Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaką podłogę wybrać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaką podłogę wybrać?

    Witam mam pytanie, może banalne ale trudno mi cokolwiek znaleźć w tym temacie.

    Otóż mam betonową podłogę (stare budownictwo) i na to zwykłe linoleum, planuję remont mieszkania i chciałbym się dowiedzieć jaki rodzaj podłogi będzie najlepszy w takim przypadku
  •    
       

    #2
    Odp: Jaką podłogę wybrać?

    Napisane przez markietanka Pokaż wiadomość
    Witam mam pytanie, może banalne ale trudno mi cokolwiek znaleźć w tym temacie.

    Otóż mam betonową podłogę (stare budownictwo) i na to zwykłe linoleum, planuję remont mieszkania i chciałbym się dowiedzieć jaki rodzaj podłogi będzie najlepszy w takim przypadku
    Jaki chcesz i jaki Ci się podoba Ciesz się,ze masz linoleum, bo latwo jest to z podłogi ściągnąć Gorzej jakby był tam parkiet czy płytki.

    Polecam płytki drewnopodobne na podłogę , ewentualnie gres. Fajnie wyglada seria Modern od Tubądzina:
    xxx

    Coś takiego jest wytrzymałe, eleganckie i łatwo się czyści.
    Last edited by disne; 14-07-2020, 21:19. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaką podłogę wybrać?

      Wylewka i drewno albo panele. Jak drewno to trzeba też będzie raczej polakierować Vidaronem. W przypadku paneli nie ma takiego problemu, ale i tak to raczej drewno (a szczególnie dąb uchodzi za bardziej trwały materiał).

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaką podłogę wybrać?

        Ładne deski na podłogi dostaniecie w xxx My mamy deskę warstwową Rustikal i bardzo dobrze nam służy no i wygląda świetnie, bardzo pasuje do stylu wnętrza. W sklepie na pewno dobrze wam doradzą co wybrać.
        Last edited by disne; 14-07-2020, 21:19. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaką podłogę wybrać?

          Panele mogłyby być? Myślę, że to raczej zawsze dobre rozwiązanie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaką podłogę wybrać?

            Ostatnio dość modne na podłogę są płytki.Myślę ,że jest to rozwiązanie przede wszystkim bardzo wygodne, łatwo utrzymać czystość i przede wszystkim dość szybko można zmienić płytki na inne.Moja siostra kończy właśnie budowę domu i na podłogę kupiła właśnie płytki z firmy Tani gres - xxx .Całkiem niezły wybór i szybka dostawa.Widzę ,że jest zadowolona.
            Last edited by disne; 14-07-2020, 21:19. Powód: link

            Skomentuj

                   
            Working...
            X