Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na sushi w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie na sushi w Warszawie

    Cześć dziewczyny Możecie mi poleci dobre bary z sushi w Warszawie?
    Gdzie chodzicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

    Ale w centrum czy określonej dzielnicy? Oj dużo tego jest. Możesz sobie zajrzeć na przykład na zomato. Masz tam całe zestawienie restauracji sushi.
    Ja najczęściej w ostatnim czasie chodzę do Besuto ( tutaj jest ich strona: http://www.besuto.pl/ ). Powiem Ci,ze dość popularne miejsce na Nowym Świecie. Sushi bardzo smaczne, świeże, porcje są dość solidne tak wiec naprawdę można się najeść.
    Obsługa również ok.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

      może spodoba ci się zomato, Nowy Świat 27, jest w centrum, byliśmy w sumie ze 2 razy i nam się bardzo podobało. pozdrowienia.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

        W Wawie najlepsze sushi moim zdaniem robią tutaj - http://www.oto-sushi.pl
        Ogólnie bardzo dobrej jakości kuchnię mają, pierwsza klasa, ale to trzeba spróbować i porównać jak to wygląda w stosunku do innych lokali - po prostu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

          Ja będę niebawem w Warszawie. Jest jakiś dobry sushi bar niedaleko tego hostelu? Bo właśnie tam będę nocować.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

            Tak jak mówią dziewczyny - na Zomato znajdziesz sporo propozycji. Problem w tym, że wybór w kategorii sushi jest w Warszawie ogromny i tak naprawdę nie wiadomo co wybrać. Mam kilka swoich ulubionych miejsc, ale tylko jedno z nich mogę polecić z czystym sumieniem, bo nie mam się do czego przyczepić - Sushiberry. Rolki są obłędne, często pojawiają się promocje (i to spore, zdarza się że do 40-50% więc wow), wszystko świeżutkie (czuć od razu, ja takie rzeczy wyczuwam po prostu natychmiastowo). Jest po prostu tak jak powinno być.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

              nie byłam jeszcze na sushi w Warszawie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

                ja co prawda nie mam za bardzo czasu na chodzenie po restauracjach, ale za to zdarza mi sie zamowic do domu, ewentualnie do firmy jakos w porzez lunchowo-obiadowej. co jakis czas wybor pada wlasnie na sushi, jako ze jest to jedno z moich ulubionych dan. i podobnie jak suzzie moge polecic sushiberry, zreszta stamtad zamawiam rolki chyba najczesciej. sa po prostu pyszne i tyle

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

                  ja nie wiem, co ludziom tak to sushi smakuje. Co jest dobrego w surowej rybie?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

                    Lubię sushi a tak rzadko chodzę. Pora poznać dobre knajpy.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X