Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę > Chrzest
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-02-2017, 18:27
agusaa_1988 agusaa_1988 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agusaa_1988.polki.pl

Domyślnie Odp: Prezent na chrzciny

Hey, ja dałam taki srebrny obrazek z Aniołkiem i kupiłam też rowerek Dex z lionelo. W podobnym wieku miałam swojego chrześniaka i pomyślałam że nie ma co kasy dawać tylko coś co się przyda maluchowi.
Moja siostra była bardzo zadowolona do czasu aż maluszek nie zaczął śmigać po mieszkaniu ale jazda
Uważam, że prezenty które są funkcjonalne są najlepsze a kasa ? hmm zawsze możesz później na urodzinki wręczać

Pozdrawiam
Agness
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2017, 14:44
amelinka33 amelinka33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
amelinka33.polki.pl

Na chrzciny to też po prostu prezent pamiątka zależy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2017, 16:26
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent są różańce drewniane. Bardzo duży wybór różnych propozycji znajdziecie tutaj: http://www.meritohurt.pl/rozance-drewniane.html. To na pewno będzie świetna pamiątka dla każdego, tym bardziej, że chrzciny to religijna okazja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2017, 17:10
sarra35 sarra35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sarra35.polki.pl

Ja jednak na pewno nie postawiłabym na różańce. Bardzo podoba mi się np. jeżeli chodzi o prezent na chrzest dla dziewczynki, taki upominek jak srebrne grzechotki , szczególnie te z Wimet Bijoux. Bardzo ładnie się prezentują, przy czym można na nich zamówić grawer ręczny, bądź też grawer laserowy i bez wątpienia będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2017, 11:30
mamaana1 mamaana1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamaana1.polki.pl

Ale złoty wisiorek to chyba zawsze dobry prezent. Ja bym do tego dobrała jeszcze jakąś zabawkę, bo 2 latka już odczuwa, że to jej święto i coś powinna dostać A z biżuterii, której nawet nie może ubrać się nie ucieszy Moja córka dostała (ale nie pamiętam ile wtedy miała, na pewno przed 3 urodzinami) Misia z Projektorem od Chicco i bardzo go lubi. Zabawka gra fajne melodie, idealne do usypiania. Do tego sa kolorowe projekcje w kształcie gwiazdek. Miś kosztuje ok. 100 zł, więc nie jest to też jakaś zawrotna kwota i może być jako dodatkowy prezent do łańcuszka czy do koperty
Załączone Grafiki
File Type: jpg 13342349_10206156299818621_1419118782_n.jpg (45.7 KB, 1 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2017, 15:29
malachirena malachirena jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malachirena.polki.pl

Na chrzciny i hulajnoga? To prezent bardziej na komunię... chyba. Ja dziecku mojej koleżani kupiłam o taki ładny kocyk https://archonhome.pl/produkt/m52399...kocyk-tygrysek
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2017, 09:31
sigmasig sigmasig jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sigmasig.polki.pl

najlepiej zapytać rodziców co by się taki dużemu już dziecku przydało
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2017, 20:43
genia3 genia3 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
genia3.polki.pl

Moja siostra na chrzciny córeczki dostała od chrzestnych oprócz pamiątek, sesję zdjęciową dla maleństwa w Lublinie u http://fotozdrojewska.pl/. Zdjęcia wyszły super, bardzo naturalne i piękne. Była bardzo zadowolona, bo zdjęcia są świetną pamiątką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-06-2017, 20:43
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Ja polecam praktyczne prezenty dla maluszków.Taka piłka sensoryczna z wypustkami http://www.niczchin.pl/zabawki-dla-n...anco-1240.html będzie w sam raz. Dzięki różnym strukturom powierzchni maluszek rozwija zmysł dotyku no i może się przy tym dobrze bawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2017, 14:38
ayaa ayaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ayaa.polki.pl

Zdjęcia: 6

Jeśli rozglądacie się za odpowiednim pchaczem dla maluchów to zapraszam na mój kanał na YT. recenzja pchacza SMIKI, oprócz tego znajdziecie recenzję pchacza Smily play, a już niedługo porównanie kilku pchaczy
https://www.youtube.com/watch?v=cwIqg2vl0-w
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania