Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaką pralkę wybrać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaką pralkę wybrać?

    Hej, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tej pralki Samsung? Czy jest ona godna polecenia, czy też nie. Szczerze mówiąc mam już dość ciągłych problemów z pralką, jak nie jakieś problemy z mechaniką, to elektronika, a jak nie elektronika, to źle pierze… W zasadzie zainteresowałem się tą pralką ze względu na technologię ecobubble, która jest tak reklamowana od jakiegoś czasu. Czy faktycznie technologia ta jest na tyle skuteczna, że warto rozglądać się za pralką z tą technologią? Ewentualnie jaka jest alternatywa dla tej pralki, albo jaka inna technologia skuteczniejsza od ecobubble?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-04-2014, 16:56.
  •    
       

    #2
    Odp: Jaką pralkę wybrać?

    Ja polecam Ci pralki od LG. Zakładam, że skoro jesteś na forum jesteś mamą, więc ich zalety będą do Ciebie dodatkowo przemawiać . Są to pralki ciche- dzięki systemowi 6 motion i silnikowi direct drive. Pranie więc możesz robić o każdej porze bez obaw o głośność. Do tego silnik dd zmniejsza ryzyko psucia się. Kolejną zaletą jest dokładne wypłukiwanie ubrań z proszku, dzięki temu skóra nie jest podrażniona.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaką pralkę wybrać?

      Podpisuję się pod pomysłem zasugerowanym powyżej. Pralki automatyczne LG są naprawdę w porządku. Przed chwilą zrobiłam podwójne pranie i wywiesiłam pranko w ogródku nawet Działają naprawdę cicho, nie skaczą (!) po całej łazience, ładnie wypłukują pranie z proszku i płynu, a także się nie psują - a piorę często.
      Last edited by brawurka1; 08-04-2014, 18:32.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaką pralkę wybrać?

        Moja pralka wysiadła mi po niespełna 3latach!!! Whirpool 6 zmysł, dopiero w czerwcu minął 3 lata od zakupu a niestety nie pomyśleliśy o przełużónej gwarancji i teraz mamy nauczkę, więc tej nie polecam, chyba że moja była jakaś trefna..

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaką pralkę wybrać?

          Ja mam teraz Samsunga, ale wcześniej przez dobrych kilka lat mieliśmy Candy i obie marki się bardzo dobrze sprawdziły.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaką pralkę wybrać?

            Jeśli chodzi o funkcje, to warto zwrócić uwagę na szybkie programy. Moja pralka ma takie trzy - 34 minuty, 45 minut i 55minut. Naprawdę korzystam z nich często, gdy ubrania wymagają tylko odświeżenia i przepłukania a nie koniecznie usunięcia plam. Zwróć też uwagę, czy jest też program, który pozwala prać zmieszane różne rodzaje tkanin i kolorów

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaką pralkę wybrać?

              Ja mam Samsunga. W sumie już trzeci rok leci i żadnych większych awarii nie zaliczyliśmy, więc jestem zadowolona.
              Ale może to też trochę dlatego, że chemia z NIemiec, której używam jest lepsza od polskiej. Zazwyczaj zamawiam ten proszek: http://cosme.pl/katalog/chemia-z-niemiec/pranie-de/ariel-antibacteria-proszek.html . NIe używam żadnych zmiękczaczy wody i tym podobnych bajerów, a pralka jest naprawdę w dobrym stanie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaką pralkę wybrać?

                Z dobrych marek to mogę polecić LG (sama mam ich pralkę), przez wiele lat miałam też Bosch ale padła ze starości. Nową pralkę mam od niedawna ale jak na razie działa bez zastrzeżeń.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaką pralkę wybrać?

                  Ja mam Boscha Kids.Jest już z nami prawie 3 lata i działa bez zastrzeżeń. Ma fajne programy typu szybkie pranie albo bardzo zabrudzeniem
                  zabrudzone rzeczy.Teraz to już moja pralka to pewnie staruszka a na rynku jest jeszcze lepszy wybór. ..ale póki co u mnie na zmianę nie zapowiada się



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaką pralkę wybrać?

                    Ja mam Samsunga od 3 lat - działa super, Są długie i krótkie programy. Można samemu dostosować temperatury i obroty. Pomocne jest też opóźniony start i ochrona przed zagnieceniem.

                    Moja teściowa w tym roku kupiła Samsunga i jest zadowolona z ecobubble, o które pytasz.

                    Polecam.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaką pralkę wybrać?

                      Ja mam dość starą pralkę bosha i wypadałoby ją w końcu wymienić, więc może rzeczywiście zainteresuję się tym samsungiem.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaką pralkę wybrać?

                        ja ma pralkę firmy BEKO http://www.ceneo.pl/16509187 i sobie bardzo chwalę i jest to bardzo dobra pralka w przyzwoitej cenie. Właśnie stosunek jakości do ceny najbardziej mnie przekonał. Cicha, energooszczędna, dobrze wykonująca swoje zadania.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaką pralkę wybrać?

                          Też brałam pod uwagę Boscha ale w tej cenie, którą miałam na ten wydatek pod względem parametrów wypadł słabiej od Lg (miał gorszą klasę wirowania) a zależało mi żeby pranie było jak najbardziej suche.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaką pralkę wybrać?

                            polecam indesita, ma ją moja mama już z 10 lat ja mam ją również pierze, bez zbędnych dodatkowych funkcji a pierze dobrze.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaką pralkę wybrać?

                              Przy wyborze pralki polecam taką z dużym wsadem. Ja mam 8kg i nastawiam pranie rzadziej ale nie mam problemu żeby wrzucić do pralki duże koce, narzuty czy kołdry.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X