Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Modna mama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Modna mama

    Ja mam okropny problem z zakupieniem butów, bo albo mi się nic nie podoba, albo jak już mi się podoba, to są za drogie bądź nie ma moich rozmiarów (bo mam niestety wielką stopę). Obecnie mam tylko trampki, od kilku tygodni poszukuję czegoś porządniejszego, ale marne szanse. Pewnie kupię kolejne trampki Mam tam jeszcze jakieś niewygodne baleriny i granatowe czeszki, ale w obu parach byłam tylko raz, z konieczności.

    Poluję teraz na jakieś wygodne buty zimowe:https://mrfashion.pl/szukasz-obuwia-...lbuty-damskie/
    Co sądzicie o tych?
    Last edited by donat_ka; 02-10-2020, 12:29.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Modna mama

      Hej,
      jestem w 7. miesiącu ciąży i mimo że to moja druga ciąża, to panikuję, jak przy pierwszej Obecnie jestem w szale zakupowym, kupuję nie tylko ciuszki dla maleństwa, ale tym razem chcę zadbać też o swój komfort. Wcześniej nie miałam żadnych bluzek do karmienia ani nic, co by mi to karmienie ułatwiło. Teraz stawiam na super jakość, dlatego kupiłam sobie takie bluzki https://hellomorning.pl/pl/29-bluzki-do-karmienia. Przymierzyłam je i są cudowne! Takie miękkie, że aż nie chciało mi się przebierać z powrotem Polecam dziewczyny, pamiętajmy też o swoich potrzebach!

      Skomentuj


        #33
        Odp: Modna mama

        Hej,
        jestem w 7. miesiącu ciąży i mimo że to moja druga ciąża, to panikuję, jak przy pierwszej Obecnie jestem w szale zakupowym, kupuję nie tylko ciuszki dla maleństwa, ale tym razem chcę zadbać też o swój komfort. Wcześniej nie miałam żadnych bluzek do karmienia ani nic, co by mi to karmienie ułatwiło. Teraz stawiam na super jakość, dlatego kupiłam sobie takie bluzki . Przymierzyłam je i są cudowne! Takie miękkie, że aż nie chciało mi się przebierać z powrotem Polecam dziewczyny, pamiętajmy też o swoich potrzebach!

        Skomentuj


          #34
          Odp: Modna mama

          Każda kobieta ma prawo pięknie, modnie wyglądać Dlatego też warto stawiać na ciekawe propozycje ciuchów i dodatków modowych. Zobaczcie sobie tu może co proponuje sklep internetowy xxx W tym miejscu znajdziecie skarpety sportowe, kolorowe propozycje na modne skarpetki dla każdego.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Modna mama

            Jeśli szukacie firmy która produkuje torby reklamowe lub torby ekologiczne to polecam zapoznać się z ofertą firmy xxx ciekawa oferta toreb reklamowych oraz wiele wiecej.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Modna mama

              No własnie nie mam przekonania do torebek ekologicznych .Takie materiałowe torby są fajne na zakupy, jednak nie wiem czy nadaja się na co dzień, jeśli chcesz w nie włożyć coś porządnego. Wole lepszej jakości skórzane torebki. Kupuję sobie taką torebkę i potem na dłuższy spokój mam już luz, nie musze niczego nowego sobie kupować.
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj


                #37
                Odp: Modna mama

                Polecam sprawdzić biżuterię xxx
                Last edited by gagatka; 24-09-2020, 15:39. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Zakup kontrolowany..czy nie?

                  Skomentuj


                    #39
                    Po ciąży okazało się, że jestem uczulona na biżuterię, może wcześniej po prostu o tym nie wiedziałam. Okazało się, że mogę nosić wyłącznie biżuterię ze stali szlachetnej. Na szczęście taka biżuteria jest teraz coraz bardziej modna. Podobają mi się naszyjniki z wisiorkami w kształcie litery. Mam taki naszyjnik z pierwsza literą mojego imienia xxx
                    Last edited by gagatka; 04-02-2021, 11:11. Powód: link

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X