Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-06-2019, 12:57
sommfy sommfy jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sommfy.polki.pl

Domyślnie Przesyłki zagraniczne, ale z dużym gabarytem.

Witam, szukałam podobnego pytania, żeby nie zaśmiecać forum, ale niestety, nie znalazłam, więc mam nadzieję, że ten wątek nie zostanie przeniesiony, nim mi ktoś porządnie nie odpowie... Otóż muszę wysłać, a tak naprawdę to dosłać troszkę ciężkiego sprzętu rodzinie w Anglii. Problem w tym, że nasi lokalni kurierzy się tym nie zajmują. Może wiedzą Państwo, kto może dokonać takiego przesłania i jak to w ogóle załatwić? Czy to będzie niesamowicie kosztowne?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2019, 13:56
kornela1989 kornela1989 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Domyślnie Odp: Przesyłki zagraniczne, ale z dużym gabarytem.

Jakiś czas temu czytałam o przesyłkach gabarytowych. Są one głównie liczone od wagi i skoro mówisz, że masz coś ciężkiego, to nie spodziewaj się, że mało zapłacisz. Możesz jedynie szukać takiego przewoźnika, który jednak zaoferuje przyjazną cenę. Wiele z nich przy dłuższej współpracy coś takiego daje, ale kto wie, może znajdziesz kogoś odpowiedniego. Tego Ci życzę, bo jednak z tymi przesyłami różnie to bywa..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2019, 16:39
bonsly bonsly jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bonsly.polki.pl

Wielkie gabaryty to inaczej takie przesyłki które, są większe niż standardowe. Mogą być pokaźniejsze wagą bądź rozmiarem. Osobiście jeszcze takiej paczki nie zamawiałam, ale słyszałam że nie jest to trudne czytam mega skomplikowane. Tak naprawdę wystarczy dostęp do internetu, to chociażby telefon. Z tego co mi się wydaje nasza Poczta Polska również zajmuje się przesyłkami wielkogabarytowymi na terenie całej Unii Europejskiej i prawdopodobnie jeszcze dalej. O cennik musicie pytać w danej placówce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-06-2019, 15:58
Nito1 Nito1 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Nito1.polki.pl

O dużych gabarytach ładunków w transporcie jest ten poradnik: http://poradnikowy.net/transport-lad...onadgabarytem/. Może łatwiej będzie poruszać się w tym temacie po poradach z internetu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2019, 20:20
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

W jakie najlepiej zainwestować pojemniki do transportu? Widziałam ciekawe propozycje na: https://www.schoellerallibert.com/pl...kontenery-ibc/ i zastanawiam się nad takimi co o nich sądzicie? Myślę, że to naprawdę bardzo dobra firma (sądząc po opiniach) ale nie mogę się zdecydować, co wybrać. Mają świetny asortyment. Może ktoś z was się w coś zaopatrzył? Dajcie proszę znać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2019, 17:58
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Fajny ten poradnik, ale dość taki skierowany ku jednej opcji transportowej, a przecież jak wybierze się dobrą firmę typu Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ , to tych opcji jest naprawdę dużo . Bo można owszem gabaryt jako gabaryt zapakować, ale i na paletę i wysłać w ten sposób, albo skorzystać z całościowego transportu, czyli wynajęciu samochodu na poczet przetransportowania się. To wszystko zależy od nas i ma różne ceny, więc uważajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania