Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-01-2019, 12:33
samantra samantra jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
samantra.polki.pl

Domyślnie jakie gadżety reklamowe

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-01-2019, 10:14
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Domyślnie Odp: jakie gadżety reklamowe

Gadżet musi być przede wszystkim przydatny żeby mógł spełniać swoją funkcję reklamową, chodzi o to żeby "obdarowana" osoba często przypominała sobie od kogo go otrzymała. ja zamawiam USB z nadrukiem i kubki na https://www.giftyonline.pl/pl . Klienci chętnie biorą, a na pewno takie USB przyda im sie na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-01-2019, 15:32
wanda19 wanda19 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wanda19.polki.pl

Moim zdaniem nieprzemyślane gadżety, które są dla Klienta tylko zbędnym bibelotem, nie mają sensu. Już lepiej zainwestować w ładne opakowania produktów z logo albo w przypadku gastronomii - takie opakowania jednorazowe z nadrukiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-2019, 17:46
matylda80 matylda80 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
matylda80.polki.pl

Ciekawa opcja moga byc karty do gry. Tak, jest taka opcja - mozna takie zamowic np tutaj: https://www.fabryka-kart.eu/karty/ - jak widac, mozna dowolnie zaprojektowac awers oraz rewers - moze byc to logo, nazwa firmy czy co tylko chcemy. Tak wykonane karty - mozna wreczac swoim klientom - na pewno ich nie wywala - tylko beda uzywac, przy okazji reklamujac nasza firme swoim znajomym
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-2019, 00:01
kiwi123 kiwi123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi123.polki.pl

W jednym przypadku sprawdzą się kubki, a w innym parasole. Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Gadżety reklamowe należy dopasować do konkretnej firmy. Ważne jest branża i to ile klient jednorazowo płaci za towar czy usługę. Niejednokrotnie dobrym pomysłem będzie mały upominek, a innym razem parasol czy zegarek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2019, 13:36
pani_ola pani_ola jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pani_ola.polki.pl

Jeżeli szukacie inspiracji odnośnie gadżetów proponuję odwiedzić targi reklamy i poligrafii Remadays w dniach 13-15.02.2019. tam napewno znajdziecie dużo inspiracji oraz poznacie wielu ciekawych ludzi z branży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-2019, 08:05
krisiti90 krisiti90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

stawiajcie na różnorodność. Może warto dać wybór komuś komu będziecie dawać coś ekstra od swojej firmy. Gadżety idealnie sprawdzają się na targach branżowych. W takim miejscu może też warto wynająć hostessy reklamowe od https://papilioagency.com Świetnie poprowadzą wasze stoisko
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2019, 13:48
okrysia70 okrysia70 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
okrysia70.polki.pl

Moim zdaniem gadżety reklamowe są okej, o ile są dodatkiem do kampanii reklamowej Twojej firmy. Nie mogą być jedyną jej formą. Zależy w jakiej działasz branży. Zwiększyć korzyści i zyski możesz poprzez różnorodne działania w internecie (mi bardzo pomógł kurs seo https://foxstrategy.pl/szkolenia-seo/) takie jak prowadzenie Fanpage na FB jak i Instagramie, organizowanie jakichś konkursów, prowadzenie bloga - bycie aktywnym w sieci. Możesz zarówno prowadzić kampanię lokalną poprzez np. ulotki czy billboard
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-2019, 12:18
olcia3007 olcia3007 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olcia3007.polki.pl

Dzieki reklamie naszych usług mamy pewność, ze nasza firma zostanie zauważona. Różnego rodzaju ścianki reklamowe, flagi, rollupy itp są bardzo pomocne. Ponadto bardzo fajna robotę robię koszulki reklamowe https://feelgood.pl/pl/ które praktycznie od razu przyciągają oko klienta. U mnie w biurze każdy klient dostaje taka koszulkę, a także pracownicy na hali oraz dostawcy chodza ubrani w nasze logowane kosulki reklamowe. Uważam, ze to świetna forma reklamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-2019, 12:17
aldonav aldonav jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
aldonav.polki.pl

Takie rzeczy jak podstawki pod kubki, torby papierowe, naklejki, puzzle, notesy czy kalendarze wydrukujecie w AQRAT https://aqrat.pl/ z Wrocławia. Bardzo ich lubię bo mają fajną ekipę, zawsze coś dobrze doradzą, drukują idealnie odwzorowane kolory i ogółem mają dobrą jakość druku a do tego nie boją się wyzwań w postaci zamówień na ostatnią chwilę, także nawet zapominalscy mają szansę z nimi się sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania