Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co na prezent?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co na prezent?

    Za chwilę święta, więc planuję prezenty i nie wiem za bardzo co wybrać dla siostry. Niedawno się przeprowadziła i urządza mieszkanie, więc może jakiś sprzet kuchenny? Ogólnie szukam pomysłów i jakichś poradników. Jakie znacie? Póki co mam takie
    xxx
    Last edited by disne; 16-07-2020, 18:52. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: co na prezent?

    Przede wszystkim celuj w coś co się jej przyda. Nie ma sensu kupować prezentów, które potem leżą bezużytecznie. Zobacz na przykład na takie portfele damskie xxx. Każda kobieta się ucieszy z takiego prezentu i będzie jej służył
    Last edited by disne; 16-07-2020, 18:52. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: co na prezent?

      może koszulka ręcznie malowana dla siostry ? xxx
      Last edited by disne; 16-07-2020, 18:52. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: co na prezent?

        może jakiś ładny chlebak do kuchni? bardzo ładne są takie chlebaki bambusowe, lżejsze niż te drewniane, a nadal naturalne

        Skomentuj


          #5
          Odp: co na prezent?

          Facetowi pewnie przyda się maszynka do włosów, teraz dostęp do fryzjera zmniejszony więc prezent na czasie. Mój facet jest bardzo zadowolony z babyliss E990E, ma fajne ostrza z japońskiej stali i jest bardzo łatwa w obsłudze i dosyć cicha.

          Skomentuj


            #6
            Odp: co na prezent?

            Ja kupuję zawsze praktyczne prezenty.

            Skomentuj


              #7
              Odp: co na prezent?

              Ja stawiam na praktycznie i ładne prezenty. Stawiam także na produkty ręcznie robione, które są wyjątkowe i unikalne. Dobrym przykładem może być kubeczek emaliowany na kawę ręcznie malowany ze sklepu xxx
              Last edited by disne; 16-07-2020, 18:52. Powód: link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X