      i do solenizantki popędzili.


      Wszystkiego Najlepszego.

      Witam też nową mamusię
      co tam u was? Ci księża to zawsze są tacy wścibscy. A co ich to obchodzi? Jak jest taki mądry to niech nie bierze kasy za ślub i za chcrzest.
      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

      Skomentuj


        zgadzam się z pieczulki wypowiedzia.

        Skomentuj


          witam!

          u nas ksiądz był wczoraj.

          i tez pytał czy syn ochrzczony

          jak powiedzielismy że nie to tylko powiedział że zaprasza jak będziemy chcieli chrzcic

          a u nas nie ma nauk przed chrztem (szczerze mówiąc pierwsze słyszę)

          a kto powiedział że trzeba chrzcic jak najszybciej?

          owszem kiedys tak było bo duzo dzieci umierało, medycyna nie była w takim postepie jak teraz.

          a Jezus miał 33 lata jak został ochrzczony.

          no ale każdy ma swoje zdanie
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            pieczulka, a dlaczego parom bez ślubu kościelnego ksiądz ma nie ochrzcić dziecka? mi ochrzcił bez słowa. co dziecko winne. i nie każdy może taki ślub wziąść.
            przed chrztem nie byłam na zadnym przygotowaniu.
            całe życie mnie uczyli po co jest chrzest.
            i mysle ze złego przykladu nie daje coreczce. kochamy sie i to wystarczy.




            Skomentuj


              Kościół i księża to bardzo trudny temat. Każdy ma inne zdanie. Ja jestem katoliczką, ale księża są dla mnie obłudni(oczywiście nie wszyscy). Zresztą nie będe się wypowiadać.
              Maja właśnie śpi a ja robię obiadek. Dziś dam jej spróbować pomidorówki
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj


                Hej mamcie wczoraj mnie nie było
                ale dzis będe i nadrobie


                u nas ząbki szaleją pierwszy wyszedł w 7 m-cu i ida jak burza na górze jest już 5 na dole dwie jedynki do dzisiaj bo godzinkę temu przypadkiem jak karmilam kaszką to wystukalam dolna lewą dwójeczkętak że Damianek ma juz 8 ząbków hi hi mud\sze zmienić suwaczek...


                a co do ksiedza to u nas byl w sobotę ok 11 rano chodzilo dwóch a do nas akurat ten fajny wpadł z kolędą ,było bardzo miło maly polazł do niego na kolanka ,córcia pochwaliła sie ocenami ,pytał czy b ędziemy brac koscielny i jak cos to on udzieli zeby sie nie przejmowac kasa on nam da za darmoa i o chrzest pytał ale maly miał jak miał 1 m-ąc tak że z głowy mamy .
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  no to Silek gratulacje kolejnego ząbka. My czekamy na górne jedynki i czekamy i nie wiem jak długo jeszcze.
                  Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                  Skomentuj


                    My mamy proboszcza wrednego ale ten drugi jest w porządku moją córke teraz do komunii przygotowuje

                    a mój Dani nie lubi pomodorówki -chyba po tacie
                    ale uwielbia jarzynową wczoraj dwie miseczki zjadł tylko brukselką plujei lubi kalafiorowa i rosołek i pulpety uwielbia ,kurczaczka tez a tak to zaczyna troszku wybrzydzac pomału
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      Nie no ta nasza amelcia to jest fotogeniczna mój to odwraca główke jak mu chce fotke zrobić
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        pinklady z tym wiekiem Jezusa to też nie wiadomo

                        Skomentuj


                          ja dałam ostatnio małej chlebek z masełkiem. tak bardzo jej smakował no ale wyskoczyła jej znów wysypka. Czyli jednak uczulenie Maja za bardzo nie chce jeść warzyw. Daję jej teraz takie grudki i pluje Ale jak jest głodna to wcina az jej się uszy trzesą. Zobaczymy jak pomidorowa posmakuje. Zastanawiam się tylko czy dać jej z ryżem czy drobnym makaronikiem
                          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                          Skomentuj


                            i juz po księdzu pogadalismy o ameryce i tyle:P

                            Skomentuj


                              może z makaronikiem??po ryżu może mieć zatwardzienie

                              Skomentuj


                                a kiedy dałyście pierwszy raz ogórkową? u mnie to z tą dietą jest problem Muszę uważać co jej daje.
                                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X