Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stany niepokoju a viburcol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Stany niepokoju a viburcol

    Witajcie mamusie.Mam takie pytanie. Otóż moja córka zaczyna ząbkować. Jest płaczliwa, marudna i niespokojna. Zastanawiam się, czy czasem nie iść poprosić pediatrę o przepisanie recepty na czopki Viburcol, o którym naczytałam się wiele dobrego. Niemniej jednak opinie o skuteczności działania Viburcolu chciałabym usłyszeć od Was. Jakie jest Wasze zdanie? Działa, czy nie?
  •    
       

    #2
    Odp: Stany niepokoju a viburcol

    tak, jak najbardziej powinnaś to już zrobić dawno temu. Są to na tyle uniwersalne czopki że można je stosować w różnych przypadkach. Naturalne dzięki temu masz pewność bezpieczeństwa w stosowaniu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Stany niepokoju a viburcol

      Jak najbardziej zgadzam się z powyższym stwierdzeniem, ile razy ratowały mnie one gdy mój maluszek był w takich stanach nie pokoju czy to z winy kolki, czy po prostu gorączkował. Jeżeli chodzi o samo ząbkowanie, wszyscy przechodzą je inaczej, jednak jest to piękny okres w życiu naszego dziecka, trzeba się cieszyć iż rozwija się zdrowo nawet jeżeli trochę pomarudzi podczas tego okresu

      Skomentuj


        #4
        Odp: Stany niepokoju a viburcol

        tak naprawdę dopóki nie wypróbujesz sama dopóty nie będziesz wiedzieć jak działa. Nie ma lepszej i bardziej skutecznej metody. Kup go, homeopatycznym lekiem i tak się nic nie stanie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Stany niepokoju a viburcol

          oj nie wiem czy ząbkowanie można nazwać pięknym okresem w życiu dziecka... ja bym nigdy ba takie stwierdzenie się nie porwała co do Viburcolu to u nas też był skuteczny i nie jest na receptę, nie tak dawno kupowałam bez więc nie sądzę by coś się w tej kwestii zmieniło. Mi pediatra poleciła na wzdęcia i kolkę, ale przy ząbkowaniu też parę razy podałam, po szczepieniach również.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X