Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-05-2018, 18:50
Dajankaa Dajankaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Dajankaa.polki.pl

Domyślnie Motor dla synka

Cześć !
Myśle ostatnio nad prezentem na urodziny dla naszego 5-cio letniego synka zakup elektrycznego motorku. Szukałam na paru stronach ale nic ciekawego nie znalazłam. Może wy znacie jakieś fajne stronki gdzie można by kupic taka zabawkę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2018, 14:47
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Domyślnie Odp: Motor dla synka

Przede mną też wybór motocykla tylko dla 16-latka. Obiecany prezent za dobre osiągi w nauce, trochę wymuszony, ale słowo się rzekło. Znajomy doradził mi, żeby szukać czegoś po taniości zakładając od razu konieczność przeprowadzenia remontu w jakimś dobrym serwisie. Sprawdzam ceny na tej stronie https://motogar.pl/sklep/3905-sxv skupiając się jak widać na razie na tych podstawowych częściach eksploatacyjnych i widzę, że tragedii nie ma więc może jakoś to udźwignę. Może przy okazji takiego tematu ktoś bardziej doświadczony podpowie mi jak rozsądnie rozwiązać kwestię tej inwestycji?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-06-2018, 12:47
Grysiu Grysiu jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Grysiu.polki.pl

Cytat:
Napisał julita755 Zobacz post
Znajomy doradził mi, żeby szukać czegoś po taniości zakładając od razu konieczność przeprowadzenia remontu w jakimś dobrym serwisie.
Znaczy się doradził Ci kupić wrak i od razu dać go do remontu???? I to ma być lepsze niż zakup sprawnego motocykla? Masakra!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2018, 19:45
maminator's Avatar
maminator maminator jest online
Member

Zobacz mój nowy profil
maminator.polki.pl

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Takie elektryczne pojazdy są super. Bardzo fajny pomysł na prezent! Osobiście polecam Ci ten https://www.al.to/p/354283-pojazd-na...niebieski.html Pojazd jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wykonany jest z naprawdę wysokiej jakości materiałów, napęd stanowią dwa silniki o łącznej mocy 30W, zasilane akumulatorem o pojemności aż 7Ah. Motor oferuje po dwie prędkości jazdy do przodu i do tyłu. A przy tym prowadzenie go nie stanowi dla dziecka żadnego problemu. Kierownica z antypoślizgowymi wypustkami, duże koła, wygodne siedzisko z oparciem oraz podnóżniki gwarantują wygodną i przede wszystkim bezpieczną zabawę. Do tego ma podświetlenie LED i sygnały dźwiękowe. Myślę, że synek będzie zachwycony takim prezentem
Stary 05-07-2018, 11:45
alka98 alka98 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alka98.polki.pl

Mój brat również zaczynał od elektrycznego motorka, dostał go bodajże na 6 urodziny. Potem był skuter a teraz (jako 23 latek) kupił ścigacza i planuje wybrać się na takie szkolenie motocyklowe. tak że motocykle są obecne u nas w domu od zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 15:20
jolaz132 jolaz132 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jolaz132.polki.pl

Nie lepiej kupić jakiś fajny rowerek, taki jak tutaj chociażby - https://www.codladziecka.pl/wybor-od...a-dla-dziecka/. Myślę, że to będzie bardziej odpowiednie w kwestii nauki i wkręcenia dziecka do jazdy na rowerze. Motor to chyba nie jest na pierwszy rzut odpowiednia rzecz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania