Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żylaki w ciąży.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Żylaki w ciąży.

    profilaktycznie polecam kłaść nogi do góry, ja tak robiłam i odpukać udało mi się bez żylaków, to metoda mojej mamy, sprawdzona, po każdym spacerze nogi o ścianę.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Żylaki w ciąży.

      Moja znajoma właśnie też była na skleropatii i poleca, zabieg trwa 20 minut i po wszystkim Wiem, że robią takie zabiegi w Poradni Chirurgii Naczyniowej Lifemedica w Gdańsku - http://chirurgianaczyniowagdansk.pl/...skleroterapia/ na stronie jest dokładny opis jak wygląda zabieg i kto się do niego kwalifikuje

      Skomentuj


        #18
        Odp: Żylaki w ciąży.

        mi lekarz powiedział, że laser, i robić to po a nie np. przed ciążą, bo ciąża niestety pogarsza stan pajęczaków, żylaków i byłaby to kasa wyrzucona w błoto...

        dodatkowo brać suplementy, ale regularnie i dostosować dawkę w zależności od objawów, jak się np. na lekkie pajęczaki zacznie brać za mocne leki to później nie będą one już działać

        Skomentuj


          #19
          Odp: Żylaki w ciąży.

          Ja bym nie ryzykowała braniem jakiś leków w ciąży na żylaki. Jak już chcesz się leczyć to idź do lekarza np http://premium-medical.pl/prof-dr-ha...roslaw-wielgos i zapytaj jak możesz się leczyć. W ciąż niewiele leków można brać tzn lepiej nie brać by nie zaszkodzić dziecku.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Żylaki w ciąży.

            Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
            Mi mama też doradziła zrezygnowanie w ciąży ze szpilek, płaski obcas tylko, by właśnie żylaków nie mieć, także to rada dla Pań typu Anna Mucha
            To poważnie ktoś w ciąży chodzi jeszcze w szpilkach? Powiedź jeszcze, że w zaawansowanej? Nie wiem czy to jest powód do domy, bo Ty chyba go czujesz, swoją drogą szpilki nawet nie w ciąży mogą nas przyozdobić o żylaki takie są realia. W gruncie rzeczy żylaki można leczyć na wiele sposobów w zależności od tego jak bardzo zaawansowane mamy schorzenie - http://flebonet.pl/ dla zainteresowanych namiar na ośrodek który się leczeniem zajmuje, mają placówki w kilku miastach.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Żylaki w ciąży.

              tu masz parę porad jak radzić sobie z żylakami w ciąży http://www.biomedical.pl/ciaza/zylaki-w-ciazy-1043.html
              przede wszystkim odpowiedni ruch i działania prewencyjne, choć ja też biorę dodatkowo ziołowe preparaty wzmacniające naczynia krwionośne - ważne jest systematyczne stosowanie takich preparatów
              Niestety ciąża zaostrza rozszerzanie się naczyń krwionośnych i wszelkie zabiegi tylko laser jest sens przeprowadzać po wszystkich przebytych ciążach (tak mi powiedziała lekarka)

              Skomentuj


                #22
                Odp: Żylaki w ciąży.

                Namiary na fajny tekst - http://pieknenogi.blox.pl/html
                Akurat teraz leczenie/usuwanie żylaków nie jest trudne - kwestia odpowiedniej kliniki, a nawet bardziej miejsca z odpowiednim sprzętem i specjalistami. Problem jest do rozwiązania.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Żylaki w ciąży.

                  mnie też meczą zylaki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Żylaki w ciąży.

                    Mi też wyszły żylaki po ciąży. Oczywiście pobiegłam do lekarza a "przemiła" Pani doktor powiedziała, że to nic wielkiego i mam się zgłosić jak stanie się poważniejsze, wtedy będziemy usuwać operacyjnie. Czy na prawde nie ma innego sposobu, żeby jakoś wcześniej zacząć działać. Operacja jakoś tak strasznie brzmi.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Żylaki w ciąży.

                      U mnie z żylakami nie było problemu. Za to miałam większy problem a mianowicie zakrzepowe zapalenie żył objawy Brałam zastrzyki na rozrzedzenie krwi i byłam pod stałą kontrolą lekarza. Na szczęście wszystko poszło dobrze, bez większych komplikacji.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Żylaki w ciąży.

                        Ja nie mialam problemu z zylakami, u mnie wszystko bylo wporzadku, ale wiem ze duzo kobiet ma z tym ogromny kłopot

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Żylaki w ciąży.

                          Mnie na szczęście ten problem nie dotyczy. Jednakże moja siostra ma żylaki i objawy z nimi związane nasiliły się w ciąży bliźniaczej. To dość uciążliwy problem :/


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Żylaki w ciąży.

                            Moja mama po trzeciej juz ciąży nabyła ogromnych żylaków, nic z tym nie robiła przez lata, aż w końcu doszło do zatoru i konieczny był zabieg. Sama mam chyba skłonności, bo bardzo pękają mi naczynka na nogach.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Żylaki w ciąży.

                              Mój tata ma żylaki i ja niestety jestem nimi obciążona. Na nogach juz pojawiają się delikatnie fioletowe żyły, które czuję delikatnie nad skórą całe szczęście nie powiększyły się po dwóch ciażach. leczenie będzie konieczne.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Żylaki w ciąży.

                                Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                                Mój tata ma żylaki i ja niestety jestem nimi obciążona. Na nogach juz pojawiają się delikatnie fioletowe żyły, które czuję delikatnie nad skórą całe szczęście nie powiększyły się po dwóch ciażach. leczenie będzie konieczne.
                                Lepiej zadbać o to wcześniej, zanim zacznie się już robić prawdziwy problem. Bo potem nie jest juz tak przyjemnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X