Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent Wasze dzieci znajdą pod choinką?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    u nas mala zabawek ma caly pokoj i wogule sie nimi nie bawi,ciuszki wypadaja z szafy,wiec dostanie jakas lalke(wstyd sie przyznac ale nie ma zadnej choc jest dziewczynka)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      my Gabrysiowi kupilismy takiego zwierzaczka na kólkach co po cofnieciu "ucieka" taki maly, a w sklepie juz wytestowal ze da sie go obgryzac od jednych dziadkow dostanie takie altko pchacz, a od drugich nie wiem co, od mamy chrzestnej paste do zebow i szczoteczke(ma az dwa zeby ), a co od wujostwa tez nie wiem co otrzyma, nie pytali sie ...

      Skomentuj


        #18
        My mielismy jednak nie kupowac, zabawek, ale zrobilismy to...ustalilismy z dziadkami, ze oni kupia rzeczy praktyczne, a my jako rodzice mamy kupic zabawki Kupilismy takie wiaderko z klockami z tymi roznymi ksztaltami ktore sie wklada w te otwory z fisher price, i młotek - jak sie nim uderzy wydaje rozne dzwieki...ale nie pamietam z jakiej to firmy, mam juz to zapakowane.
        Bartuś 26.06.08
        Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez marle25 Pokaż wiadomość
          hej a kurcze ja mam zplayskoolula ten garnusze grający ale nie słyszałam o tej wkretarce brzmi super ile taka przyjemnkść kosztuje????
          tak to wygląda
          a kosztuje cos koło30 zł (tyle dałam w markecie)



          http://www.allegro.pl/item517101786_..._nowiutka.html
          Last edited by pinklady; 28-12-2008, 20:33.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #20
            kitty czy ten młotek jest z Little Tikes?? Taki z niebieską gumową
            rączką? (chociaz kolory mogą być różne) My kupiliśmy właśnie taki
            na Mikołaja i synek go uwielbia. Akurat jest na etapie rzucania/
            uderzania wszystkim i młotek świetnie się do tego nadaje

            Skomentuj


              #21
              witam,

              czy myślicie, że MIELE Kuchnia-zabawka, 45 części to dobry prezent urodzinowy dla pięciolatki? bardzo proszę o pomoc, bo nie mam pojęcia co kupić siostrzenicy, bo mimo młodego wieku jest niezwykle wybredna:/
              Last edited by simplyme; 19-04-2009, 21:38.
              fotografia ślubna
              fotograf Kraków

              Skomentuj


                #22
                Szczerze ? Nie kupilabym tak drogiej zabawki wybrednemu dziecku bo co jesli jej sie nie spodoba ?.
                A mala jest wybredna czy po prostu rozpieszczona ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Popieram Goplane ja wydam kase a dzieciak mi w twarz powie, ze mu sie nie podoba - nie dziekuje
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaki prezent Wasze dzieci znajdą pod choinką?

                    A my mamy małego (6lat) melomana w domu i dostanie pierwszą „empetrójkę”, co prawda to nie będzie jakiś mega-dobry odtwarzacz mp3, ale taki podstawowy, nie za głośny z delikatnymi słuchawkami.
                    Rodzaje kawy, gatunki kawy, ekspresu i wszystko, co jest związane z kawą - to właśnie znajdziesz na Kawiarnia Cafe - zapraszam!
                    ___

                    TATUAZE.NET.PL - tatuaże, forum o tatuażu, generator napisów na tatuaż

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaki prezent Wasze dzieci znajdą pod choinką?

                      Dlatego my najpierw pytamy dzieci co chcą dostać, a potem z paru rzeczy chcianych wybieramy jedną albo dwie w zależności od tego ile kosztują. W tym roku podobały się klocki clics i niestety lalki monster high (choć mi się te lalki w ogole nie podobają), no ale to nie prezent dla mnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaki prezent Wasze dzieci znajdą pod choinką?

                        ja mojemu chrześniakowi zamiast mp3 kupiłam radio z CD, bo uwielbia słuchać bajek jego radość mnie rozczuliła, bo teraz chodzi i prosi o nowe baje fajnie, że jeszcze istnieje coś dla dzieci prócz gier komputerowych i telewizora, bo takie bajki czy muzyka moim zdaniem bardziej pobudzają wyobraźnię

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jaki prezent Wasze dzieci znajdą pod choinką?

                          Polecam zamówić list wideo od Mikołaja. Super sprawa! Dziecko na pewno się ucieszy. Na stronie elfi można dowiedzieć się więcej informacji na ten temat. Do nas już doszedł. Maluch dostanie go w Mikołajki. Zobaczymy jaka będzie jego reakcja

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jaki prezent Wasze dzieci znajdą pod choinką?

                            Mój synek od rodziców dostanie w tym roku dwie drobne gry z granny oraz puzzle, nie kupujemy mu na święta za dużo bo sam jeszcze niewiele rozumie a jeszcze dstaje dużo prezentów od dziadków i ciotek

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jaki prezent Wasze dzieci znajdą pod choinką?

                              U nas różnie. Na pewno jednej z dziewczynek kupimy lalkę bobasa. Świetne można dostać na stronie: http://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/bobasy. Sprawdźcie! W tym sklepie są i inne zabawki w bardzo korzystnych cenach.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jaki prezent Wasze dzieci znajdą pod choinką?

                                Co prawda do świąt zostało jeszcze trochę czasu, ale warto rozejrzeć się za prezentami już teraz. Dla dziecka może klocki, puzzle, albo interaktywne zabawki? Dla chłopca zdalnie sterowane samochodziki, a dla dziewczynki lalki. Jako dodatek to prezentu fajnym pomysłem będzie list od Mikołaja, tu listymikolaja.pl można takie obejrzeć - jak dla mnie prawdziwie świąteczny prezent, pod warunkiem, ze maluch wierzy w Mikołaja.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X