Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak szybko sex po porodzie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: sex po ciazy??

    u nas już prawie drugi miesiąc po porodzie a ja jakoś nie mogę się zebrać w sobie...w czasie ciązy było różnie był zakaz potem straszna ochota i nawet nie pamiętam kiedy ostatnio to robiliśmy
    Jakoś nie wiem nawet jak sie zabrac do tego wszystkiego gorzej niż przy pierwszym razie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: sex po ciazy??

      Napisał boberek17
      A mnie ciekawi czy któraś z was tak miała że po porodzie stosunki były duzo bardziej satysfkcjonujące niz przed... był wiekszy żar miedzy wami?? Ja dopiero teraz naprawde ciesze sie seksem....jest duzo lepiej niz przed ciążą

      Zastanawia mnie czy któraś z was też tak miała???


      ja w sumie tak naprawde dopiero po porodzie nauczyłam sie dochodzic do orgazmuPrzed ciążą wogole nie przezywałam orgazmu podczas stosunku,za to teraz mam za każdym razemAle mysle,że kwestia orgazmu tez siedzi w głowie....

      Skomentuj


        Odp: sex po ciazy??

        emes1986 u mnie jest podobnie! Z tym orgazmem to może nie, bo nigdy nie miałam z tym problemu, ale ogólnie jest dużo większy żar niż przed ciążą!


        Skomentuj


          Odp: sex po ciazy??

          dla mnie najgorsze bylo to ze w czasie pologu mielismy taka chcice i powera ze szok, ach te hormony, potem troche przygaslo libido ale jak juz sie rozkrecilismy to mmmm. jak mlody dawal sie nam wyspac to tez bylo fajnie i chyba lepiej, o dziwo mniej zaczelismy eksperymentowac ale nie przeszkadza nam to. teraz czeka mnie nastepny polog, zobaczymy jak teraz bedzie.

          Skomentuj


            Odp: sex po ciazy??

            Ja mialam podobny problem. Na to po prostu potrzeba czasu, cierpliwości i zaufania Ale warto wierzyć, że będzie lepiej, bo będzie!

            Skomentuj


              Odp: sex po ciazy??

              Mówią, ze to kobiecie po ciąży sie ode chciewa... u nas było inaczej... Ja nadal mam taką sama ochote na sex mimo dwóch porodów, ale po pierwszym mąż zbytnio nie chciał... Nie wiem czemu, może dlatego, że był przy mnie i wiadzał jak bolało... teraz jestem prawie2,5 miesiąca po porodzie, męża praktycznie nie ma więc jak będzie to się okaże... od 15 września już będziemy razemwięc sie odezwę


              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



              ---------------------------------------------------

              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

              Skomentuj


                Odp: sex po ciazy??

                Hej, jestem tu nowa. Mam 2 dzieci i trzecie w drodze. Chciałam napisać coś w tym temacie, ponieważ u mnie też po ciążach jest lepiej niż przed. W pierwszej miałam duży apetyt na seks, w drugiej w ogóle, teraz średnio, raz duży, raz wcale. Ale pomiędzy ciążami jest świetnie. Seks zawsze sprawiał mi przyjemność, a po drugiej ciąży osiągnęłam chyba apogeum (kobiecy wytrysk, nie wiem, czy tu wypada tak bezpośrednio pisać). Nawet nie wiedziałam co to jest, dopiero, jak się stało szukałam informacji, czy aby na pewno to normalne. Teraz już wiem, że tak, korzystam z seksu i cieszę się tym, że go mam... Wszystkim życzę więcej luzu, otwartości, spontaniczności, a pewne rzeczy same się staną...

                Skomentuj

                •    
                     

                  sex po ciazy??

                  Minęły już 4 miesiące po porodzie i mój partner ciągle nalega iż chce się ze mną kochać. A ja niemoge bo boli

                  Skomentuj


                    Odp: sex po ciazy??

                    Ja na początku miałam stracha, bo nie wiadomo co tam się dzieje (różne rzeczy sobie wyobrażałam jak wyglądam w środku czy wszystko się pogoiło i wogóle) Ale fakt jest taki że po dwóch trzech razach aż po noc wczorajszą (hehe) czerpie wiecej przyjemnosci niż mój partner i mam wiecej ochoty na sex niz kiedykolwiek... Wierze ze z toba tez tak bedzie. pozdrawiam.
                    [

                    Skomentuj


                      Odp: Jak szybko sex po porodzie?

                      myślmy próbowali dość szybko w sumie to tak 2-3 tygodnie po porodzie, ale tylko tak delikatnie próbowaliśmy, bolało więc trzeba było czekać 2 miesiące.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: sex po ciazy??

                        u mnie się nic nie zmieniło, było dobrze przed i jest dobrze po, ale przez około 2 miesiące po porodzie czułam się dziwnie i wstydziłam się trochę tego miejsca z blizną.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak szybko sex po porodzie?

                          To zależy kiedy będziecie gotowi podjąć współżycie jeśli będą jakieś problemy mogę można zajrzeć do sex shop opisałem to na blogu dla dżentelmena sex shop lodz

                          Skomentuj


                            Odp: Jak szybko sex po porodzie?

                            U mnie po porodzie było dość kiepsko. Zaczęliśmy około 2 miesiące po urodzeniu dziecka. I nie dogadywaliśmy się, moja budowa już nie była taka sama, generalnie dramat. Poszłam do specjalisty-ginekologa Tomasza Basty z Intima Clinic. On przekonał mnie, żebym zadbała o siebie po porodzie. Wykonałam ostrzykiwanie o-shot miejsc intymnych i laserowe obkurczanie pochwy. Na szczęście po zabiegach wszystko się zmieniło. Teraz seks jest nieziemski.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X