Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfekcyjna Pani domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Perfekcyjna Pani domu

    Nie dziewczynka ma już 4 latka, ale żyła od urodzenia w takim brudzie, pleśniawki jej nie straszne, ale choruje non toper. Nie ma się co dziwić :/ Wstyd wielki bo mieszka z matką, której to nie przeszkadza

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Perfekcyjna Pani domu

      No to nie raczkuje już, ale tak czy siak dla mnie dramat, mieć taki syf w domu.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Perfekcyjna Pani domu

        Każdy dba po swojemu, ale ja nawet na wsi jak mieszkałam nie miałam takiego syfu w stodole Nie jestem osobą, która uwielbia sprzątać i lata ze szczotką jak słyszy że jakiś piaseczek gdzieś leży, ale bez przesady.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Perfekcyjna Pani domu

          To już przesada odchody zwierzęce w domu w ogóle , a co tu dodawać mając jeszcze dzieci? I co nie czułaś od tej koleżanki smrodu? Bo w takim domu musi istnieć specyficzny "odór"? Ja znów znam babkę co psy hodowała w domu mega syf

          Skomentuj


            #80
            Odp: Perfekcyjna Pani domu

            Smród to był w całym domu haha więc już jak weszłaś i chwilę siedziałaś to nos "jakoś" się "przyzwyczaił". A to coś w stylu jak w tv czasem mówią że mają w domu normalnie schroniska że tak śmierdzi. No ale jak miała ich kilka to już czuje co musiało być - jak u znajomej jeden był i taki smród.

            Dobrze, że ja jestem normalna haha i dbam o czystość

            Skomentuj


              #81
              Odp: Perfekcyjna Pani domu

              Kobitka ode mnie po prostu hodowała psy w domu- na podwórku też, ale jak miała kilka ras, to nie każde mogło byc trzymane na dworze, ale moim zdaniem to już jeśłi ktoś dopuszcza siebie i otoczenie w którym żyje do takiego stanu to musi mieć coś nie po koleji i warto udac się do psychologa. Brud to jedno, a dwa krzywda robiona takim zwierzętom, czy w jeszcze gorszym przypadku dzieciom.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                Sam program fajny..pokazuje rzeczywistosć jaką mozna spotkać w polskich domach. Nie jest to naciąganie bo niektóre domy naprawde tak wyglądają. I co gorsze..ludzie się tego nie wstydzą.
                Mi też zdarza się mieć bałagan w domu..zwłaszcza teraz jak jestem w ciąży i ciągle coś mi dolega..ale wstydzę się tego i jak ktoś ma przyjść to zaraz mój facet ogarnia..
                ale jak pisałam niektórym osobom to nie przeszkadza.
                Program pokazuje jak jest i to jest straszne..ale faktycznie, prowadzącą bym zmieniła. Nie lubię tej Rozenkowej..jak dla mnie jest zbyt wyniosła i taka zimna. Nawet jak się uśmiecha to wydaje się to nieprawdziwe. Ją mogliby zmienić. A o sprzątaczce też słyszałam.
                Książki też nic specjalnego, każdy byłby w stanie napisać takie poradniki..sama próbowałam ale niestety ja nie mam nazwiska:-/
                Podsumowując - każda z nas może byc perfekcyjną Panią domu..wystarczą tylko chęci i dobra organizacja. A lepsze od korony jest zadowolenie rodzinki i mile spędzony czas w czystym domu:-)
                Moja metamorfoza kuchni he he..po dwóch dniach leżenia i braku mojego partnera, kuchnia wyglądała strasznie..musiałam coś z tym zrobić:-)
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Perfekcyjna Pani domu

                  macdzia ha ha jest mega różnica, i oczywiście w takim klimacie jak jest na drugim zdjęciu o wiele lepiej się człowiek czuje i funkcjonuje

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Perfekcyjna Pani domu

                    a pewnie :-)
                    Lubię mieć w domu czysto..w końcu jak każda zodiakalna panna :-) chociaż czasami nie mam już siły..albo poprostu mam lenia..
                    ale perfekcyjną nie do końca perfekcyjną mogłabym zostać. Wprowadziłabym trochę humoru do programu..
                    Może wyślę cv do tv ha ha ha ha

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Perfekcyjna Pani domu

                      Ha ha ja nie mogłabym w takich programach występować, ludzie się tam po prostu ośmieszają, moim skromnym zdaniem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Perfekcyjna Pani domu

                        Humor w tym programie by się przydał i to bardzo

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Perfekcyjna Pani domu

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Humor w tym programie by się przydał i to bardzo
                          Humor? Tak jak pisałam, ludzie się ośmieszają i to już jest dla mnie wystarczająco śmieszne

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Perfekcyjna Pani domu

                            Taki humor aby i prowadząca chociaż była trochę bardziej wyluzowana
                            A ogólny humor tego programu to taki czarny humor

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Perfekcyjna Pani domu

                              macdzia znam kilka zodiakalnych panien- zadna nie jest typem czyscioszka A nawet bym stwierdziła że ogarnięty bałagan im nie przeszkadza
                              A co do humoru, przecież czasem prowadząca żarcik powie

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                                Ha ha raczej to jest suchar jak u Karola Strasburgera

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X