Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sesja noworodkowa/dziecieca Poznań

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sesja noworodkowa/dziecieca Poznań

    Jestem doświadczonym fotografem, aktualnie rozbudowuje swoje portfolio o fotografie dziecięcą
    Poszukuje świeżo upieczonych rodziców (maluszek najlepiej do 2 tyg zycia) dla której wykonam całkowicie nieodpłatnie sesje zdjęciową ich pociechy.
    Zdjecia beda odbywac sie u maluszka w domu z udziałem i pomocą jego rodziców.
    Moga zglaszac sie rowniez mamy w ostatnich miesiacach ciazy wtedy wspolnie ustalimy termin sesji.
    Ilosc miejsc ograniczona.
    scenografie do sesji czapeczki, skrzyneczki itd. zapewniam ja wiecej informacji pod adresem mail jarofotostudio@gmail.com
    Oferta dotyczy Poznania lub jego okolic

    #2
    Odp: Sesja noworodkowa/dziecieca Poznań

    Oceńcie efekty mojej pierwszej sesji niemowlęcej http://sesjanoworodkowapoznan.pl/ zapisy na sesje rosną wiec zdjęć w galerii będzie przybywać kto nie skorzystał z darmowej oferty niech żałuje ze względu na rozbudowę portfolio przy zapisie do końca marca promocyjna cena.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sesja noworodkowa/dziecieca Poznań

      Całkiem fajne te sesje Myślę, że przy kolejnym noworodku warto będzie się skusić. lubimy chodzić do fotografa więc czemu nie Starszy syn od małości chodził na sesje tematyczne i robimy to po dzień dzisiejszy. Super zabawa i świetna pamiątka dla całej rodziny.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sesja noworodkowa/dziecieca Poznań

        Hejka. Mi się wydaję że w dzisiejszych czasach nie warto jest chodzić do profesjonalnego studia fotograficznego i wydawać tam mnóstwo pieniędzy na sesje fotograficzne. Znacznie lepiej jest wynająć osobę która fotografuje z pasji. Różnica w cenie będzie bardzo duża a zdjęcia nie powinny być dużo gorsze. Pieniądze i czas możemy zaoszczędzić wywołując zdjęcia przez internet np. w www.fotolab.pl - jest to serwis zajmujący się wywoływaniem zdjęć na prawie każdy wymiar.

        Skomentuj

               
        Working...
        X