Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    chyba nikogo nie ma
    Attached Files
    efcia
    Michalinka ma 7 miesięcy

    Skomentuj

    •    
         

      Ja jestem
      dziubdziunia zapraszamy
      JA waze 54 kg tyle ile sprzed ciazy .Nic nie robilam aby schudnac, brzuszek troche zostal ale to moj brzusio.Mam anemie (ale nietaka ze sie chudnie tylko we krwi , no ale to dlugo historia)
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Pozdrawiam wszystkie mamusie!
        Widze że rocznik 2008 to prawie same kobietki jest chyba tylko 2 mężczyzn :Kubuś i Damianek , chyba ze kogoś pominełam
        Mój misio dziś jadł rosołek i potem udko z marchewką -az mu sie uszy trzęsły
        Znowu się szarpie za ucho i popłakuje przy ssaniu butli , coś jest nie tak ale nie ma temp. a jak byłam u lekarza to niby wszystko jest okey.Juto ide znowu , to mi nie daje spokoju .Dziękuje za przepis na mlesio!!!
        a tak woróle to ja jestem z Gubina -to miasto graniczne z Niemcami , tak że jesteśmy na różnych końcach Polski
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Jest ktoś?


          Iza byłam na tej stronce i nie mogliśmy z mężem wyrobić
          Ten mały jest boski , a jeszcze fajny ten co nie chce spać
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Silek moja od 2 dni za ucho sie dotyka i ciagnia .Oby to niebyla choroba
            Prosze zawsze do uslug
            A moja dzis rosołku nie za to gulasz tak
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Wiem ten smiejacy sie chlopczyk jest boski:P prawie spadlam z krzesla
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Ja tez mam nadzieje że to nie choroba , czytałam ze niektóre dzieci tak robią przy wyrzynaniu sie zębów bo to niby promieniuje .Ja mojemu dałam na noc paracetamol .Mój mąż mówi że panikuje skoro lekarz mów że jast ok ale ja sie boje i tak.
                co do dzieciaczków to nie przypyszczałam że bąbla może tak rozbawić udarta gazeta he he
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Jest jeszcze Patryczek Moj maly rowniez ciagnal uszko, nie mozna bylo go dotknac tak go strasznie bolalo, co dziwne, bylam z tym nawet u laryngologa ktory stwierdzil ze wszystko w porzadku dodal tylko ze to moze od wychodzacych zabkow ktorych do tej pory jeszcze nie ma
                  Patryczek


                  http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                  Skomentuj


                    NO wlasnie u nas tez nic niema..ale co ma byc to bedzie
                    Maluszki juz spia??Amela wypila 300 ml mleka i spi jak susel
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Lekarz mi mowil ze jezeli dziecko podczas ssania butelki placze i przerywa to wtedy mozna powiedziec ze boli go uszko i moze miec jakies zapalenie, lepiej zebys to sprawdzila. Ja wkladalam mojemy do uszka anginke [zaraz przy wejsciu , nie glebko] bo myslalam ze ma przewiane
                      Patryczek


                      http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Moja nic nie placze tylko sie ciagnie ale zawsze gdy pije mlesio ale nic wiecej
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Moj maly spi juz od 21 je tylko 150 gora 180 najwiecej zjadl 230 ale potem nie jeadl pol dnia po 300 chyba by pekl
                          Patryczek


                          http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                          Skomentuj


                            Amela od malej je tak duzo
                            Jak miala 2 m-ce jadla 210
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              To tylko pozazdroscic apetytu , Patryczek nie przepada za jedzeniem ja sie ciesze jak sie sam upomni o mleczko bo tak to zawsze ja mu musze przypominac
                              Patryczek


                              http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                              Skomentuj


                                Amelka takze szczegolnie nie krzyczy za mlekiem.Jak jej daje to kreci noskiem ale po czasie juz sama lapie butelasie i pije
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X