Wróć   Forum Mamotoja.pl > Co w trawie piszczy?
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co w trawie piszczy? Nowe kryteria w przyznawaniu 500+? A może news o szczepionkach i nieporządanych odczynach poszczepiennych? Co was porusza, bulwersuje, zachwyca? Zapraszamy do wymiany opinii!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-05-2018, 09:06
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Domyślnie Targi mieszkaniowe.

Zakup domu lub mieszkania jest inwestycją bardzo poważną, przewidzianą na lata, którą trzeba dobrze przemyśleć. Łączy się z wieloma formalnościami, przygotowaniami i miesiącami, jeśli nie latami poszukiwania. Bo jeśli chcemy zakupić nowy dom lub mieszkanie, które będzie naszą własnością, może nawet do końca życia, a może będziemy je chcieli przekazać także dzieciom lub innym krewnym, to decyzję trzeba dobrze przemyśleć. Bo nie sztuką jest kupić nieruchomość za kilkaset tysięcy złotych, na którą zaciągniemy gigantyczny kredyt, urządzić ją, pomieszkać kilka miesięcy lub lat i nagle stwierdzić, że jednak nam nie odpowiada. Zapraszam na targi mieszkaniowe https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mi...we/trojmiasto/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2018, 09:32
walerka32 walerka32 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

Domyślnie Odp: Targi mieszkaniowe.

Nie tylko targi mieszkaniowe są dobrym źródłem informacji o ofertach. Warto także szukać w internecie. Tutaj http://4sciany-nieruchomosci.pl/mies...edaz-mokotow/N sporo ofert jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż Mokotów. Szukając takich mieszkań na sprzedaż na Mokotowie można też skorzystać z prywatnych ogłoszeń w internecie. No i zostają jeszcze bezpośrednio targi, ale jeśli ktoś chce mieszkanie z rynku wtórnego to raczej tam nie znajdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-2018, 10:50
kiwi2 kiwi2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi2.polki.pl

Warto przeglądać informacje o nowych inwestycjach deweloperskich w danym rejonie, gdzie planuje się zakup mieszkania. W Trójmieście powstaje wiele nowych Osiedli idealnych do zamieszkania z rodziną. Jedno z nich, to kameralne Osiedle Zielony Południk mieszkania gdańsk łostowice w południowej części Gdańska. W pobliżu Osiedla znajdują się liczne tereny zielone.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2018, 16:16
stefka365 stefka365 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
stefka365.polki.pl

Obecnie praktycznie w każdym mieście powstaje sporo inwestycji mieszkaniowych ponieważ coraz więcej osób stara się o kredyt i kupuje mieszkanie. Można znaleźć naprawdę korzystne oferty na kredyt (np. kredyt123 opinie), które pozwalają na kupno upragnionego mieszkania i jego urządzenie. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość pójścia na swoje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-07-2018, 12:34
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Spoko opcja w sumie byłam już parę razy na takich targach, można sporo ciekawych rzeczy się dowiedzieć. Teraz jednak już się osiedliłam i nie potrzebuje chodzi po takich miejscach. Jak będziecie mieli też swoje mieszkanie to zajrzyjcie na https://carpetforyou.pl po świetnej jakości dywany
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-08-2018, 23:59
AniaOs AniaOs jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AniaOs.polki.pl

W Szczecinie zerknijcie sobie na http://legra.biz/ to dobre biuro nieruchomości. Mają duża bazę mieszkań, my własnie dzięki nim znaleźliśmy świetne mieszkanie i to w szybszym tempie niż zakładaliśmy. Dobry kontakt z ich maklerem, dobrze odczytał nasze preferencje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2018, 00:04
julita755 julita755 jest online
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Jeśli już mowa o mieszkaniu, to czy Wy również uważacie, że w żadnym nie powinno zabraknąć pokoju gościnnego? Natknęłam się ostatnio na ciekawy artykuł http://www.ladnie-mieszkaj.pl/pokoj-...go-urzadzaniu/ w którym szczegółowo opisano, czego w nie powinno zabraknąć…
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-09-2018, 04:50
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Nigdy nie brałam udziału w takich targach i nie wiem na jakiej zasadzie odbywają się one. Aktualnie szukam mieszkania do kupienia w Gdyni i powiem Wam, ze jestem w szoku, bo nie ma wielu dobrych ofert. Jak na razie widziałam tylko jedną sensowną na ten stronie http://biuro-partner.com/oferty/mies...rzedaz/gdynia/ i jutro będe umawiać sie na oglądanie tej nieruchomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania