Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cała prawda o macierzyństwie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cała prawda o macierzyństwie

    Oj prawda, prawda ...
    http://dziecko.niania.pl/niemowle_artykul,6088,0.html
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    #2
    Odp: Cała prawda o macierzyństwie

    Cała prawda jest taka ,ze to stan cudowny -dzieci są całą radością i naszą nadzieją na stare lata.Zeby to wszystko przezyc to niezle trzeba się na robić.
    Dzieci są kochane ale to wielka niewiadoma-co za artysta nam się urodzi-czy bedzie to dziecko spokojne a potem prymus w szkole czy mały szaleniec o szkole juz nie wspomne.
    Kazde dziecko jest inne i za nim przyjdzie na świat nie myślmy sobie ze to całkiem o wszystkim geny decydują.OOOOO nie ja byłam bardzo spokojnym i ułozonym, choć pyskatym dzieckiem nigdy się nie nudziłam ,mąz to typowy flegmatyk bardzo pracowity i zorganizowany. A nasza cała trójka jest zupełnie inna i co gorsza rózna.Kazde dziecko ma swoją osobowość i charakterek. Monika troche podobna do taty -spokojna ,dobrze się uczy a Grześ -stwierdzone ADHD,mały inteligent ale ma diabełka za skórą....no a Aleksandra,nie wiem czy to już ADHD czy poprostu brak przedszkola i wieczny pomysł na szaleństwo.
    Macierzyństwa nikt nie uczy do tego nie mozna się przygotować-dlatego nie rozumie testów ,egzaminów jakie się robi przyszłym rodzicom -kandydatom na rodziny zastępcze. Ile dzieci tyle charakterów, to istotki nieprzewidywalne a miłości do nich nie da się zmierzyć.
    Prawda o macierzyństwie wychodzi w trakcie macierzyństwa.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Cała prawda o macierzyństwie

      Macierzyństwo jest jednym najwspanialszym i najcudowniejszym okresem życia kobiety. Cieszę się ogromnie ze mnie spotkało to szczęście ze jestem mamą i mimo tych gorszych i lepszych dni dzieci są moją motywacją, oazą i uwidocznioną miłością.
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj

             
      Working...
      X