Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stoły i krzesła do salonu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Stoły i krzesła do salonu

    Hej,

    zastanawiam się nad zakupem stołu i krzeseł do salonu. Wybrałem już sobie nawet kilka przykładowych zestawów.
    Który według Was jest ładniejszy?


    Źródło: Stoły i krzesła do salonu Lemag Meble
  •    
       

    #2
    Odp: Stoły i krzesła do salonu

    Od razu ,od pierwszego spojrzenia spodobał mi biały stół i czarne krzesła Bardzo stylowo Ale stół i krzesła też muszą się ładnie komponować z resztą salonu czy nawet z kolorem ścian Mnie ten komplet przypadł do gustu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Stoły i krzesła do salonu

      Przyznam się szczerze, że nic z tego mi się nie podoba. Może to kwestia wizualizacji, a może po prostu samego produktu. Możecie polecić jakiś sklep z tanimi meblami w mieście Poznań?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Stoły i krzesła do salonu

        Napisane przez marios Pokaż wiadomość
        Przyznam się szczerze, że nic z tego mi się nie podoba. Może to kwestia wizualizacji, a może po prostu samego produktu. Możecie polecić jakiś sklep z tanimi meblami w mieście Poznań?
        Ja jestem zadowolona z mebli kupionych w Bodziu. Znajomi mają wszystko z Abry i też są bardzo zadowoleni.

        A jeśli chodzi o sklepy w Poznaniu to ostrzegam przed kupnem w meblowym na ul. Przemysłowej. Są tani, robią na wymiar itp. ale wykonanie kiepskie, nacieliśmy się na nich, więc ostrzegamy, bo ani nie doprosiliśmy się wymiany wadliwego towaru ani zwrotu pieniędzy.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Stoły i krzesła do salonu

          Z podanych wizualizacji wybrałabym jedynie krzesła z obrazka oznaczonego nr 19. Zaś stół żaden mi nie przypadł go gustu, bo ten z 19 - okrągły, jakoś mi się wydaje mało funkcjonalny.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Stoły i krzesła do salonu

            Dziewczyny, a co sądzicie o krzesłach tapicerowanych w salonie, w takim nowoczesnym stylu: http://www.salonmeblowy.net.pl/krzes...cerowane.ehtml ? Czy to pasuje, czy raczej takie rzeczy tylko w jadalni?
            Niepoprawna romantyczka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Stoły i krzesła do salonu

              Jasne że takie krzesła pasują, wszystko zależy tak na prawdę od całego wnętrza. My mamy w domu salom połączony z kuchnią i mamy stół przy któym też są przesła częściowo tapicerowane

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Stoły i krzesła do salonu

                Mi osobiście takie krzesła bardzo sie podobają. Sama mam w planach podobne zakupić do salonu. Wiem, ze będę bardzo zadowolona i mąż też.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Stoły i krzesła do salonu

                  Dla mnie krzesła do jadalni, a także do salonu powinny być estetyczne i funkcjonalne. Nie przepadam za designerskimi meblami. Raczej stawiam na klasykę. Jak sama kupowałam to kupiłam krzesła razem ze stołem. Całość do siebie fajnie stylistycznie pasuje.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Stoły i krzesła do salonu

                    A to ja nie. Wolę design i funkcjonalność niż klasyczną bylejakość.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Stoły i krzesła do salonu

                      Przede wszystkim stół i krzesła powinny być dopasowane stylowo zarówno do siebie nawzajem, jak i do reszty mebli w pomieszczeniu. Najlepiej sprawdzają się meble drewniane, o minimalistycznym stylu - pasują do większości pomieszczeń. Na http://www.edinos.pl/stoly-dab-sonoma widziałem trochę takich takich stołów z dobrej jakości drewna.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Stoły i krzesła do salonu

                        Myślę, że warto sprawdzić tutaj: meble biurowe Kraków http://hanadesign.pl/

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Stoły i krzesła do salonu

                          Ja również długo szukałam jakiś fajnych krzeseł do salonu i w końcu zdecydowałam się na takie: http://www.homebook.pl/produkty/1347...statnia-sztuka , które przypominają fotel. Są nie tylko bardzo wygodne ale również elegancko wyglądają. Pasują w zasadzie do każdego wnętrza. Jakbyście chcieli się im bliżej przyjrzeć to zajrzyjcie na Homebooka.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Stoły i krzesła do salonu

                            Popytaj może znajomych w tym temacie?
                            Kiedyś może znajdziesz coś, dlaczego warto żyć przez całą wieczność.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Stoły i krzesła do salonu

                              Taki wybór to raczej kwestia indywidualna, powinno się wybrać to, co się podoba i co pasuje

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X