Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-10-2018, 13:32
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Domyślnie Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

Zastanawiam sie co sprezentować narzeczonemu z okazji jego urodzin....

Chcialabym aby było to coś nieszablonowego Jakies propozycje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-10-2018, 06:49
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Domyślnie Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

Ja też ostatnio miałam problem z tym co kupić mojemu narzeczonemu. Jest dość wymagający jeśli chodzi o prezenty ( pieszczoch z niego...). W zeszłych latach były ubrania, kosmetyki oraz książki tak wieć za bardzo nie chciałam się powtarzać. Tak się składało,że w tym roku przypadała nasza rocznica związku i od razu jego rodziny tak więc postanowiłam zaplanować coś wystrzałowego. Padło na lot w tunelu aerodynamicznym
https://nowawarszawa.pl/promobaner/l...przestworzach/
Pojechaliśmy do Katowic, tam spędziliśmy kilka dni i mąż wybrał sie na ten tunel ale rownież sporo pozwiedzaliśmy Był bardzo miło zaskoczony. Opcja dla odważnych ale myślę,ze wielu mężczyzn ma zapędy do takich atrakcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-2018, 18:56
kgrymas kgrymas jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kgrymas.polki.pl

Domyślnie Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

Ciężko doradzić coś konkretnego nie znając kogoś. Są dwie opcje: pierwsza jest taka, ze zaufasz własnej intuicji i wymyślisz coś, co zwali anrzeczonego z nóg. Druga- kupisz coś co mu się przyda, coś praktycznego, mającego zastosowanie na co dzień. Parę miesięcy temu kupowałam mężowi perfumy: https://perfumy.pl/firm-pol-95-Paco-Rabanne.html .Był bardzo zadowolony, bo ich zapach jest wyrazisty, ale nie "wściekły" i długo utrzymuje się na skórze. Możesz pomyśleć też o portfelu, saszetce, czy weekendzie w SPA. Chyba sama powinnaś wiedzieć co twój narzeczony lubi najbardziej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania