Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-04-2019, 18:42
mariola991 mariola991 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mariola991.polki.pl

Domyślnie Aplikacje zdrowotne

Korzystacie moze z jakichs na smartfon badz tez smartwatcha? Zastanawiam sie nad kupnem tego drugiego produktu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-04-2019, 21:54
kora90 kora90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kora90.polki.pl

Domyślnie Odp: Aplikacje zdrowotne

Moim zdaniem zdrowie to jest najwiekszy zasob jakim dysponujemy. Osobiscie staram sie o nie dbac kazdego dnia stosujac sie do paru prostych zasad. Chodzi tutaj o postawienie na rownowage w naszym organizmie .. bo bez niej na dobra sprawe nie jestesmy w stanie cieszyc sie nawet malymi rzeczami. Wiele osob w dzisiejszych czasach pracuje w biurze badz tez zdalnie co jest bardzo niekorzystne dla naszego kregoslupa. Siedzenie w jednej pozycji przez kilka godzina mozna prowadzic do jego skrzywienia badz pochodnych problemow. Warto sobie zrobic taki rytual, choc raz na godzine w postaci przejscia sie po pokoju badz tez jakiemus szybkiego zestawowi cwiczen na miesnie karku w celu zniwelowania napiecia. Szczerze to nie wyobrazam sobie bez tego normalnego funkcjonowania. Wracajac do tematu aplikacje zdrowotne na smartfona to zdarza mi sie z nim coraz czesciej korzystac. Chociaz te dwa razy w tygodniu zdarza mi sie biegac wiec aplikacje zwiazane z monitorowaniem moich postepow sa bardzo przydatne. Na smartwatcha mozna znalezc takze odpowiednik miezacy takie wartosci jak puls czy tetno .. jest to przydatne dla osob nie mogacych sie zbytnio nadwyrezac. Wzrost ich popularnosci dobrze pokazuje ta inforgrafika - http://www.cyfrowyszpital.pl/infogra...dzenia-mobilne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania