Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Nasze małe rozrabiaki" - zakończony!
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Nasze małe rozrabiaki" - zakończony! Opowiedz na naszym forum o największej wpadce, jaka przydarzyła się Twojemu dziecku i wygraj zestaw przyborów szkolnych dla dziecka. Zasady konkursu >>
Konkurs trwa od 14 sierpnia do 31 sierpnia 2009 roku.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-08-2009, 16:30
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Domyślnie Konkurs "Nasze małe rozrabiaki"

Opowiedz na naszym forum o największej wpadce, jaka przydarzyła się Twojemu dziecku i wygraj atrakcyjne nagrody.

Każdemu z nas zdarzyło się popełnić w życiu jakąś gafę, jednak dzieciaki doszły w tej dziedzinie do perfekcji. Rodzinna sielanka: imieniny cioci, imprezka w ogrodzie, dzieci bawiące się w swoim gronie, dorośli osobno i nagle... Twoja pociecha podbiega do Ciebie i strzela taką gafę, że chciałabyś/łbyś się w tej chwili zapaść pod ziemię ze wstydu. Przydarzyło Ci się coś podobnego? Opowiedz nam o tym na forum.

Do wygrania 10 zestawów przyborów szkolnych dla dzieci. W każdym zestawie znajduje się:
- tornister szkolny
- piórnik z pełnym wyposażeniem (komplet kredek, ołówki, długopisy, gumka, temperówka, pędzelek, itp.)
- 10 zeszytów
- blok rysunkowy
- papier kolorowy
- farbki plakatowe
Konkurs trwa od 14 sierpnia do 31 sierpnia 2009 roku.

Jednak co zrobić, gdy dziecięce psoty wymykają się nam spod kontroli, sami tracimy cierpliwość, nie wiedząc jak sprawić, by dziecko nas słuchało? Już w sierpniu zdesperowanym rodzinom z pomocą przyjdzie niania Emma Jenner, prowadząca nowy program "Niania do wynajęcia" na kanale Discovery Travel&Living (czytaj więcej o programie).

Premiera programu: poniedziałek, 17 sierpnia godz. 20:10, Discovery Travel & Living.
Kolejne odcinki: poniedziałek-piątek o godz. 20.10, powtórki o 12.10
.

Sponsor konkursu:

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Nasze małe rozrabiaki" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych wypowiedzi, których autorzy otrzymają zestawy przyborów szkolnych dla dzieci ufundowanych przez Discovery Travel&Living.
3. Wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 14 sierpnia do 31 sierpnia 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 7 września 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2009, 19:40
itap07's Avatar
itap07 itap07 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
itap07.polki.pl

Domyślnie

Nie ma to jak dziecko usłyszy słowa których nie powinno!!!
Pewnego pięknego dzionka pojechaliśmy w odwiedziny do mojej babci. A ponieważ była ładna pogoda siedzieliśmy na dworze!! Zuzia biegała a pies uwiązany przy budzie strasznie się denerwował i szczekał na nią non stop! W pewnym momencie stanęła przed nim i tłumaczy mu po swojemu pokój ( spokój) ten szczeka no to ona znowu buda nadal to samo więc zaczyna krzyczeć cicho pies nie przestaje zdenerwowała się więc i ona, podeszła bliżej i krzyknęła piedalaj!!!
Zdębiałam jak to usłyszałam!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2009, 21:40
sylka28 sylka28 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sylka28.polki.pl

Miasto: Kwidzyn
Domyślnie kawalara

A ja wam napisze, co sama odstawilam będąc dzieckiem. Moja mama musiała chyba płonąć ze wstydu, bo jak moje dziecie tak by powiedzialo Starszej Pani, to ja bym sie chciala zapaśc pod zeimię...

NIe pamiętam całości, bo byłam za mała, ale mniej wiecej było to tak:
Umiałam już czytać i kawały Masztalskiego to była moja lektura, nie pamętam gdzie zdobyta. Na dodatek wszystkie kawały wpadały mi w ucho i zapamietywałam, opowiadając potem i błyszcząć na imprezach rodzinnych. Nikt nie przewidział, ze te sprośne też mi wpadna w ucho i niespodziewanie wypalę kiedyś... taka porządna dziewczynka, kto by pomyślał.
No wiec kiedyś przyszłą do mojej babci jej koleżanka. Babci nie było, a ze to dobra znajoma, to mama zrobiła kwakę i sobie rozmawiały. Ja bawiłam się w poblizu i przysłuchiwałam dorosłym. Wszędobylskie dziecię chciało zabłysnac i zapytało Starszej Pani, czy opwiedzieć jej kawał. Taty nie było, bo przy tacie pewnie by się nie odważyło. No to Starsza Pani, z grzecznosci kiwnęła głową, odwróciła się do uchachanego dziecięcia i powiedziała, że słucha... Zaczęłam paplać i mimo, że mama westchnęła, to myślałam że z zachwytu, a ona juz wiedziała, jak się to skończy, ale nie miała tyle refleksu, zeby mi przerwać. NIe pamietam, całego kawału, ale koniec końców ostatnie zdanie brzmiało: " dawaj setę, bo ci jaja zgnietę".... co mi wtedy wydawało się nieziemsko zabawne i powinno rozbawic Starszą Panią do łez, a teraz z perspektywy rodzica, jak sobie przypomnę, to współczuje mojej mamie wstydu, jaki jej zrobiłam. No cóż tak to jest, jak się czasem zapomni, że dzieci łapią szybko najgorsze bzdury i świństewka i opowiadają w najmniej oczekiwanej sytuacji. Mama była czerwona jak burak, ja chichrałam z radości, że pwoiedziałam cos zabawnego, Starsza Pani troszkę zmieszana ni to się uśmiechała, ni to pokazywała zniesmaczenie.... a ja, jak sie skonczyłam śamić, to sie zastanawiałam, czemu tylko ja się śmieję, bo przecież to był taki fajny kawał.... mama mnie wygnała na podwórko.... Dzis jak to sobie przypominam, to sie zastanwaiam, dlaczego mama mi nie przerwała, bo przeciez taka gafa, taki wstyd.....
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2009, 21:52
silek7's Avatar
silek7 silek7 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
silek7.polki.pl

Miasto: lubuskie
Domyślnie

Jestem szczęśliwą mamusią dwójki maluchów-starsza Sylwia ma obecnie 9 lat a synek Damianek 18 m-cy

Moja córka jest typem dziecka "szczerym aż do bólu"..........co niejednokrotnie przysporzyło mi zarówno smiechu jak i wstydu

Jednakże najbardziej utkwiła mi w pamięci sytuacja sprzed kilku lat-Sylwia miała ok 4 lat.....
jak co dzień robiłyśmy zakupy w pobliskim sklepie ,długo stałysmy w kolejce ,przed nami stała nasza sąsiadka
w pewnym momencie moja córcia mówi:
-Mamuś ,co tu tak smierdzi?
-poczułam zimny pot na plecach-nie... nic córciu zdawało ci się
-Mamuś nie czujesz?przeciez cuchnie strasznie fujjjjjjjjjjjj
-cicho Sylwia ,nic nie czuć ,chcesz loda?(miałam nadzieje ze odwrócę jej uwagę)...
-Mamuś to jaki ty masz nos że nie czujesz?Ja myślę ze to ta pani przed nami puściła bąka!!!

Nie muszę chyba dodawać ze bardzo szybko opuściłam sklepik.............!!!

02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

http://www.bobasy.pl/silek7,873820,fotka.html

Ostatnio edytowane przez silek7 : 15-08-2009 o 13:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-2009, 09:44
iwa643 iwa643 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
iwa643.polki.pl

Domyślnie

Przyjęcie urodzinowe u babci .Zebrała sie cała rodzinka jest fajnie wesoło .
Nagle córka przygląda sie babci ....
Bacia pyta ?
- Co Gabrielko tak sie patrzysz brudna jestem ?
Na to Gabi
... babciu czekam az wyciągniesz ząbki i pokleisz tak jak Pani z M jak mIłosć w reklamie no wierz zebyś mogła orzeszki z tortu pochrupać ...

i to sa nasze dzieciaczki szczere,ciekawe i bardzo spostrzegawcze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-2009, 12:50
kinia2511 kinia2511 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kinia2511.polki.pl

Domyślnie

Mam dwie córeczki i historii jest bardzo dużo, niektóre tkwią w naszej pamięci bardzo długo)
Nasza starsza córka, namiętnie czyta książki, ma swój świat w którym czasem zapomina o rzeczywistości
Kiedyś posłałam ją po zakupy, listy nie chciała zrobić - bo przecież zapamięta i zamiast kupić mleko w kartonie, do domu przyniosła..... papier toaletowy! do tego najdroższy jaki tylko znalazła w sklepie - velvet
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-2009, 13:52
gdziesens gdziesens jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gdziesens.polki.pl

Domyślnie

wszystko wydarzylo sie w zeszly weekend.. moj maz jest za granica a ja z dziecmi bylam u tesciowej.. na 2 dni niezapowiedzianie przyjechal maz.. skakałam ze szczescia.. tesciowa akurat miala gosci robila grila al znalazla czas zeby zajac sie moimi Skarbami a ja z mezem .. chcielismy nacieszyc sie soba i poslzismy na pietro do pokoj.. gdy sie namietnie calowalismy do pokoju wbiegla moja niespelna 3letnia córcia.. powiedziala "czesc Mama, Czesc Tata" i uciekła, (mówi jeszcze "swoim językiem", ale potrafi wytłumaczyć co ma na mysli) wracając do Nas niepotrafiłam sie od męża odlepić

po wszystkim zeszliśmy na dół do gości a wszyscy sie dziwnie usmiechali.. okazalo sie na nasza corcia przy wszytskich gosciach wołała do babci "Babcia a mama i tata bam bam" goście zrozumieli bez wyjaśnień co mama i tata robili..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-2009, 20:44
antalis antalis jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antalis.polki.pl

Domyślnie

Historia sprzed 2 tygodni. Nasi znajomi po ładnych kilku latach znajomosci w koncu wzieli slub Poszlismy z mezem na slub by wraz z nimi uczestniczyc wtym szczesciu. Uwczesni Panstwo Młodzi maja juz 2 dzieci - 2,5 letniego synka i niespelna polroczna corcie ktora w tym dniu byla tez chrzczona.
Wszystko pzrebiegalo zgodnie z planem, malutka grzeczna jak nigdy, maly biegal po Kosciele ale bylo ok. W pewnym momencie wszyscy klekaja ,modla sie, zapada cisza .... i nagle slyszymy "Mama kupa" ... a to maly Szymon stwierdzil ze czas poinformowac mame o swoich potrzebach Oczywiscie babcie zaraz zatargaly malego na zewnatzr by opanowac sytuacje w kosciele i w spodenkach
Dzis smiejemy sie ze dobrze lepiej w tamtym momencie niz podczas przysiegi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-2009, 22:53
ColorWomen ColorWomen jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ColorWomen.polki.pl

Domyślnie

To może i ja napisze , co przytrafiło się mej koleżance.

Dzień przed przyjęciem urodzinowym Julii która kończyła 6 lat,
Ania wraz z mężem i dziećmi poszli świętować urodziny kuzyna(ze strony męża).
Gdy goście zaspiewali sto lat ,mąż Ani powiedział:no to polej wódki!Przyjęcię się udało ,i rodzinka wróciła do domu.
Nad ranem Ania zbierała się do organizowania przyjęcia tym razem dla córki.
Balony,prezenty , zabawy było tego pełno a czas uciekał.
Wkońcu przyszli goście ,zaczęli śpiewać sto lat.
A gdy skończyli Julia pełna zadowolenia krzyknęła :Tato polej wódkę
Jak wspomina Ania ,śmiechu było co nie miara.
A wszystko zostało nagranę kamerą aby Julia miała pamiątke na całe życie.

Jak widać musimy uważać co mówimy , szczególnie gdy w pobliżu są dzieci.

Ostatnio edytowane przez ColorWomen : 15-08-2009 o 22:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-2009, 17:19
gdziesens gdziesens jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gdziesens.polki.pl

Domyślnie

czytajac te historyjki przpomniala mi sie jeszcze jedna..
moja córeczka 2,5 roczku ma. zawsze zartuje ze zrobic slowniczek i wszystkim z rodziny rozdac po egzemplarzu.. wiekszosc rzeczy nazywa po swojemu..
a wiec do rzeczy..
grill u tesciowej.. pelno gosci.. a moja coreczk akrzyczy z drugiego konca podworka.. "Mamo, mamo oć na huja" ->> tłumacząc "Mamo, mamo chodź na huśtawkę" nikt nie rozumiał o co jej chodzi.. wszyscy szeptali sobie do ucha.. pewnie mowili ze takie male dziecko a juz przeklina.. to jest chyba najwieksza wpadka mojej corusi.. strasznie bylo mi wstyd. oczywiscie musialam im wytlumaczyc o co Zuzi chodzilo.. mam nadzieje ze uwierzyli

Ostatnio edytowane przez gdziesens : 17-08-2009 o 16:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania