Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezsenność

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Bezsenność

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Nawiązując do odpoczynku to ja podczas mojego relaksacyjnego leżakowania wiele czytałam... jakieś książki o dzieciach, gazetki typu "Mamo to ja" itp. i mogę Ci doradzić, że warto sobie zapisywać ciekawe rzeczy które się gdzieś wyczyta. Mimo, że mam nadal te książki i gazetki to czasem coś mi się przypomni i wiem, że gdzieś o tym czytałam ale nie pamiętam gdzie i już nie jestem w stanie tego sprawdzić.

    staram sie tak robić, zamówiłam sobie dwie prenumeraty odnośnie dzieci, ciąży, macierzyństwa . Zakreślam ważne rzeczy, notuje, i zamierzam jakoś to sobie fajnie tematycznie uzbierac w całość. Sporo czasu spędzam na forach, czytam artykułu, i notuje, zapisuje . Jest tyle nowych informacji, że naprawdę ciężko wszystko spamiętać.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Bezsenność

      Jak byłam w pierwszej ciąży to miałam dużo czasu na czytanie, a teraz córeczka co chwile mnie odciąga i jedyny czas to jak pójdzie spać,albo z babcią na spacer

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bezsenność

        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
        Jak byłam w pierwszej ciąży to miałam dużo czasu na czytanie, a teraz córeczka co chwile mnie odciąga i jedyny czas to jak pójdzie spać,albo z babcią na spacer
        dokłądnie teresa mam tą świdomość, że po urodzeniu doba znacznie mi się skróci i dlatego staram się "oczytać" "naoglądać" teraz, tym bardziej że wolne od pracy

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bezsenność

          szczerze mówiąc teraz troche sie boje jak to bedzi egdy juz urodzę czy dam rade pogodzić to wszytsko....wiem że ludzie mogą, ale janie jestem tymi wszystkimi ludzmi tylko sobą a mi i teraz ciężko sie czasem zorganizować

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bezsenność

            patrycja skoro masz takie myśli, to nie myśł że ja nie jestem tymi wszytskimi ludzmi- a oni nie są Tobą. Zawsze lepiej sobie popatrz, że nie którzy ludzie tacy nie udalni niby mają dzieci i dają sobie radę a Ty nie dasz? Zaprogramuj się pozytywnie. Dasz radę, bo to największy cud w Twoim życiu i zrobisz wszystko by sprostać nowemu zadaniu Bedzie dobrze.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Bezsenność

              U mnie bezsenność zagościła od mojej ostatniej grypy. Niby już jest dobrze, objawy minęły ale spać nadal nie mogę...męczę się nocami, chodzę po mieszkaniu jak duch a rano zmartwychwstaje
              Lub budzę się o 12:00 w południe...i zamiast teraz się wysypiać, bo czekają nas ciężkie chwile z dzieckiem, to ja już mam podkład...i to mnie wykańcza

              Skomentuj


                #22
                Odp: Bezsenność

                pod koniec ciąży mój sen to cztery piec godzin maksymalnie no i to nad ranem bo mala dala popalić i teraz gdy jest z nami jes podobnie :0

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Bezsenność

                  Pod tym numerem 22 254 54 54 można zarejestrować się do Kliniki Psychomedic na terapię online. Myślę, że w takim przypadku może okazać się bardzo skuteczna. Wiele kobiet w czasie ciąży ma depresje. Być może to są początki.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Bezsenność

                    jeśli temat problemów z zaśnięciem można rozwiązać domowymi sposobami to polecam zioła… -na. sen z pierwszym dzieckiem spałam dobrze natomiast z drugim miałam budzenie wiele razy podczas nocy i nie było łatwo
                    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:33. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Bezsenność

                      spróbuj wypić melisę przed snem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Bezsenność

                        Też mi się to zdarza, ale tylko wtedy, gdy jestem zestresowana. a już zwłaszcza gdy następnego dnia czeka mnie jakieś trudne zadanie albo stresująca sytuacja. Może warto wypróbować którąś z podanych tu wskazówek xxx Można też kupić jakieś naturalne tabletki bez recepty zawierające melatoninę. Trzeba się jakoś ratować.
                        Last edited by disne; 02-07-2020, 00:33. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Bezsenność

                          A czy stresujesz się czymś?

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X