Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

naturalne sposoby na powiekszenie piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

    bepieczenstwo brana - jakos uwazam ze sa mnie przebadane przez koncerny - pewno sie myle ale jakos takie mam odczucie w stosunku do nich

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

      Homeopatia jest wyśmiewana ponieważ jest to sam cukier. Tabletki nie zawierają nic oprócz cukru.
      Tak jakby w basenie wody rozpuścić tabletkę paracetamolu i potem porozlewać to do buteleczek i sprzedawać jako środek przeciwbólowy. Widzicie różnicę?

      Co do perfectbust również używałam i sobie chwalę. Wiadomo,że nie osiągnie się efektów jak po operacji. Ale powiększenie tak o rozmiar czy dwa jest możliwe do osiągnięcia.
      Ja jestem na tak.

      Skomentuj


        #33
        Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

        Ciężko o naturalny sposób powiększania piersi. Poza masażem nic mi nie przychodzi do głowy. Oczywiście jest jeszcze operacja, zajście w ciążę, karmienie dziecka, tabletki antykoncepcyjne Dla niektórych nawet tabletki mające w założeniu powiększyć piersi będą dobre.
        Ja mam miseczkę A i twierdzę, że jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma Ważne, że zdrowe

        Skomentuj


          #34
          Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          bepieczenstwo brana - jakos uwazam ze sa mnie przebadane przez koncerny - pewno sie myle ale jakos takie mam odczucie w stosunku do nich
          zaciekawił mnie tu wątek o lekach homeopatycznych. ja też nigdy jakoś do zadnych leków a tym bardziej do homeopatii nie miałam zaufania. potem słyszałam w jednym z wywiadów o tym że jest w nich zawarta energia i nie można ich przyjmować łyżeczką metalową bo rozładowuje ładunek energetyczny w nich zawarty. Myślę sobie "kurcze dziwne" , a że jestem osobą bardzo dociekliwą, zaczęłam szukać. Znalazłam kolejny wywiad tym razem z księdzem, który opowiadał, że jego znajomy prowadził aptekę z lekami homeopatycznymi, bo to dobry biznes, chciał ją poświęcić i poprosił tego księdza. Po czym się okazało ze wszystkie leki starciły swoje działanie. Zresztą podobno czasem homeopaci mówią, żeby przestać się modlić na czas przyjmowania leków i nie przyjmować komunii.
          Co to za energia?? Można się domyśleć łatwo.

          A co do powiększania piersi, to podpisuję się pod tym co ktoś napisał że mąż może wspomóc, u mnie to też zadziałało po ślubie( chociaż raczej mam w sam raz rozmiar, ale nie narzekam, ze trochę się powiększyło tu i tam

          Skomentuj


            #35
            Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

            Nie wierzę w naturalne sposoby na powiększanie piersi. Próbowałam różnych i tak naprawdę nic nie działało. Także ostatecznie pogodziłam się z tym, jakie są.
            Ale nie dziwię się osobom, które decydują się na operacyjne powiększenie piersi, tak jak tu: http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/piersi/powikszenie/ . Jeśli dla kogoś rozmiar jest powodem kompleksów to na pewno warto to zmienić

            Skomentuj


              #36
              Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

              Nawet nie wiedziałam , ze są jakieś domowe sposoby na powiększnie biustu Mi na przykład nie pomogły tabletki anty.

              Skomentuj


                #37
                Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                Jest trochę naturalnych sposobów, ale nie da się w ten sposób osiągnąć zbyt dobrych efektów. Jedyną metodą powiększenia piersi jest oczywiście operacja. Moja znajoma korzystała z pomocy dr Olender. Efekty były niesamowite: http://drolender.pl/zabiegi/implanty-piersi/ . Kształt jest anatomiczny, więc wszystko wygląda naturalnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                  Ja znam takie:
                  » 1) Kuracja fitoestrogenami
                  » 2) Zioła powiększające piersi
                  » 3) Masaż powiększający piersi

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                    Zazdroszczę autorce wątku i niektórym piszącym tutaj dziewczynom... Moim problemem są duże piersi. Kiedyś były duże, a teraz po dwójce dzieci są ogromne. Chętnie bym trochę z nich oddała...

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                      To ja mogę tylko napisać, że większość dziewczyn zazdrości dużych piersi właśnie takim dziewczynom jak Ty. Niestety wiele Polek ma zbyt mały biust, a jak wiadomo to rodzi kompleksy. Same badania przed powiększeniem piersi są bardzo szczegółowe, ale jeśli robi się operację profesjonalnej klinice nie ma się czego obawiać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                        Najlepiej jest sięgnąć po suplementy diety powiększające biust. Nie należy spodziewać się jakiś spektakularnych efektów, jednak moim zdaniem lepsze to niż dać się pokroić przez chirurga i to za sporą sumę pieniędzy. Jakiś czas temu też poszukiwałam czegoś co powiększyło by mój biust i przy okazji nie zrujnowało mojego zdrowia i portfela. Znalazłam ranking takich produktów: http://biust-rank.pl/ i co prawda nie zdecydowałam się na zakup żadnego z nich (wyskoczyły mi inne wydatki), jednak w przyszłości mam zamiar je przetestować. Opinie są całkiem dobre i myślę, że jest to interesujące rozwiązanie.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                          Najlepszym naturalnym sposobem na powiększenie biustu jest odpowiednia suplementacja. Tabletki na powiększanie piersi chyba działają najlepiej, w internecie dużo jest pozytywnych opinii o produkcie Perfect Bust. Sama go nigdy nie stosowałam, jednak skoro tak wiele kobiet go chwali to może coś w tym jest? W sumie to podłączyłam się pod temat ponieważ od 2 tygodni stosuję krem na powiększenie piersi: www.biust-rank.pl/breast-control-krem.html i muszę przyznać, że już widzę efekty. Nie są to duże różnice, jednak dla kogoś, kto ma tak małe piersi jak ja każdy minimetr więcej bardzo cieszy.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                            Jeśli któraś z was zdecyduje się na powiększenie swoich piersi poprzez operacje to mogę polecić kliniki dostępne na https://www.tourmedica.pl/kliniki/powiekszanie-piersi/ . Doświadczeni lekarze dobierają odpowiednie implanty i pomagają w całym procesie powiększania piersi Świetną alternatywą jest też przeszczep własnego tłuszczu do piersi.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                              Nie ma czego takiego jak naturalne powiększenie, nie ma takich sposobów. Najczęściej kobiety decydują się na powiększanie piersi chirurgicznie. O takiej operacji można poczytać na http://podpowiadamy.pl/czy-na-pewno-...szenia-piersi/ . Warto zastanowić się, czy na pewno trzeba z tego korzystać.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

                                Ja też wychodzę z założenia, ze najlepszym sposobem na powiększenie piersi jest operacja plastyczna. Żadne kremy czy suplementy nie powiększą piersi, mogą je co najwyżej ujędrnić i nieco podnieść. Przed zabiegiem warto zapoznać się z poradami ekspertów dostępnymi na stronie http://www.piersi.info.pl/mentor/porady-ekspertow. Najważniejsza jest jakość implantów, na które się decydujemy. Według mnie mentory wygrywają już w przedbiegach.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X