Wr   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Gadu-gadu o konkursach
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Gadu-gadu o konkursach Wtek powicony tematom offtopowym o konkursach: pomagamy sobie wygrywa, zgaszamy wtpliwoci do konkursw istniejcych na forum. Zapraszamy do dyskusji!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 26-11-2018, 22:31
avetia avetia jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
avetia.polki.pl

Domylnie Odp: Zapraszam na konkurs :)

Bierze ktra z Was udzia w konkursie na FB Camaieu? https://www.facebook.com/Camaieu.Pol...type=1&theater ja akurat ostatnio kupiam sobie u nich szalik, wic bdzie w sam raz na zdjcie w temacie "Jesienne otulenie". Zobaczymy czy mi si poszczci, ale skoro mona wygra kart podarunkow i kubek termiczny, to prbuj
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2019, 08:27
pablozz pablozz jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
pablozz.polki.pl

Super!
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-06-2019, 18:13
mloda_19_96 mloda_19_96 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
mloda_19_96.polki.pl

Miasto: Krakw

Cze, temat widz troch nie aktualny, ale nie wiem gdzie zapyta. Siedz sobie wieczorami i przegldam czsto rne portale z konkursami. Trafiam ostatnio na serwis z bardzo atrakcyjnymi ofertami - https://wygrywajwsieci.pl/
Czy ktra z Was braa tam udzia kiedy albo wygraa co? Wanie chce zgosi si do konkursw z Iphonem X i XS. Dajcie zna co o tym sdzicie. Dziki za odpowied
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-03-2020, 02:05
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:36.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.